כרטיס מסך עם TV Out ו- Video In יספיק לי? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס מסך עם TV Out ו- Video In יספיק לי?

Moooshe

Recommended Posts

יש לי אפשרות לקנות את הכרטיס הזה:

http://www.msi.com.tw/program/products/vga/vga/pro_vga_detail.php?UID=60

אני רוצה להיות מסוגל לראות על- גבי המחשב (יש לי ממיר דיגיטלי בחדר ליד המחשב), ואני רוצה להיות מסוגל לראות מהמחשב בטלויזיה שנמצאת בסלון (בעזרת איזה כבל שאני אצטרך להעביר...).

האם הכרטיס הזה מספיק טוב בשבילי מבחינת היציאות שיש לו? ואיזה חיבורים אני צריך לעשות כדי שהעסק יעבוד?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלינק לא פועל :(

בממיר הדיגיטלי שיש לי (כבלים) יש את הבננות (RCA) וSCART. אני מתאר שבכרטיס הזה אם הוא יש את RCA וגם S-video כך שאתה יכול לבחור אם לחבר ישר את הבננות (כמו שאני עושה) או לקנות איזה מעביר ולהשתמש בצורה שונה.

ביציאות אני מתאר שגם יש לך את 2 האפשרויות ואז אתה יכול לבחור לפי הטלוויזיה. צריך גם לחבר מהכרטיס קול (חיבור רמקולים) אל הטלוויזיה חוט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התשובה, עכשיו הלינק כן עובד (בעיה זמנית באתר של MSI).

בממיר שליד המחשב אין לי SVIDEO אבל יש SCART (זו היציאה השחורה הגדולה והמכוערת?), "בננה" רגילה של (כמו אלה שמשתמשים בהן בכבלים אנלוגיים וכרטיסי טלויזיה) וארבע יציאות צבעוניות (שחור/לבן/אדום/צהוב) שאני מניח שאלה ה-RCA... אז למעשה לא אמורה להיות בעיה להעביר מאחת היציאות האלה לכניסה של הכרטיס מסך הזה?

סליחה על הבורות הרבה בנושא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

דארק מיינד מאיפה אני משיג את המפצל הזה יש לי מפצל קצת שונה של טוב יש לי כרטיס כזה בדיוק במחשב השני

ואני רוצה לדעת איך אפשר לחבר את זה ככה כי יש לי גם ממיר של יס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

ואם מה שיש לי נראה לך שאפשר לעשות משהו??

ונגיד יש לי רק TV-OUT כמו לרדאון 9700 אז אני יכול לחבר בין הכרטיס לממיר?? או לא??

ואיך? ואיפה בדיוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DM, תודה רבה! אני הולך לקנות את הכרטיס הזה ואני מקווה שהכל יהיה בסדר... בטח עוד אשאל שאלות על חיבורים והכל, אבל קודם כדאי שהוא יהיה אצלי עובד בתוך המחשב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...