כרטיסי מסך מהדור הקודם - מחירים והמלצות? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיסי מסך מהדור הקודם - מחירים והמלצות?

Moooshe

Recommended Posts

יש לי כמה הזדמנויות לקנות מהדור הקודם של הכרטיסים (radeon 9500, סדרת ה-TI של geforce), ורציתי לשאול אם הכרטיסים האלה שווים משהו היום (למישהו למשל יש עכשיו ti4200 ויכול להגיד איך הוא במשחקים החדשים?), ומה לדעתכם צריך להיות טווח המחירים של הכרטיסים האלה, בהנחה שהם יד- שניה וכבר ללא אחריות.

קחו בחשבון שאינני יכול להוציא עכשיו מעבר ל-600-700 ש"ח על כרטיס מסך.

תודה מראש וחג שמח!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי אישית יש geforce 4 ti 4200 ואני כבר מרגיש שהוא לא ה-דבר אבל הוא בהחלט נחמד בטווח של 400 שקל (חדש, לא יד שניה!)

זה כרטיס מיושן מלפני שנתיים, אבל בהחלט מציג ביצועים נאים ב 1024X768 במשחקים כבדים , PRINCE OF PERSIA, וכו'

בוא נגיד שהוא עובר את רוב הכרטיסים בטווח הנמוך

עצה שלי זה לחסוך עוד לכרטיס מינימום ב900 שקל כי אחרת זה לא שווה את ההשקעה לטווח הארוך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי אישית יש geforce 4 ti 4200 ואני כבר מרגיש שהוא לא ה-דבר אבל הוא בהחלט נחמד בטווח של 400 שקל (חדש, לא יד שניה!)

זה כרטיס מיושן מלפני שנתיים, אבל בהחלט מציג ביצועים נאים ב 1024X768 במשחקים כבדים , PRINCE OF PERSIA, וכו'

בוא נגיד שהוא עובר את רוב הכרטיסים בטווח הנמוך

עצה שלי זה לחסוך עוד לכרטיס מינימום ב900 שקל כי אחרת זה לא שווה את ההשקעה לטווח הארוך

כרטיס ב-900 ש"ח שיחזיק לשנתיים = שני כרטיסים ב-450 ש"ח שיחזיקו לשנה (בהנחה ואני קונה יד שניה). חוצמזה, ב-400 ש"ח בחנויות אי אפשר לקבל יותר מה-5200/9200 שלמיטב ידיעתי הרבה פחות טובים מה-4200 (שמישהו יתקן אותי אם אני טועה טעות חמורה).

אגב, עד כמה ה-4400 יותר חזק מה-4200? האם הוא נמצא באמת באמצע הסקאלה בין ה-4200 ל-4600?

ואם אני קונה היום 4600 או 9600, בטווח המחירים שציינתי, האם אני אקבל את התמורה המלאה לכספי? האם יש משחקים היום שה-4600 לא יכול להציג כמו שצריך (אני לא מדבר על הגדרות הכי גבוהות עם AA\AF, אלא הגדרות סבירות...)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא יכול לעשות את החישוב ככה, כי ההפרש ביצועים והתמיכות הטכנולוגיות בין הכרטיסים שעולים 450 לאלה שעולים 900 הוא די גדול ומתבטא ביותר משנה...

מנסיון אני אומר לך שכרטיס שמיועד לעלות 400 לא שווה ועל ההתחלה לא מסוגל להריץ כמו שצריך

לעומת זאת כרטיס שעולה 900 מספיק טוב לטווח יותר ארוך

עכשיו בקשר ל4600, הוא פחות או יותר אותו דבר כמו 9600PRO\XT בלי פילטרים ואם אתה משיג אותו במחיר טוב אז זה די שווה

יש משחקים שההפרש בינו לבין ה4200 עומד על יותר מ15 פריימים, ויש כאלה שיש הבדל של 5 פריימים, הכל תלוי במשחק...

לדעתי במשחקים כבדים קנייה של 4600 לא תיתן לך יתרון על פני 4200...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...