תמיכה בתקן NVMe בלוח לא חדש - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמיכה בתקן NVMe בלוח לא חדש

ariel007

Recommended Posts

שלום,

יש לי לוח אם H87M. לאחרונה הופיע באתר של אסרוק עדכון ביוס 2.60 שמוסיף:

1.Add ME FW version in Setup.
2.Add m.2 support.
3.Add support

נאמר כי הביוס החדש יתמוך בתקן M2 וב- . השאלה, אם אני קונה כמו הסמסונג 950 פרו שעובד בתקנים האלה, לאיזה קונקטור בלוח אם אני אמור לחבר אותו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואו נחשוב ביחד....

ה 950 pro הוא m.2 ולכן הוא יתחבר לחיבור הזה,אז פשוט תחפש בדוקטור איך חיבור כזה ונראה (אני אחסוך לך את החיפוש,זה נמצא איפה שחיבורי ה-PCI-E)

אם אין,כנראה הכוונה לssd מבוססי pci-e 750 וכדומה......

אבל אני לא בטוח גם בזה,ועוד פעם דוקטור הוא חבר :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלוח שלי אין קונקטור m.2 כנראה, אז זה לא ברור איך הביוס החדש מוסיף תמיכה ב-m.2. מה שכן, יש שני חיבורי PCI-E: אחד PCIe 3.0 x16 slot, שהוא PCI Express x16 והשני PCIe 2.0 x16 slot, שהוא PCI Express x4 (ככה כתוב בחוברת של לוח האם). אלה החיבורים המיועדים ל- כמו 750?

הנה הסרטוט של הלוח  H87M.pdf

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי בעזרת משהו כזה:

http://www.ebay.com/itm/Adapter-Card-to-PCI-E-x4-for-M-2-NGFF-SSD-XP941-SM951-M6E-PM951-950-PRO-SSD-/221982618776?hash=item33af31f498:g:UX4AAOSwJkJWhcYD

יש לי מתאם כזה אבל הלוח שלי לא תומך בו בתור כונן מערכת.

בתור כונן רגיל הוא עובד בלי בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@Gimel

לא נראה לי יעבוד,הוא צריך כמו:Z97,H97,Z170......

בנוסף,הוא צריך PCIE GEN3 X4 ששם אני מניח כבר יש כרטיס מסך,וגם אתה נראה לי צריך ווינדוס 8+ (עדיף 10) בגלל שאחרי זה זה מלא סיבוכים ולהוריד .

אפשר לשאול למה אתה צריך את זה ולא רגיל?

במקומך הייתי קונה רגיל ולא מסתכן בקנייה של יקר מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא יכול אבל אם יש לו כרטיס מסך אז אי אפשר,אתה יכול לעשות בוט,זה פשוט נראה לי יותר מסובך עם גרסאות קודמות של (7,או אולי8)

@ariel007אתה יכול לרשום את שאר המפרט והשימושים של המחשב?אם בכלל שווה להשקיע בכזה  SSD? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מתכוון להשקיע עכשיו בכרטיס כזה. כרגע יש לי אבו 840 מלפני שנתיים והמחשב עובד בסדר גמור. השאלה שלי הייתה יותר תיאורטית כי לא הבנתי מדוע אסרוק מוציאים עדכון ביוס ללוח כפי שציינתי, שתומך ב-m.2. הסיבה שתהיה לי בעתיד היא שאם אני אחליף באיזה שהוא זמן את ה- אני ארצה לקנות כונן יותר מתקדם שיתאים למחשב שיש לי עכשיו אבל גם יעבור למחשב הבא - אבל זה יהיה בעוד הרבה זמן כי כרגע הכול עובד בסדר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...