קנייה מאמזון כאשר שווי המוצרים נמוך מ-$75 אבל סך ההזמנה גבוה מ-$75 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קנייה מאמזון כאשר שווי המוצרים נמוך מ-$75 אבל סך ההזמנה גבוה מ-$75

Unavoidable Encounter

Recommended Posts

לפי תקנות המכס, חבילות בשווי $75 - לא כולל דמי משלוח - פטורות ממס.

למרות זאת, המערכת של מבקשת import fees deposit ברגע שסך ההזמנה - כולל דמי המשלוח - עובר את ה-$75.

האם למישהו יש ניסיון עם הזמנות כאלו? מחזירים את התשלום המיותר הזה או שחברת השילוח שומרת אותו לעצמה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עקרונית כן, אמורים להחזיר לך את הגבייה העודפת.

איפה הבעיה, מצהירה שהיא מחזירה כסף שהיא גבתה ביתר ולא שילמה. לא היא מחשבת את המיסים.

אז, צריך לסמוך על זה שהמכס לא יגבה יותר בטעות, ושעמיל המכס יהיה ערני וישים לב לעניין, ויהיה לו כח לריב עם המכס בנושא.

דבר נוסף שצריך לזכור, קורה לפעמים שאמאזון מחזירים כסף על מוצרים שברור ב-100% שהיה צריך לגבות עליהם מס. כלומר או שהמכס טעה, או עמיל המכס או . הרבה פעמים קיבלתי כסף חזרה ללא סיבה, ושמעתי גם על אנשים שקיבלו כסף חזרה אפילו כאשר היתה חשבונית המיסים בתוך החבילה, כך שברור ששילמו את המס.

לפיכך, אם יש טעויות לטובת הלקוח, לפי ההגיון שלי יכולות להיות טעויות גם לרעת הלקוח. היו גם אנשים שלא החזירו להם את גביית המס במקרים דומים.

אז אם המחיר הכולל מתאים לך? סבבה, תזמין. תקבל את המס חזרה (אני חושב שב 2-3 מקרים שהייתי בדיוק בסף הזה של מוסיפים מס רק בגלל משלוח קיבלתי כסף חזרה)? סבבה, הרווחת. לא? לא נורא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 4 שעות Unavoidable Encounter אמר:

תודה, אתה אומר את זה מניסיון עם הזמנות כאלו? (ששווי המוצרים בהן לא עולה על $75)

אתמול קיבלתי החזר על חבילה שערכה היה 74.9$. החזירו לי חצי דולר פחות ממה שהיה צריך, לא היה לי כח להתווכח. זה שמעלי - אם יעשו טעות לרעתך פשוט תיצור קשר עם שירות הלקוחות שלהם. אני מבטיח לך שיפתרו את זה במקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 2 שעות ag43 אמר:

זה שמעלי - אם יעשו טעות לרעתך פשוט תיצור קשר עם שירות הלקוחות שלהם. אני מבטיח לך שיפתרו את זה במקום.

אמזון לא יעשו את הטעות, אבל הם לא אלה שבפועל מתעסקים עם המכס הישראלי. מי שבפועל מצהירה בפני המכס, זו חברה חיצונית (i-parcel, למשל) ושם אין ממש עם מי לדבר. אז כן, בתנאי שהם יצהירו בצורה תקינה ובמכס שלנו לא יעשו טעויות, הכסף יוחזר. אבל אף אחד לא יכול להבטיח שבמכס אכן לא יעשו טעויות. מה שאני כן יכול להבטיח, שאותם חבר'ה של i-parcel לא יתווכחו עם המכס וישלמו את מה שיתבקשו - לא כסף שלהם. פעם פניתי אליהם כדי לקבל חשבונית... עד היום אני מחכה. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנסיון שלי מאוד חיובי,  כל פעם שגבו מראש מס שלא היה צריך קיבלתי החזר. בחלק מהמקרים תוך שבוע.

והיו גם מקרים שהיו צריכים לגבות מס שגם בהם קיבלתי משום מה החזר מלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...