האם אני בתנאים מקובלים בהוט חבילת טריפל? - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם אני בתנאים מקובלים בהוט חבילת טריפל?

Boris_yo

Recommended Posts

אני אצל הוט 5 שנים ערך ובחבילה "טריפל" אם ארוצים בסיסיים בטלוויזיה, 12 מגה וטלפון עם 500 דקות כלולות. שילמתי 301 ש"ח בשנת 2014, עלו מחיר ל-310 ש"ח ב-2015 ושלחו לי SMS שהמחיר מנוי יתעודכן ל-320 ש"ח באפריל.

אני רוצה לדעת אם זה מחיר נורמלי או שעליי לפנות ולבקש מחיר הוגן.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח קרעו אותך במחיר.

לא נעים לי לתת סכומים מדויקים כמה אני משלם בטריפל אבל המחיר שלך ממש לא אטרקטיבי.

חחחח קרעו אותך במחיר.

לא נעים לי לתת סכומים מדויקים כמה אני משלם בטריפל אבל המחיר שלך ממש לא אטרקטיבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ספציפית ביס, אבל מתקשרים אלי כל הזמן מהוט. פעם אחרונה לפני כשבועיים: הציעו לי טריפל כולל כל הערוצים (כולל הספורט לייב וגולד אבל ללא 1 ו2) עם טלפון ואינטרנט 100 מגה ב290 ש"ח כאשר 4 חודשים ראשונים זה ב169 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אישית אם בני הבית שלי לא היו מכורים לתוכניות שצריך לצפות בהן דרך הכבלים מזמן הייתי מתנתק מהוט.

כל צריכת המדיה שלי מתבצעת דרך האינטרנט והסלולר (יש לי של אורנג' בנייד במסגרת החבילה שלי).

בנוסף יש כל כך הרבה תכנים בחינם (בצורה חוקית לגמרי) ומכשירי TV BOX מאפשרים גישה נוחה שהימים שהיית חייב את HOT או חברת כבלים אחרת בבית חלפו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שציינתי, אני לקוח קיים.

כל המחירים האטרקטיבים הם ללקוחות חדשים

דרך יחידה לקבל משהו כזה רק בטרטור, מיקוח ועשיית שכל...

או להגיע למחלה לשימור לקוחות ולקווה שתקבלו מה שסיכמתם עם נציג.

ציטוט של RoronoaRony

החבילה שלך כבר ממזמן לא קיימת ולפי המחירים אתה אמור להיות בחבילה הבאה

החבילה קיימת וראיתי אותה בפרסומת זאת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Boris_yo

החבילה קיימת וראיתי אותה בפרסומת זאת

ממש לא חבילת הטריפל הכי זולה בקישור היא הClassic עם 109 ערוצים(בסיס 86 ערוצים + 4 חבילות תוכן) + 2 ממירי HD, במהירות 30Mb ו300 דק' והחבילה שלך היא

ציטוט

"טריפל" אם ארוצים בסיסיים בטלוויזיה, 12 מגה וטלפון עם 500 דקות כלולות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...