packet loss&latency בעיות - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

packet loss&latency בעיות

Roeebaeloha

Recommended Posts

שלום 
כשאני משחק באטלפילד תמיד שני הסמלים האלה מופיעים ואומרים שיש לי בעיה של פקט-לוס ולייטנסי
אשמח לדעת מה זה אומר ואיך אפשר לסדר את זה?
ראוי לציין שלמרות שהלייטנסי שלי גבוהה לפי המשחק אבל הפינג שלי בסרבר הוא בסביבות 70-80 בשרתים ארופיים, אז מה הבעיה?

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פאקט לוס אומר שלא כל התשדורת הגיעה או התקבלה ויש לשלוח חלק ממנה (או את כולה) שוב. זה בעצם אומר שחלק מהמידע נדפק איפושהו בדרך מהמחשב שלך לסרבר של המשחק. זה יכול לנבוע ממלא סיבות, ריחוק מהארון של ספק התשתית, סרברים מחורבנים בדרך או אפילו תעדוף של ספק האינטרנט שלך.

לייטנסי אומר שלוקח הרבה זמן (יחסית) מהרגע ששלחת את הפקודה (נגיד, יריה) עד שהשרת קולט את זה. במשחקי מכות כמו סטריט פייטר ומורטל קומבט זה מורגש מאוד ואם הלייטנסי גבוה זה גומר את המשחק. לייטנסי גבוה נובע בדרך כלל מהמרחק מארון התקשורת של הספק, תעדוף אצל הספק ועומסים על הרשת. אתה יכול לנסות לעשות חבילת , זה אומר שהתקשורת שלך לחו"ל מקבלת תעדוף מול לקוחות אחרים. 

בעיקרון הכי טוב זה ליפול על תשתית שארון הסעף שלה יושב קרוב אל הבית שלך ועל ספק טוב שלא מכסח את התעבורה שלך.

אני עם ובזב"ל בלי חבילת ומשחק סטריט פייטר אונליין עם גרמניה, צרפת ואנגליה בלי בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התשובה
הייתי משחק שנה וחצי מאז שבאטלפילד 4 יצא בלי בעיות אף פעם זה התחיל רק בחצי שנה האחרונה בערך.. לא החלפתי ספק או שום דבר שקשור לאינטרנט
משחק באותם הסרברים מאז ההשקה של המשחק ונגיד אתמול לא היה לי את הבעיות האלה כששיחקתי בצהריים אבל בערב הם היו (אותו הסרבר)
יש לך אולי רעיון למה זה קורה עכשיו ולפני זה זה לא קרה?
ולמה יכול להיות בעיות בזמן אחד של היום ובזמן אחר המשחק יעבוד מצוין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי משער שהספק שלך מרח את החמאה קצת יותר דק בחצי שנה האחרונה ואתה מושפע מזה.

בנוגע לשעות אני נוטה להאמין שזה עניין של שימוש - סביר להניח שבצהריים יש פחות עומס על האיזור שלך מאשר בערב.

בכל מקרה, שווה להרים טלפון לISP שלך ולהתלונן. תסביר את הבעיה, אולי יצליחו לעשות משהו דרך הטלפון. אם לא, נסה את האופציה של חבילת ואם גם זה לא עובד, תחליף תשתית ואז ספק. (אגב, הייתי עם לפני כן והיו לי בעיות פינג קשות מול אירופה עד שעברתי לבזק)

שווה לבדוק אצל השכנים שלך למי יש את החיבור הכי טוב בעזרת speedtest.net או pingtest.net וללכת על אותו ספק אם אתה מחליט להחליף.

תוספת: יש סיכוי שזה גם פאק בסרברים שלהם. אתה משחק עוד משהו אונליין שאפשר להשוות איתו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב תודה!
אני עכשיו עם ו-012 שילוב מוזר אבדוק מה העניין שם..
ניסיתי פינגטסט אבל הוא קורס כשהוא מחפש פקט-לוס...
אני משחק גם V אבל שם הוא לא מצליח להתחבר לאונליין חושב שזה קשור גם?

משחק עכשיו באטלפילד ואין בעיות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואללה, לא יודע.

ממליץ שתפתור את זה פרה פרה.

תתחיל במה שדחוף לך ואז תראה אם גם שאר הבעיות נפתרות.

תוספת קטנה: הבטא של SF5 נפתחת שוב ביום ראשון הקרוב, זו הזדמנות מצויינת לבדוק את נושא הלאגים למינהם :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...