עזרה במשחק MAD MAX - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה במשחק MAD MAX

huber

Recommended Posts

טוב, חברים התייאשתי. אחרי עשרות ניסיונות לעבור משימה במשחק החלטתי לוותר. השליטה על הרכב פשוט נוראית ובאופן כללי אני אישית ממש שונא מירוצי מכוניות. מדובר על המשימה immortal enemy, אם מישהו פה עבר אותה ויש לו שמירה מייד אחריה, או לחלופין מוכן לעבור אותה בשבילי, אקבל את ההצעה בשמחה, אחרת - המשחק הזה הולך לסל המחזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרכב משופר למקסימום (למעט ה V8 שמקבלים רק בהמשך). כשנוסעים לאט, הוא פשוט נעלם ואי אפשר להשיג אותו. כשנוסעים מהר, השליטה הנוראית על הרכב גורמת לך להתנגש בקירות וברכבים שכל הזמן חוזרים, למרות שמפוצצים אותם. זוועה של שלב. ניסיתי עם שריון מלא, וללא שיריון בכלל (מה שאמור לשפר את השליטה ברכב ובקושי משפיע) - עדין אחרי כמה וכמה וכמה ניסיונות, שום דבר.

אביב גפן - אתה רציני? מה יכול לעזור לי? זה לא קווסט, אני יודע מה צריך לעשות, פשוט לא מצליח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מצחיק אתה, ברור שיוטיוב יכול לעזור. תראה איך עושים את המשימה, תראה אם אתה עושה טעות איפושהו, איפה יותר טוב לעמוד / להתחיל איזה מוב וכו'

תשווה את הגרסה של למה שאתה עושה ותראה איפה הטעות.

כאילו, זה לא איזה משחק או משימה שרק יחידי סגולה אמורים להצליח, בדוק שאתה יכול לשפר משהו אחרי צפיה בסרטון.

ואם אתה עדיין חושב שזה שטויות, אתה מוזמן לא לעשות את זה, אני יודע שלי זה עוזר כשאני נתקע :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, למרות הכל זה באמת שלב קצת יותר מאתגר. תנסה עד שתבין איפה לעמוד ומתי.

לדוגמה, אני כמעט ולא התעסקתי עם הרכבים האחרים. ישר עשיתי בוסט כדי להיות מאחוריו. הכי קשה זה להימנע מהמוקשים ובשביל לשרוד אתה חייב שיריון. השליטה ברכב באמת לא משהו אבל ברגע שאתה לומד את המסלול אתה גם יודע איפה כדאי לתת בוסט ואיפה כדאי להאט קצת לפני פנייה. תנסה עוד כמה פעמים ובסוף תצליח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...