חשד להונאה בלוח - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חשד להונאה בלוח

iSolt

Recommended Posts

https://hwzone.co.il/advert/apple-macbook-pro-with-retina-display-15-4-mgxa2lla/

פניתי במייל, מהתכתיב עולה שמדובר במקבוק 15 (זה שנמכר באמזון ב2100$) חדש במחיר סיטונאי 1000$, 4500 שקל משקף מעמ ומשלוח FEDEX (עפ הנאמר במייל) עלות המקבוק עם גרסת 512GB ו16GB ראם ומעבד i7 היא 950 דולר (עפ נאמר במייל, באמזון המחיר יותר מכפול מעל 1800$) ו50$ משלוח אקספרס והשאר עלות המיסים בנוסף נאמר לי שהמקלדת מגיעה עם עברית (עוד יותר מחשיד) המשלוח הוא מבריטניה UK

לא יודע אם מדובר בדיל משתלם בצורה יוצאת דופן או ניסיון להונאה

כל תוכן ההתכתבות נעשתה עם טרנסלייט אך הם ציינו שהאחריות היא באיידיגיטל (לפחות את זה הם יודעים,idigital במשפט עברי שתורגם עי טרנסלייט)

LBXZ90Z.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אתה יודע, אם אמצעי הקשר היחיד הוא איש והמחיר לא סביר לא צריך להיות גאון גדול.

אם כבר, הייתי מפנה את תשומת לב המנהלים לכך שיש איזה בחור בלוחות (איברהים / אמיר, לא יודע אם מדובר באותו אדם) שמוכר עוד ועוד ציוד ומחשבים  (לדעתי בערך עשרה בחודשיים האחרונים), כולם מאוד חדשים וכולם באחריות של KSP. אז או שהוא נדיב מטבעו, וקונה מחשבים כדי למכור במחיר הפסד שוב ושוב, או שיש שם משהו מוזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכללי כדאי להיות מאוד זהירים שקונים יד שנייה עם ישראלים, ואם אין לך ידע עדיף לא לקנות מהם בכלל.

לא אחת התיאורים\המחירים לא קשורים למוצר שהם מנסים למכור, ותמיד הכל חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של בר שושני

טוב, אתה יודע, אם אמצעי הקשר היחיד הוא איש והמחיר לא סביר לא צריך להיות גאון גדול.

אם כבר, הייתי מפנה את תשומת לב המנהלים לכך שיש איזה בחור בלוחות (איברהים / אמיר, לא יודע אם מדובר באותו אדם) שמוכר עוד ועוד ציוד ומחשבים  (לדעתי בערך עשרה בחודשיים האחרונים), כולם מאוד חדשים וכולם באחריות של KSP. אז או שהוא נדיב מטבעו, וקונה מחשבים כדי למכור במחיר הפסד שוב ושוב, או שיש שם משהו מוזר.

יכול להיות שהוא דילר של KSP. יש לKSP דילרים וKSP הפסיקו את השירות הזה אז אולי הוא מחסל מלאי.

אבל שווה בדיקה מה שאתה אומר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...