האגודה להצלת הפורשה דחוףף פרטים בפנים!!! - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האגודה להצלת הפורשה דחוףף פרטים בפנים!!!

-CosmicFire-

Recommended Posts

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אהההה.......אוווווווו......ברררררררררר.......אני מרגיש את הרוח הקרירה שעושה לי "סידור" מחדש של השערות.

אחחח....CARRERA או CARRERA. איזה דגם מצויין.

שבי, לדעתי אתה יכול למחוק בכלל את ה-BOXTER מהתמונה של ה-CARRERA. זה סתם ממעיט מערכה :'(

ה-BOXTER הזאת היא פורשה לעניים >:( - או שקונים BOXTER או שרוכבים על סוס עד שחוסכים מספיק כסף ל-CARRERA

:P

היו שם מפנקות של איזו פרארי? טסטרוסה? F50? משהו לשטוף את העיניים? 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו ו?.. אי אפשר לשפר למבורגיני? קורבט סתם אוטו מעפן תוצרת אמריקה שלא שווה כלום, לעומת איטליה...

גם ללמבורגיני יש דיאבלו משופצרת עם מנוע כפול, 750 כוחות סוס ואף ניסו אותה גם על 1100, שמה בישראל הוא גמבאלה או:

GEMBALLA ואחרי שיפוץ כזה היא הגיעה ל 100 ב 3.2 שניות ולמהירות עדיין לא סופית של 410 קמש, 256 מיילים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו ו?.. אי אפשר לשפר למבורגיני? קורבט סתם אוטו מעפן תוצרת אמריקה שלא שווה כלום, לעומת איטליה...

גם ללמבורגיני יש דיאבלו משופצרת עם מנוע כפול, 750 כוחות סוס ואף ניסו אותה גם על 1100, שמה בישראל הוא גמבאלה או:

GEMBALLA ואחרי שיפוץ כזה היא הגיעה ל 100 ב 3.2 שניות ולמהירות עדיין לא סופית של 410 קמש, 256 מיילים

נו אז מה?

דבר ראשון דיאבלו עולה אולי כמו 10 קורבטים.

דבר שני הדיאבלו מכוערת.

דבר שלישי (אומרים ש)הדיאבלו לא נוחה בן אדם מעל 40 ק"ג בקושי נכנס לתא נוסעים שלה, כולה רק מנוע.

דבר רביעי כמו שאמר chevy לא רק המספרים חשובים. זה משנה התנהגות ספורטיבית, שלדה וכו' וכו'.

וכל אוטו אפשר לשפר, גם סובארו פשע אחרי שהחליפו כל חלק בה כולל שלדת אלומיניום וכולה עם סיבי פחמן תהיה מהירה, נו אז מה?

עריכה:

וגם יש קמרו ZR1 אם אני לא טועה, שעושה מ 0 ל 100 ב 2.7 שניות....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר שני הדיאבלו מכוערת.

דבר שלישי (אומרים ש)הדיאבלו לא נוחה בן אדם מעל 40 ק"ג בקושי נכנס לתא נוסעים שלה, כולה רק מנוע.

דבר ראשון, הדיאבלו ממש אבל ממש לא מכוערת, לדעתי היא פי עשר יותר יפה מהפורשה העגולה הזאת נראית כמו איזו חיפושית. דבר שני על הנוחות אתה כבר מדבר על הקונטאש, כי היא ממש לא נוחה, ואם אתה לא יודע הדיאבלו ממש אבל ממש מרווחת זה כמו שתי מושבים בפנים. אבל כמו שאומרים...על טעם וריח אין מה להתווכח. דעתך זו דעתך ודעתי זו דעתי...בכל מקרה אם היית נותן לי פורשה הייתי לוקח ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על טעם וריח אין מה להתווכח. דעתך זו דעתך ודעתי זו דעתי...בכל מקרה אם היית נותן לי פורשה הייתי לוקח ;D

יפה אמרת.

אני גם לא כל כך אהבתי את הפורש, פחות מה 911 לדעתי.... אני יותר בקטע של הונדה סיוויק, אבל בכל זאת זה חתיכת אוטו(הפורש GT)

belfort154.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...