עזרה בפירמוט מחשב +גיבוי - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בפירמוט מחשב +גיבוי

ziko

Recommended Posts

שלום לכולם 

המחשב לא סוחב והחלטתי על "חידוש הנעורים" :)  ע"י פירמוט והוספת SSD 

1- מתלבט האם לרכוש 128 גיגה או 256 עלות מול תועלת???

2- מה כדאי לעבור לווינדוס 10 או להישאר עם 7 (פרוץ) 

3- יש ליWD HHD my pasport 1TH אותו אני מייעד לכונן גיבוי

הבעייה שאף פעם לא ביצעתי גיבויים ואיני יודא מאפה להתחיל  

- האם להעביר עכשיו את החומר שאני רוצה לגבות מהרדיסק הישן לפני הפירמוט  

-או להתקין עם התקנת תוכנה ואח"כ להעביר

אשמח לעזרתכם האדיבה 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. לי יש במשרד מחשב עם כונן של 60 גיגה וזה מספיק ל windows אבל אני ממליץ על 250. ההבדל במחיר לא כזה משמעותי ועם נפח גדול יותר תוכל להתקין עוד תוכנות ואולי איזה משחק מחשב שיכול לקבל תועלת מהתקנה על .

2. פרוצים זה פויה :nono:

אני ממליץ על 10.

3. אתה מחבר אותו למחשב - > העתק\הדבק לכל מה שאתה רוצה לגבות מהמחשב לדיסק חיצוני. 

אין צורך לשכפל תיקיות כמו או Program Files. 

בד"כ אם לא שינית כלום או יצרת תיקיות במקומות אחרים כל הקבצים שלך יהיה ב:

C:\Users\[Your Profile]

אבל לפי התוכנות והמשחקים שהתקנת יש מצב שקבצי הגדרות או שמירות יהיו במקום אחר תבדוק כל מקרה לגופו.

כמו כן המועדפים של הדפדפן שלך, אם אתה משתמש בחשבון Gmail על למשל זה מגבה כבר הכל אבל כל והשיטה שלו.

מעבר לזה תוודא שאתה יודע מהן כל הסיסמאות שלך, ותמיד נוח להכין רשימה של תוכנות שצריך להתקין אחרי ההתקנה מחדש.

כמו כן הקונפיגיורציה הנכונה לעבודה עם בימינו היא להתקין את כונן הSSD למערכת ההפעלה כדיסק ראשי עליו תיהיה המחיצה C

את הדיסק המכני הישן שלך אתה משאיר מחובר ועליו שם את כל הקבצים שלך, אם אתה מתקין את 10 יש שיטה פשוטה לעשות את זה אני אסביר לך אחרי שתבחר מה להתקין.

ואני מדגיש,

פירמוט\אתחול\Format הוא הליך שמוחק את כל התוכן מהמחיצה! גיבוי לפני שמבצעים אותו.

1. לי יש במשרד מחשב עם כונן של 60 גיגה וזה מספיק ל אבל אני ממליץ על 250. ההבדל במחיר לא כזה משמעותי ועם נפח גדול יותר תוכל להתקין עוד תוכנות ואולי איזה משחק מחשב שיכול לקבל תועלת מהתקנה על SSD.

2. פרוצים זה פויה :nono:

אני ממליץ על 10.

3. אתה מחבר אותו למחשב - > העתק\הדבק לכל מה שאתה רוצה לגבות מהמחשב לדיסק חיצוני. 

אין צורך לשכפל תיקיות כמו או Program Files. 

בד"כ אם לא שינית כלום או יצרת תיקיות במקומות אחרים כל הקבצים שלך יהיה ב:

C:\Users\[Your Profile]

אבל לפי התוכנות והמשחקים שהתקנת יש מצב שקבצי הגדרות או שמירות יהיו במקום אחר תבדוק כל מקרה לגופו.

כמו כן המועדפים של הדפדפן שלך, אם אתה משתמש בחשבון Gmail על למשל זה מגבה כבר הכל אבל כל והשיטה שלו.

מעבר לזה תוודא שאתה יודע מהן כל הסיסמאות שלך, ותמיד נוח להכין רשימה של תוכנות שצריך להתקין אחרי ההתקנה מחדש.

כמו כן הקונפיגיורציה הנכונה לעבודה עם SSD בימינו היא להתקין את כונן הSSD למערכת ההפעלה כדיסק ראשי עליו תיהיה המחיצה C

את הדיסק המכני הישן שלך אתה משאיר מחובר ועליו שם את כל הקבצים שלך, אם אתה מתקין את 10 יש שיטה פשוטה לעשות את זה אני אסביר לך אחרי שתבחר מה להתקין.

ואני מדגיש,

פירמוט\אתחול\Format הוא הליך שמוחק את כל התוכן מהמחיצה! גיבוי לפני שמבצעים אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מניח שזה הלוח שלך? http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=4150#ov

בתיאוריה כן אבל שים לב אם כתוב לך GSATA או שטות כזאת שם. לפעמים שמים בקר נוסף צד ג' לחיבורי SATA בחלק מהלוחות.

אצלי זה גרם למחשב לרסט את עצמו ולאבד את התקשורת עם הדיסק עד שהעברתי לחיבור SATA רגיל של הלוח.

בכל מקרה תנסה אם אין תקלות אז תשאיר אותו על הSATA 3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...