התעייצות לגבי כיוון לימודים(קורס VS תואר במדעי המחשב) - לימודים והצעות עבודה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התעייצות לגבי כיוון לימודים(קורס VS תואר במדעי המחשב)

RAUL1994

Recommended Posts

שלום לכולם,

כרגע אני חייל משוחרר בן 21, למדתי בתיכון 10 יחידות מחשבים -פיזיקה ובזמן הפנוי שלי תיכננתי כמה פשוטות ולמדתי קצת דברים באינטרנט.

עכשיו כרגע כמשוחרר אני בדילמה גדולה.

האם להשקיע עכשיו שנה מהחיים שלי בפסיכומטרי +שיפור בגרויות כדי להתקבל לאחד האונ' לתואר במדעי המחשב ויכול להיות שאני גם לא אספיק לשנת לימודים 2016 וכנראה אצטרך לחכות לשנת 2017.

כמה שאלות:

1)האם אתם יכולים להמליץ על מקום טוב לעשות בו את הקורס כי הייתי בפגישות במס' מקומות וכל אחד לילכך על השני ואני מאוד מבולבל חשוב לי שהמקום יהיה מקצועי ובנוסף ידאג לי לעבודה בהמשך(מתוך המקומות הללו:האקריו,מכללת סלע,היפראקטיב)

2)האם באמת ניתן למצוא עבודה מהמקומות האלה גם אם השכר ההתחלתי נע בין 6-7 וכל שנה עולה ב2000-3000

3) האם זה שווה לי על פני תואר במדעי המחשב שכן אני לא בטוח אתחבר למתמטיקה ולתאוריה שהתואר כולל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר...

צודקים מי שאמרו לך שאין קיצורי דרך.

יש הרבה שרוצים שתהיה בוגר הקורס.

מי שמעביר את הקורס מקבל תשלום ככה שהאינטרס שלו ברור. בנוסף יש מעסיקים שהיו שמחים לקחת אותך, הרבה מהעבודה בתכנות היא לא קשה והם צריכים כמה עובדים (לא כולם) שניתן להעביד אותם בשכר רעב שידאגו להרבה דברים מסביב כאשר בוגרי האוניברסיטה מקבלים משכורות יפות ופותרים את הבעיות הקשות באמת בפיתוח.

ככל שיש יותר כאלה שמחפשים עבודה ניתן לתת שכר רעב יותר נמוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...