מחשב לגיימינג כבד עד 9k - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב לגיימינג כבד עד 9k

bennash

Recommended Posts

captaincaveman זה לא סתם כתבתי לפני שקניתי את זה.

זה פחות או יותר מה שאני רוצה, אני עכשיו על המחשב של אימא שלי, המחשב הטוב כאמור נגנב.

ליאור זה שקע ישן 1150 אין אופי שדרוג למעבד. אני רוצה יותר את השקע 2011L3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניראה לי שאני אקנה את מה שיש בקובץ PDF אבל השאלה באיזאת חנות?

המעבד עולה 100 שקל יותר אבל שתי הזיכרונות עולים 40 שקל פחות מKSP

את כרטיס המסך אני לא אמצא בחנות אחרת והוא עולה 300 שקל פחות מהמתחרה GTX970.

זה פחות או יותר מה שאני רוצה השאלה אם אפשר לחסוך בחנות אחרת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הציעו לך פה אחלה מפרטים...

לא הייתי מתקרב לזכרונות של ...

אני חושב שאם יש לך אפשרות להתקדם ל- מבחינת תקציב - לך על זה... בשילוב עם אוויר מתאים

מבחינת אופק שדרוג למעבד... בשביל מה? אם תקנה מעבד טוב אתה תחליף אותו רק בעוד 2-3 דורות ואיתו תחליף גם את הלוח כי לך תדע באיזה תושבת נהיה...

אם יש משהו שאתה תשדרג לעיתים תכופות ("תכופות" אולי פעם בשנתיים שלוש) זה את כרטיס המסך, ממש לא את המעבד...

לגבי כרטיס מסך... הייתי לוקח את ה- 970... לא חסיד של כרטיסי מסך מבית ...

בהצלחה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לא בסדר בזכרונות של Hynix?

Hynix מייצרת שבבי זכרון לשפע של חברות בינהן Corsair (גם בדגמי הplatinum היקרים!) למחשבי הmacbook pro ועוד. גם שבבי זכרון לכרטיסי מסך, הם מייצרים.

חובבי חומרה מושבעים יעדיפו שבבים של . כבר יצא לי לראות משתמשים מפורומים בחו"ל שנפטרו מרכיב חומרה מסויים מכיוון שקיבלו אותו עם שבב של סמסונג ולא של .

ועם אחריות לכל החיים, you can't go wrong... (בTMS כתוב 3 שנים אבל אני בטוח שזאת טעות...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי יותר דעה אישית מאשר עובדתית... אבל לפני כמה שנים נתקלתי בהמון בעיות איתם... שפשוט שבקו חיים והתקלקלו בלי סיבה... הרבה מאוד ניצולי אחריות... אולי זה היה פס ייצור שנדפק... אולי נשלחו זיכרונות פגומים... אני לא יודע... אבל לי כבר קשה לסמוך... אני הולך על קינגסטון ויש לי שקט כבר כמה שנים שאגב גם הם מספקים אחריות לכל החיים... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דיי בטוח שגם קינגסטון עושים שימוש בשבבים של .

בכל מקרה התיאוריה שלי היא כזו - בדומה לsilicone lottery ישנם שבבים מוצלחים ושבבים שפחות מוצלחים, המוצלחים ביותר הולכים לחברות כמו למשל כמו שאמרתי לדגמי הפלטינום שמיועדים להמהרה, שבב לא מוצלח לא יעמוד בהמהרה ולכן חוזר לHynix שם הם מייצרים סטיקים משלהם, לכן המהירות נמוכה והתזמונים גבוהים לעומת של יצרנים אחרים (2133 CL16) מכיוון שהשבבים לא יחזיקו במהירות גבוהה יותר/תזמונים נמוכים יותר וביציבות.

אז כל עוד לא מתוכננת המהרה ואין צורך בזכרונות מהירים, אין בעיה לקחת סט של . אבל במחירים של HyperX בפלונטר (283ש"ח לסטיק של 8GB במהירות 2133/CL14) אין סיבה לקחת זכרונות גנריים כשהמחיר ל8GB יקר ב60 עד 100 שקלים בקניית מחשב חדש לזכרונות שבפועל איטיים יותר. לא מובן לי למה TMS לא עובדת עם חברות גדולות ורק עם יצרני שבבים, אולי זה מוזיל להם עלויות, אולי בהזמנה של כמויות גדולות זה יוצא להם יותר משתלם, אין לי מושג. במחירים של חנויות מתחרות אני לא ממליץ. אבל בכללי לא צריכה להיות בעיה עם הזכרונות של .

סליחה על הסטייה מהנושא. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המצאת את התאוריה הזאת מבוססת על מה שהוא מאיפה לך לדעת שהם חוזרים לHynix אולי הם טובים גם כמו של kingston ו מה אתה עובד בHynix אולי הם לא מרווחים הרבה מהמכירה לחברות צד שלישי והם רוצים להרוויח יותר מאשר המכירה לחברות צד שלישי ולכן המכיר בהתאם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממתי זה פשע להמציא תאוריות? אני אומר מה שנראה לי הגיוני.

תסביר לי למה יש במהירויות שונות? אם זה היה אותו השבב אז מן הסתם צרכנים היו רוכשים את הזכרון הזול וממהירים אותו.

כך או כך השבבים עוברים מיון ובדיקות וככה מקטלגים אותם לסדרות השונות, לא משנה באיזה מפעל עושים את זה. יכול להיות שhynix פשוט מוכרים אותם כמו שהם והבדיקות מתבצעות ע"י corsair\kingston\whatever אבל אני לא רואה בזה צעד חכם, מכיוון שזכרונות מהירים עולים פי 2~4 מזכרונות סטנדרטים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה, יכול להיות שאני טועה.. לא סתם אמרתי שזאת תאוריה.

כשחושבים על זה, יותר הגיוני שהחברה שתמכור את הזכרון תעשה לו את הבדיקות. הרי הם ממהירים אותו ואז מוכרים... אבל הם עדיין עושים שימוש בשבב של שזה בעצם מה שניסיתי להבהיר מתכתחילה, היא לא חברה זרה ולא מוכרת, היא יצרנית שבבים ענקית והמון חברות עובדות איתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת סטינו מהנושא, נראה לי שאני סגור על רוב המפרט. אני חושב לקנות הכל בKSP או אייבורי ואת כרטיס המסך, הזיכרונות והמסך לקנות בTSM.

הם רושמים לחברי פורומים או בקנייה מעל 3500 שקל המשלוח חינם. זה חשוב כי אם המשלוח יעלה 300 שקל הלך לי ההפרש בין 970GTX לבין R9 290.

מה אתם אומרים לפצל או לא?

מצד אחד הביצועים של הכרטיס R9 290 אבל

1) אני לא יודע כמה זמן הוא יחזיק לי מעמד עם החום שלו ואנכנו לא באזורים עם רוב המחשבים (אירופה וקנדה הקרירות).

2) אני אף פעם לא השתמשתי בכרטיסים של ATI ואני לא יודע אם יש להם משקפי 3D (דרך אגב קניתי משקפיים כאלה אבל החזרתי לחנות כי הן לא מתאימות למסך 60MHz)

3) שינוי לרזולוציה לא טבעית של המסך לדוגמה מסך שתומך עד 1440x900 ברזולוציה 1920x1080

4) הקלטה ישירות לtwitch של משחקים.

אבל זה סתם לידע על ATI אני מאוד רוצה את הכרטיס הזה גם אם הכל התשובות 1-4 היו שליליות.

חוץ מאלה אני סגור על כל הדברים:

1) המסך אני לא מקיר והייתי מעדיף סמסונג, ו proview מה דעתכם על המסך?

2) הלוח אני לא כל כך אוהב כי יש שם Q-FLASH שלא הבנתי מה זה וDDR3 שאת שתי הם אני לא צריך ואני מעדיף את gaming x99m יש לו מהירות למקלדת ודיוק לעכבר ו50% יותר למשחק וחיבור לרמקולים מצופים זהב.

3) העכבר קצת יקר לי וראיתי את Sensei Raw Rubberized בKSP עולה כמה עשרות שקלים פחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...