מבצעי Black Friday 2015 ברשת חנויות באג - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבצעי Black Friday 2015 ברשת חנויות באג

SilentBob

Recommended Posts

החנויות הישראליות מפסידות בגלל זה.

כל צרכן שמבין את גודל המרמה עובר לקניות בחו"ל.

אם אני אצטרך אחריות, עדיף לי להתנהל מול חנות מרוחקת עם שרות לקוחות טוב, מאשר להתנהל מול חנות קרובה עם שירות לקוחות שלא קיים.

גם העניין שלקחת יום שאמור להיות מטיב עם הצרכנים ולהפוך אותו ליום שמטיב עם החנויות הוא ביזיון.

איך החנויות בחול חותכות מחירים ועדיין שומרות על רווחיות ?.

לא חסר מוצרים שהן מוכרות ביום הזה במחירי הפסד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ברור למה אתם מפרסמים את הבזיון שהחנויות הישראליות קוראות לו . פשוט צוחקים לצרכנים בפנים.

לא הייתי קורא לזה אבל פה ושם יש דילים סבירים לא יותר. היה נחמד אם צוות האתר היה כותב מדריכים מפורטים על איך משתמשים בחברות שילוח ומדריכי קנייה לאתרים השונים, הדרך היחידה שישתנה פה משהו אם תושרש פה תרבות קניה שלא ניתן שיוציאו אותנו פריארים.

לגבי Second Edition

אני לא חושב שאף חברה מוכרת במחירי המפסד, פשוט מוכרים במחירים שהרווח של מצטמצם וגם מרוקנים מחסנים, אני האמת אין לי בעיה לשלם 5%-15% יותר מחול בחנויות בארץ גם בשביל לתמול בתעשיה\כלכלה מקומית וגם לקבל שירות בארץ, אבל שהמחירים פה גבוהים פי 2 או אפילו פי 3 שיחפשו את החברים שלהם :)

אני הסתכלתי על אחת החנויות שעשתה ואני לא אנקוט שמות וזה היה פשוט על סף ניסיון להולכת שולל את הלקוחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הנחות בחול של 50% ומעלה על מוצר בודד.

בלי כל מיני התחכמויות ומשחקים. לדעתי הצנועה, למכור מוצר ב50% הנחה זה מחיר הפסד (פר מוצר).

מובן מאליו, שבעקיפין זה גורם לרווחיות כי החנות מרוויחה לקוח שיזכור אותה לטובה, בנוסף ייתכן ושהלקוח יקנה עוד מוצרים.

בקשר לחנויות הישראליות,

כלכלן פעם הסביר לי שכסף שיוצא מהמדינה גורע מהמשק , כך שיש עדיפות לשמור את הכסף בפנים.

זה שלקוחות בורחים לחנויות בחול,בגלל החמדנות של בעלי החנויות בארץ, גורע מהמשק ומהתזרים שלהן עצמן.

זה לפחות מה שהבנתי. אולי מישהו פה יוכל להרחיב ולבהר את זה.

נ.ב,

לדעתי, יש פה מדריכים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא התכוון למאזן התשלומים.

בשביל לייבא סחורה צריך להוציא מט"ח מחוץ למדינה.

במצב שאתה מייבא יותר מאשר מייצא יתרות המט"ח קטנות, מה שעלול לגרום למצב שלא ישארו יתרות מט"ח.

בכל אופן, סטנלי פישר דאג לקנות כמויות של דולרים.

ישנן השפעות נוספות לכמות המט"ח על הריבית וכו'- אומנם יש לי תואר של כלכלן אבל אני לא הולך כרגע לכיוון הזה ולא זוכר מספיק טוב כדי להתייחס לזה.

עריכה: זה מכוון ל-Second Edition

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...