מבקש חוות דעת - מעבר מהוט מובייל ל-012 מובייל (012 mobile) - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש חוות דעת - מעבר מהוט מובייל ל-012 מובייל (012 mobile)

Titan7777

Recommended Posts

אני כרגע בהוט ועושקים אותי במחיר. בערך 85 ש"ח על שיחות חופשי בארץ ולחו"ל + 6 גיגה גלישה.

לא מבין איך המחיר כל חודש קופץ בכמה שקלים בודדים.

פעם 72, פעם 76, פעם 82.. מה נסגר? גונבים אותי כל חודש בעוד כמה שקלים? כי בפירוט החשבונית הכל זהה חוץ מהשינויים במחיר שציינתי. הזוי!

מעוניין לעבור ל012 כיוון שראיתי מחירים מאוד טובים. חבילה של שיחות חופשי + 16 גיגה גלישה + 500 דקות לחו"ל ב60 ש"ח.

מה אתם אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז התחברתי בסוף ל012. בינתיים נראה טוב מאוד. כנראה אנשים סתם מלכלכים.

כנראה התמורה למחיר הכי טובה בשוק כרגע. קיבלתי גם עוד 20 גיגה מתנה עד תחילת מאי (מה יש לי לעשות עם 36 גיגה xD אבל סבבה).

תכף יתחילו החפירות מהשימור לקוחות של מובייל :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

012 זה המותג המוזל של פרטנר , אין סיבה שלא יהיה טוב .. יש להם קליטה טובה של דור 3 ודור 4 בכל הארץ

אגב יש להם עכשיו - אם תשלח SMS שרשום בו  20GB למספר 999  תקבל מהם במתנה 20GB נפח גלישה במתנה .

20gb_desktop_banner_1018x219.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Titan7777

קיבלתי גם עוד 20 גיגה מתנה עד תחילת מאי (מה יש לי לעשות עם 36 גיגה xD אבל סבבה).

ציטוט של Studio54

אגב יש להם עכשיו - אם תשלח SMS שרשום בו  20GB למספר 999  תקבל מהם במתנה 20GB נפח גלישה במתנה .

9_9

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 10 חודשים מאוחר יותר...

חברים שלום.יתכן ותגידו שהמחיר אטרקטיבי.נכון.אבל השירות חברים .השירות.תנסו ליצור קשר עם המוקד.ואני אומר לכם חבל על הזמן.גם שמבטיחים לחזור פשוט שוכחים.לכן שכל אחד יעש את חשבון הכיס וחשבון הנפש אם כדאי להצטרף אליהם.אני פרשתי לאחר מסכת יסורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קבל טיפ - כשהחשבון לא תואם והם מנסים לגנוב ממך כסף - אל תדבר איתם... פשוט תברח!

באורנג'/פלאפון/סלקום ענו לך יפה והיה מרכז נציגי שירות ענק והכל טוב ויפה... ענו לך ואמרו לך שהכל מטופל ואפילו נתנו לך 100 דקות שיחה פיצוי. מגניב לא? ואז מה? בחודש הבא גנבו ממך שוב.

גנבים נשארים גנבים.

החוכמה היא להיות בחברות שלא מנסות לרמות ולגנוב מהלקוחות שלהן, ואז אתה לא צריך כבר לדבר עם אף אחד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...