מחשב חדש, עם כונן קשיח - האם צריך להגדירו לפני התקנת מערכת הפעלה? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב חדש, עם כונן קשיח - האם צריך להגדירו לפני התקנת מערכת הפעלה?

NjsaComp

Recommended Posts

המחשב יורכב בחנות ממה רכשתי את החלקים (פלונטר).

מניסיונכם האם המחשב מגיע כבר מוגדר כמו שצריך בביוס מבחינת הדיסק קשיח?

או שאני צריך איך שהוא להגדירו?

הבנתי שיש דבר כזה "מערך" משהו עם 1 או 0. "ראשי / לא ראשי".

או שאני סתם נכנס פה לדברים לא קשורים?

בנוסף, האם התקנת מערכת הפעלה ממצב כזה של דיסק קשיח חדש, ריק, היא כמו התקנה רגילה?

אף פעם לא יצא לי להתקין ממצב של דיסק קשיח חדש, ריק. 

אלא תמיד דיסק קשיח שהייתה מותקנת לפני .

אני יודע שצריך להגדיר ב שהאמצעי אתחול הראשוני יהיה ה CD של מערכת ההפעלה, וכמובן שיהיה עמי את המפתח מוצר.

מפה זה פשוט לעקוב אחר ההוראות?

יש לי ניסיון בזה, אבל אני שואל כי הניסיון הוא עם מחשבים מוכנים לעבודה. לא מחשב שהורכב וחובר ואין לו , אלא רק הורכב מחלקים.

אם אני צריך להגדיר משהו, אני אעדיף לדעת זאת לפני, בכדי שאגדיר.

אני גם מעוניין לחבר למחשב החדש דיסק קשיח קיים (מהמחשב הנוכחי, הישן) שיש לי עליו מידע. האם לחבר בחיבור SATA ללוח אם, והמחשב פשוט יזהה לי את הקשיח השני כמו שהוא מזהה DOK שמתחבר ל USB?

או שפה אני כבר צריך להגדיר את הקשיח השני כ - "משני" (שהמחשב לא יתבלבל ויחשוב מאיזה קשיח להריץ, הראשון (החדש) או השני (הישן).

קצת עשיתי סלט, אני מאמין שאתם תעשו לי קצת סדר בדברים :) 

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק לבחור בבוט לעלות מדיסק ההתקנה .תשאיר מחובר רק את הקשיח החדש .ווינדוס מגדיר את הקשיח עם המחיצות .אחרי זה תחבר את הקשיח הישן ותראה שהמחשב מעלה מהחדש .אם לא תשנה בביוס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעולה, אז בדיוק כמו שאני הכרתי מהשיטה הישנה אני קורא לה.
להגדיר בבוט CD, להכניס CD, ללחוץ על אחד ה F או Del ומכאן זה תהליך התקנה רגיל למדי.
אוקי. מעולה.

היה לי קצת חשש, כי כונן חדש, אמרתי לעצמי אין עליו כלום. ריק מכל. איך אני אמור לעבוד עם דבר כזה? 

את הקשיח השני אני מבין שעלי לחבר רק אחרי שיהיה מותקן על הקשיח הראשון הוינדוס. אוקי.

יש לי שאלה בנוגע לחלוקת מחיצות, אני אמור לדעת איך לחלק או הוינדוס יעשה לי הכל לבד?

יש איזה טיפ לחלוקה כדאית? אולי להשאיר יותר ל C בגלל המערכת הפעלה? אולי מומלץ שיהיה כמה כוננים ולא רק C ו D?

אני ממש ישן בדברים האלה, אצלי פעם פעם היה רק C למערכת הפעלה ו D ששם היינו מאחסנים הכל. זה הכל.

מדובר בכונן של 1TB. 
חשבתי לחלק ל C אולי 500 ג'יגה ו D 500 ג'יגה. חצי חצי.
יש דרך חלוקה אחרת או שזה ממש לא משנה וזה נתון לבחירת המשתמש? 

תודה :) 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה :) 
אם מגדיר מחיצות, זה עושה את החיים בכלל לפשוטים. 
בלי חישובים, כמה להשאיר.
מקסימום אם לא מרוצה, כמו שציינת - תמיד יכול אחרי ההתקנה כבר במערכת הפעלה לשחק עם המחיצות. 
תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...