BH6 vs A-DATA - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

BH6 vs A-DATA

Nullity

Recommended Posts

אני זקוק לזיכרון חדש ומתלבט מה לקחת - מצד אחד קיים ה- 4000, שאני מניח שיתן לי להריץ בסינכרון עד סביבות 270 ב- 2.5-4-4-8, משהו באזור, וגם יחסוך לי די הרבה כסף (2 סטיקים = 1500). מצד שני קיים המושקין ספיישל 2-2-2 החדש, שאני מניח יאפשר משהו בסביבות 215, 2-2-2-5/6, 5:4, והוא היקר יותר (2000 לשני סטיקים). די בטוח שבמבחן הביצועים יקח המושקין, השאלה היא ההפרש שווה את המחיר

ד"א המעבד הוא 2.6 והלוח ic7

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטוח לא, אבל זה לא בלתי ריאלי

אני מעדיף למנוע כמה שיותר חסמים - אם המעבד כן מסוגל, שזה לא יהיה הזיכרון שיעצור אותו

ד"א - הA-DATA של KSP מגיעים עם או בלי היטספירדים ?

ולגמד - אני באמת לא מבין את הטעם בהמלצה על מוצר שאין לך הכרה איתו... ברצינות, קצת מחשבה לפני שמגיבים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

יש איפה שהוא דיון אל הזיכרון של A-DATA אולי תיקח את גירסה DDR500 שעולה 630ש"ח וזה כן בא אם היטספרד ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני תמיד העדפתי תזמונים נמוכים וממליץ לך לעשות גם ככה.

אולי בבאנצ'ים למינהם התוצאות יהיו גבוהות יותר עם מהירות מהירה יותר , אך בשטח מחשב עם תזמונים נמוכים יותר מתפקד מהר יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן, גם אני מחסידי התזמונים, וכפי שאמרתי בתחילת הת'ראד די ברור שבמבחן הביצועים המושקין יקחו. השאלה היא עד כמה גדול הפער? בשביל 50 פריימים שווה לשלם, בשביל 5 לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא כל כך בטוח שזכרונות עים תיזמונים נמוכים בבאס 215 יהיו יותר טובים/מהירים מזכרונות עים תיזמונים בינונים בבאס 270.

הנה תוצאות של Sandra04 לזכרון עים תזמונים 3-4-4-8 עים באס 265. (אגב - המחשב יציב לחלוטין.)

3717_Sandra1.JPG

אני אשמח אים מישהו עים מושקין יוסיף תוצאות שלו לת'רד הזה!

.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ובכן, המושקין יצאו מהמשוואה, יקרים מידי ואין לי מספיק מתח בשבילם. ההתלבטות הסופית היא בין ה- A-DATA לבין 4000 Gold. ה- יקרים משמעותית ואני בכלל לא בטוח שהם שווים את זה, למרות שעדיין הם חברה יותר נחשבת בהרבה. מה נראה לכם? איך שניהם יגיבו לוולט מוד (כלומר, ל3.1/3.2) פחות או יותר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...