זקוק לתוכנה למתמטיקה במחשב, מעיין "מחברת דיגיטלית" - לימודים והצעות עבודה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זקוק לתוכנה למתמטיקה במחשב, מעיין "מחברת דיגיטלית"

furyanaor

Recommended Posts

היי, אני חייב להתחיל ללמוד ולתרגל מתמטיקה ויש לי בעיה לא קטנה של סדר וארגון בעובדה עם דף ועט.
זה מאט לי את קצב העבודה, קוטע לי את חוט המחשבה וגורם לי לטעיות ובלבולים מיותרים בהחלט.
בלי קשר, כל דבר שאני עושה אותו בעזרת מקלדת ועכבר אני פשוט מצליח לעשות טוב ובאופן יעיל ומהיר יותר משמעותית  :EmojiSmiley-51: 
ברור לי שאני חייב לשפר את המצב שלי כי בסופו של דבר המבחן יהיה על גבי דף, אך בכל זאת כרגע אני בלחץ מטורף של זמן.
לכן חשבתי לבטל את הפאקטור הזה ולהתמקד נטו בחומר עצמו וטכניקת עבודה לפתרון.

מחפש מעיין תוכנה למחשב עבור מתמטיקה שפשוט תחליף לי את המחברת המשובצת. 
אני רק מדגיש שאני לא מחפש מחשבון ממשואות שיגלה לי את התשובה ויציג את הדרך (למעשה יעשה בשבילי את העבודה), 
אלה רק 'דף נקי' שבו אני יכול לארגן את המשוואות ולהציג את הדרך לפתרון בעזרת המקלדת מפני שכתב היד פשוט מקשה עלי. 
לצורך העניין מה שאני מצפה לו זה מקביל Word רק שבמקום תמלילים יהיו משוואות ופונקציות. יהיה יעיל ביותר גם אם הוא יכיל 'קיצורים' להצבת נוסחאות.
אגב גם לא תזיק אופציה לטריגונומטריה סדרות וכל מה שצריך מעבר לאלגברה שזו כמובן הדרישה הבסיסית.

אנחנו מדברים רענון ולמידה של חומר לבגרות במתמטיקה, כרגע 003, אז כמובן שהדרישות לתוכנה הם בהתאם...
אני לומד חומר מהאינטרנט ובמקום להקיא אותו על הדף עם עט, אני רוצה ומצפה להקיא אותו כבר בתוך המחשב ולקבל תהליך מאורגן יותר, 
זה יעניק לי יעילות מקסימלית כי אני חייב להיות ספץ מפחיד תוך 10 ימים ואני ממש (אבל ממש) לא זוכר כלום (כלום!) מהתיכון.
אז כל המלצה תתקבל בברכה ;) 
 תודה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאחר שבדקתי את כל התוכנות המומלצות הרגשתי שאין שם את החופשיות להציב את החישוב במקום שנוח לך.

אתה מאוד כבול והנגישות שם די נוראית בסך הכל... אני לא רואה איך אני מצליח לעבוד על זה באופן סטנדרטי. 

בסופו של דבר הלכתי בשיטה המסורתית ושוב, מהר מאוד כברק הכתה בי טעות שנבעה מתוך בלבול חוסר סדר וארגון. 

ישבתי לפתור תרגיל אחד בערך 7 פעמים מהתחלה עד הסוף וכל פעם קיבלתי תוצאה שונה X_X לחלוטין. 

אני משתדל להבין מה היה הגורם וכנראה שחוסר החלטיות בארגון וסדר על פני הדף,

הם אלו הגורם לבלבול המוביל לשילוב של שני 'סידורים' שונים המולידים שגיאה... 

כנראה שרק תרגול יועיל כאן...

אבל בלי קשר, מחברת זה סבל בהשוואה לעמדת מחשב. יושבים עם מבט מושפל כלפי מטה במקום להסתכל בגובה העיניים

הספירלה בקצה משגעת את היד והזווית של המנורה הופכת להיות לא פחות חשובה מזווית השמש.

חבל שאין כלי עבודה מוצלח ונגיש יותר בעבור 'מחברת דיגיטלית' . 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למתמטיקה תיכונית נראה לי שזה יספיק לך:

http://math.typeit.org/

יש שם כל מיני קיצורי מקלדת די נחמדים ואינטואיטיביים, וזה בסה"כ יוניקוד, אז אפשר להדביק אותו כמעט בכל מקום וזה אמור לעבוד טוב.

מעבר לכך נראה שכבר הבנת לבד שעורך ממוחשב לא הולך לפתור לך את כל טעויות החישוב, אלא תרגול - וזו בהחלט המסקנה הנכונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...
  • 1 חודש מאוחר יותר...

Microsoft OneNote חיה!

אני משתמש בתוכנה כ-Personal Data Base

כל הpdfים שלי שם, רעיונות, מחברות מהתואר, תוכנות, גם רישום נוסחאות קצת דומה ובמקומות הרבה יותר פשוט מLatex. תלחץ Alt+"+" ותתחיל לרשום. 

בנוסף תמצא טבלת פקודות לאפשרות הנוסחאות (לא הכל דומה לLatex)

דבר נוסף זה Win+S - Capture whatever on screen ותכניס את זה למחברת שלך בOneNote. 

בנוסף, אין בעיות עם עברית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...