מספר שאלות בנוגע לתפעול ווינדואס 10 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מספר שאלות בנוגע לתפעול ווינדואס 10

Tal86

Recommended Posts

אהלן יש לי מספר שאלות, עשיתי שדרוג לאחרונה לווינדואס 10 ורציתי לשאול מספר שאלות , אשמח אם תעזרו לי :)

1. איך אני מעלים את המסך LOGON שדורש סיסמא בכל פעם שאני מפעיל את המחשב מחדש ? אני פשוט רוצה שהוא יעלה אוטומטית לשולחן עבודה. חיפשתי ומצאתי להיכנס לרגיסטרי ולעשות משהו אבל זה לא עבד. משהו עם GROUP POLICIES.

2. לתוכנת ה MAIL לוקח הרבה זמן לעשות סינכרון עם החשבון שלי , היום חזרתי מעבודה ואני רואה שכל המיילים הם עוד מאתמול , לסנכרון לקח משהו כמו 5 דקות מלאות.

כמו כן מדוע הוא לא עושה סינכרון אוטומטי ואני צריך פיסית להיכנס וללחוץ על סנכרון ?

3. האם יש דרך להפסיק את ההודעות של ה ONE DRIVE או איך שלא קוראים לזה , או למחוק את זה לחלוטין ?

4. האם הדפדפן EDGE החדש הוא סבבה ? או שעדיף ? לי נראה שהוא קצת איטי ולפעמים מקרטע.

5. האם יש דרך לסנכרן את הפלאפון אנדרויד שלי לאפליקציה הזאת לפלאפונים במסך ההפעל בלי שטויות של חשבון ? האם זה שווה או מציק ? האופציה לשלוח אוטומטית לא מעניינת אותי.

6. האם יש דברים שאני צריך לדעת בנוגע לווינדואס 10 ? כמו טריקים וטיפים לשיפור החוויה או לגרום לו להיות מהיר יותר ? דברים שצריך לעשות אחרי התקנה חדשה וכדומה ? עשיתי כבר את המחיקה של הקבצי ווינדואס מהתקנה הקודמת דרך הניקוי דיסק הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...