סופו של מר גייטס בפסגת רשימת האנשים העשירים בעולם... - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סופו של מר גייטס בפסגת רשימת האנשים העשירים בעולם...

ccc

Recommended Posts

אני עדיין חושב שחלק מהתארד הזה הוא מקנאה.

להם יש, לנו אין ....

אבל דבר אחד נכון, בילי כן מחלק את הכסף שלו למטרות טובות - זה לא שאין לו 100 מכוניות כי בא לו, אבל הוא תורם בכמויות (גם כדי להמנע ממיסים - ברור) אבל גם בגלל שהוא איש טוב...

ועומרי, קרעת אותי. אני איתך! אני משקיע!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק, הירידה של הדולר והעליה החדה של היורו השפיעה המון.

ועוד דבר שכחתם הוא שביל בן 45~ והשוודי בן 77 כשביל יהיה בן 77 יהיה לו הרבה יותר מ 53 מילירד.

יש לי משהוא לומר-

לכל אלה שכל כך שונאים את ואוהבים את כל הקטע הזה של קוד פתוח יש לי חדשות בשבילכם, בלי מיקוסופט אנחנו כלום!

תדמינו מה יקרה אם החלום שלכם יתגשם, הקוד הפתוח ישלוט ומיקרוסופט תעלם, אף אחד לא יזרים את המזומנים לשוק כי מי באמת ירצה להשקיע בתוכנה שנמכרת בחינם ??? בגלל שאף אחד לא ישקיע לא תהיה בכלל התקדמות בתחום כי לא יהיה כסף לפיתוח, עולם התוכנה לא יכל לסמוך על כמה פריקים שמפתחים תוכנות בשביל הכיף בזמן הפנוי, משמע אנחנו צריכים חברות כמו שינהלו את ההצגה.

הרי בשביל מה ביל המציא את הDOS? בשביל כסף אם לא היה בזה רווח הוא אפילו לא היה חושב על זה, מה לעשות זה טבע האנושות.

אז או שניתקע עם תוכנות לא מתקדמות שלא ישתפרו במשך השנים אבל יבואו בחינם או שנשלם למיקרוסופט על התוכנה אבל נהיה בטוחים שהיא תספק סחורה טובה יותר שנה הבאה ובשנה שאחריה. שום דבר לא בא בחינם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב פה כולם צדיקים, חושבים שלמי שיש כסף והולך לו הוא מניפולטור, הכי קטע לראות בחדשות את ההערות האלה " ביל המניפולטור שוב מכה..." והם עובדים על ...

אז אם אתם כל כך צדיקים, תחרימו את הWindows, נראה אותכם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

"אני בכלל לא מצליח להבין איך בן אדם שמתעסק עם כסאות ומזנונים ניהיה מליארדר... ועוד ההכי עשיר בעולם"

תחום העיסוק לא קשור יותר מידי, אלא נכסיו של אדם ובעלותו על חברת הענק שתחתיו.

הרי היא לא החברה העשירה בעולם... פורד, גנרל מוטורס, וולבו, פיליפ-מוריס, קוקה-קולה, מקדונלד'ס... אם היה עומד מאחוריהן אדם שמחזיק במניות רבות מהחברה, מצבו היה טוב משל ביל גייטס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת קשה לי להבין את זה...

כל עולם המחשבים הביתיים והחצי עסקיים בנויים על חומרה (מסכים,מקלדות,עכברים,כרטיסי מסך וחו...) על ווינדוס.

לדוגמא כרטיס המסך x יתמוך בלינוקס אבל לא כמו ברמה שהוא תומך ב"חלונות ".

רוב החברות (בעיקר החברות הקטנות) לא מוציאות בכלל ללינוקס,ואלה שכבר מוציאות הם גרועים ולא איכותיים.

כרגע,לינוקס ושאר מערכות ההפעלה לא מהוות אלטרנטיבה מספקת.

בHWzone זה אתר מחשבים רציני...,רובנו יודעים לעבוד עם לינוקס אך בת ה12 שמדברת עם החברות שלה כל היון באסיקיו לא יודעת.

וחתך האוכ' הזה מהווה 85% מהשוק אם לא יותר,אני לא רואה אותה עובדת עם לינוקס כרגע.

אם הענק מרדמונד יצא את LongHorn כמו שצריך (מערכת טובה ויציבה בדומה ללינוקס) יהיה לא שליטה עצומה על שוק מערכות ההפעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי ולדעת רבים אחרים הבעיה הגדולה ביותר של לינקוס היא התמיכה במשחקים הרי לגבי רוב התוכנות יש אלטרנטיבות דומות ברמה סבירה ומעלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי ולדעת רבים אחרים הבעיה הגדולה ביותר של לינקוס היא התמיכה במשחקים הרי לגבי רוב התוכנות יש אלטרנטיבות דומות ברמה סבירה ומעלה

אני גם חושב ככה , חוסר התמיכה במשחקים זה חיסרון גדול מדי לגיימרים למיניהם.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגדול נכון...

אם יהיה זרם גדול של אנשים (לפחות 15-25%) יצרני החומרה יבינו שהם צריכים לשחרר איכותייים ללינקוס.

הבעיה הנותרת היא התאימות למשחקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...