סייר Windows הפסיק לפעול, וגם לא מצליח לפרמט - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סייר Windows הפסיק לפעול, וגם לא מצליח לפרמט

yoni_h

Recommended Posts

אני מנסה לעזור לאחי.

לפני כמה ימים הוא הדליק את המחשב ופתאום הופיעה לו הודעה "סייר הפסיק לפעול... הפעלה מחדש..". ההודעה הופיעה מיד אחרי הכניסה למשתמש בווינדוס.

הוא ביצע את כל הדרכים שהיו רשומות באתר של מייקרוסופט אבל כלום לא עזר.

עכשיו הוא ניסה לפרמט את המחשב, ולאחר שפירמט את המחיצה, במסך התקנת הווינדוס האחוזים תקועים על 0% ואז הופיעה הודעת שגיאה "windows cannot install required files make sure all files required for installation are available, and restart the installation. Error code: 0x8007045d"

מישהו יודע מה יכולה להיות הבעיה? אולי בעיית חומרה? איפה יותר סביר שתהיה הבעיה, בזיכרון או בהארדיסק?

אשמח לשמוע הצעות לטיפול בתקלה, תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההתקנה דרך הביוס, כרגע אין כי הוא פירמט כבר את מחיצת c.

עוד לא ניסיתי עם דיסק אחר, אבל לדעתי זה יקרה עם כל דיסק אחר. מי שהביא לו את הדיסק אמר שהוא מתקין איתו על מלא מחשבים ובאף אחד לא הייתה השגיאה הזאת.

מחרתיים אני אנסה עם דיסק אחר, אבל בינתיים בוא נניח ששום דיסק אחר לא יעבוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה בעיה בהארד דיסק שלא עבר פרמוט כמו שצריך,

תנסה להכניס את הדיסק, ובמקום ללחוץ על Install תלחץ על Repair your computer..

תלך ל-command prompt

ושם תכתוב

diskpart

list disk

select disk 0 (את המספר תכתוב לפי מה שמופיע לך שם ברשימה שאתה רוצה להתקין עליו את ה-windows)

clean

create partition primary

format fs="ntfs" label="Windows 7"

active

exit

לאחר מכן - reset למחשב, תעלה את ההתקנה רגיל, תבחר את המחיצה שיצרת ותתקין עליה.

שים לב שהפעולה מוחקת כל מידע שהיה לך על ההארד דיסק.

ועוד משהו - זה ייקח זמן...:rolleyes:

בהצלחה, תעדכן!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי, אני רוצה לעדכן.

ככל הנראה הייתה בעייה בכונן הקשיח. המחשב לא זיהה את הכונן הקשיח בdiskpart וכו'.

מה שעשיתי זה שהחלפתי את כבל הsata בכבל sata אחר, וכעת התקנת הווינדוס פועלת כשורה. השאלה היא איך פתאום נוצרה תקלה בכבל? ודבר שני, אני חושב שזה כבל ישן מאד ויכול להיות שזה כבל sata 1. האם זה יגרום לאיטיות בהמשך?

אני מפחד שזה פתרון זמני והבעיות יחזרו שוב, האם כדאי לממש אחריות? המחשב נקנה מtms לפני בערך חודשיים שלוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...