יש דרך להשבית מחשב מבלי שאשאיר עקבות שזו תקלה מכוונת ? - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש דרך להשבית מחשב מבלי שאשאיר עקבות שזו תקלה מכוונת ?

SPONER

Recommended Posts

יש מחשב בבית שבא לי לזרוק אותו מהחלון , אבל ההורים מתעקשים להשאיר אותו (אבל זה ממש גורם לתסכול ) או יותר נכון מאפשרים להשאיר אותו , ומה אני יגיד לכם זה לא מחשב זו גרוטאה .

אז חשבתי אולי אני אבצע לו תקלה כלשהי שאפילו טכנאי מוסמך  לא ידע שזה היה במכוון.     המחשב בן 1000 שנה  עובד הכי גרוע שאפשר לדמיין  כבר במשך שנים , ככה שאף אחד לא יתפלא אם הוא יפסיק לעבוד. וזמנו הגיע ממזמן אבל הוא מתעקש להמשיך לעבוד..  (המחשב לא שלי ,אבל יש לי בו שימוש כלשהו שמכריחים אותי לעשות בו)

נתתי לו  מלא בעיטות  ומכות חזקות עם היד וכלום , האומנם הוא נתקע אבל ,אחרי הפעלה מחדש הוא עובד( המכות היו מעצבים ולא ניסיון לשבור אותו )

עצות יתקבלו בברכה .

ואני רציני שאני רוצה להשבית אותו . אמי יכולה להביא מחשב חדש או אפילו לקנות ביד 2 משומש שייתן תמורה טובה  יותר מהנוכחי ,אבל היא לא עושה את זה .

תודה.  

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של SPONER

ואני רציני שאני רוצה להשבית אותו . אמי יכולה להביא מחשב חדש או אפילו לקנות ביד 2 משומש שייתן תמורה טובה  יותר מהנוכחי ,אבל היא לא עושה את זה .

תודה.  

נראה לי שעליתי על רעיון. מזמן לא ניסו את זה אבל יש מצב שיעבוד.

נתק את הכבלים ושים את המחשב באמצע החדר, ואז תתחיל ללכת סביבו -

יש מצב שאחרי הסיבוב השביעי המחשב יקרוס!

(יש לשיטה הזו אפילו שם, נדמה לי.. קוראים לזה "שיטת יריחו", משהו כזה, לא זוכר למה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של SPONER

אמי יכולה להביא מחשב חדש או אפילו לקנות ביד 2 משומש שייתן תמורה טובה  יותר מהנוכחי ,אבל היא לא עושה את זה .

תודה.  

אז תקנה אתה מחשב חדש, חוצפן.

ציטוט של SPONER

אמי יכולה להביא מחשב חדש או אפילו לקנות ביד 2 משומש שייתן תמורה טובה  יותר מהנוכחי ,אבל היא לא עושה את זה .

תודה.  

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Gil28

אם לא הייתי משלם מחצית מהשכירות  כשאני גר עם ההורים ואבא שלי לא היה מבקש כסף מדי פעם כשהוא צריך(כסף שהוא חייב לאנשים ,טיפולים לאוטו )  בלי ידיעתה של אמי , אז אולי כן הייתי קונה מחשב בכוחות עצמי>:( אמא שלי לא עוזרת לאבי (ויש לה סכום נחמד בבנק ) אז הוא מבקש ממני , ואני אף פעם לא יגיד לו לא  ,. 

הייתי קונה אחלה מחשב אלו לא היה מבקש ממני ואמי הייתה זו שעוזרת לו  .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב בסוף אני מתחרט כנראה באמת הגזמתי , אני לא יעשה את המעשה המטופש , אבל אני מחליט שאני לא מתקרב עליו , אחבר את הHDD שיש לי במחשב השני שיש לי וזהו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של SPONER

טוב בסוף אני מתחרט כנראה באמת הגזמתי , אני לא יעשה את המעשה המטופש , אבל אני מחליט שאני לא מתקרב עליו , אחבר את הHDD שיש לי במחשב השני שיש לי וזהו .

קודם כל סליחה, לפי הבקשה (אין לי דרך אחרת להכיר אותך...) חשבתי שאתה באמת ילד שרוצה להרוס את המחשב כדי שההורים יקנו לו חדש. מתנצל.

לשאלתך, אם אין כסף לחומרה חדשה, לפעמים אפשר לרענן ממש בזול. קודם כל, לפרמט ולהתקין את התוכנות שוב זה משהו שמקפיץ את המהירות - מובטח - וזה ממש בחינם.

אם תשיג זכרון מתאים אז גם תוספת יכולה פתאום לגרום למחשב לעבוד כמו חדש (בהנחה שהמחשב לא מיועד למשחקים).

אם בא לך תפרסם איזה יש לך, ינסו לעזור כאן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...