האם ניתן להסתמך על האתר של Freelancer.com? - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם ניתן להסתמך על האתר של Freelancer.com?

Zeev86

Recommended Posts

אהלן. אני מחפש מישהו/חברה שתעצב לי אתר ותבנה אותו מאפס עם מערכת ניהול תוכן ושיהיה גם מותאם לדרישות.

השאלה שקודם כל הצבתי לעצמי, אם כדאי ללכת ולשלם יותר בארץ, או לקבל משהו זול יותר באתר כמו Freelancer (ויכול להיות גם איכותי יותר?)

השאלה שלי אם באמת שווה לי להיכנס לזה או שעדיף שהבנאדם/חברה תהיה פה בארץ כדי לקבל תמיכה טובה יותר?

לא ידעתי איפה לשים, בפיתוח אתרי או בצרכנות. אם זה לא מתאים לצרכנות אז בבקשה תעבירו.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהנסיון שלי עם Freelancer (שכירה של צוות תכנות מפקיסטן לפיתוח ובנאדם מסין לבדיקות שלה) הסיכוי שתקבל משהו יותר איכותי בפחות מחיר לא ממש גבוה.

מה שכן תקבל זה עבודה יחסית בזול, שאם תפקח עליה המון ותתפוס דברים בזמן תוכל להגדיר אותה כטובה עבור התשלום הנמוך יחסית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהנסיון שלי עם Freelancer (שכירה של צוות תכנות מפקיסטן לפיתוח ובנאדם מסין לבדיקות שלה) הסיכוי שתקבל משהו יותר איכותי בפחות מחיר לא ממש גבוה.

מה שכן תקבל זה עבודה יחסית בזול, שאם תפקח עליה המון ותתפוס דברים בזמן תוכל להגדיר אותה כטובה עבור התשלום הנמוך יחסית.

העניין שהמחירים שם מוגדרים מראש. אתר בינוני למשל עולה שם 6000 שקל. בארץ אני במקרה הטוב אשלם 10000.

ולגבי איכות הצוות, יש להם דירוג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי במצב שלך לפני כשנה. בארץ רצו 15,000+. בסופו של דבר פיתחתי את הבסיס בעצמי ואת ההשלמות רכשתי. השתמשתי ב-fiverr לעיצוב (לוגו, banner, favicon...), בדיקת לשון, תרגום, סרטונים... סה"כ היה בסדר ולא יקר. אבל ברגע שתרצה שמישהו יעשה הכל, כלומר ניהול, המחיר יקפוץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...