שלום אני חדש+יש לי 3 רכיבים מעונין להשתמש בהם... - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שלום אני חדש+יש לי 3 רכיבים מעונין להשתמש בהם...

amir_xxx

Recommended Posts

שלום :|

אני חדש!...

אני מבין קצת אולי הרבה במודינג והחומרה אני מקוה להשתלב כאן. שמי אמיר אני בן 14 וחצי בקרוב.ועכשיו לנושא.

יש ברשותי 3 רכיבים שהם לקירור לפי ידיעתי.

ורציתי לדעת איפה אני יכל להרכיב אותם במארז על איזה חלק וכיצד???

הנה זה נקרא לי גוף קירור:

Apr06052.JPG

ושני אלו הם דומים אחד לשני רק בנוים בצורה אחרת...גם נרא לי מן גופי .

Apr06050.JPG

Apr06051.JPG

מקווה שתעזרו לי... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום.

כל ההיטסינקים האלה שייכים לסינק (פח) . הם חלשים מידי ושייכים לתקופה של 486 ופנטיום 66 (למעט אחד שהוא של צ'יפסט - ערכת השבבים שמנהלת את הלוח אם) . תפוקות החום כיום גבוהות יותר והם עלולים למעשה לחמם במקום לקרר כי הם לא יפלטו חום מספיק מהר.

לכל היותר תוכל לחתוך מהם היטסינקים לזכרונות.

שים לב איך צלעות הקרור בסינק הכחול בתמונה הברורה גדולות יותר...

התחלה טובה :)

אם איני טועה אז הכרטיס הוא TNT1 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון זה לכתוב 1000 פעם - "לא לקנות לפני שאני יודע מה צריך, כי אז אני זורק כסף סתם".

למה קנית ? סתם ? או שיש בעיה במחשב שלך ?

יש כאן ובאתרים נוספים מדריכים כתובים לכל נושא. אז תלמד .

את הסינק הראשון אפשר לשים על צ'יפסט כי יש לו חבורים מתאימים. אבל איזה צ'פסט ? ודאי לא לוחות חדשים כי שם יש סינקים רציניים הרבה יותר. מבין ?

אם יש לך דיסק שמתחמם אז תוכל להדביק עליו עם דבק תרמי את הסינק/ים. אבל בד"כ אין צורך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון זה לכתוב 1000 פעם - "לא לקנות לפני שאני יודע מה צריך, כי אז אני זורק כסף סתם".

למה קנית ? סתם ? או שיש בעיה במחשב שלך ?

יש כאן ובאתרים נוספים מדריכים כתובים לכל נושא. אז תלמד .

את הסינק הראשון אפשר לשים על צ'יפסט כי יש לו חבורים מתאימים. אבל איזה צ'פסט ? ודאי לא לוחות חדשים כי שם יש סינקים רציניים הרבה יותר. מבין ?

אם יש לך דיסק שמתחמם אז תוכל להדביק עליו עם דבק תרמי את הסינק/ים. אבל בד"כ אין צורך.

רציתי לקרר הטמפרטורה במחשב שלי בערך 35 -36

אני יכ להרכיב את החלק הירוק הראשון על הכרטיס מסך????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרור את כרטיס המסך לא ישנה את הטמפ' במארז = שיווי המשקל הדינמי של החום.

צריך איוורור טוב יותר של המארז, מה שיספק אויר קריר יותר להיטסינקים .

אפשר לשים אותו איפה שרוצים. לגבי כרטיס המסך , אם אין לו היטסינק (??!) אז כנראה לא יזיק .

כנראה שכדאי יהיה ללטש ולישר את פני המעבד שלו - תקנה ריבוע 4X4 של מראה, או תלטש עם ההיטסינק עצמו.

תצטרך משחה תרמית

אם יש חורים מתאימים ,וצטרך ברגים - עם שייבות מבודדות . אם אין אז תצטרך דבק תרמי או מעט(!) דבק מגע ב 4 הפינות והיתר משחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...