שאלה לחברי פורום שמשתמשים במשקפי ראיה - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לחברי פורום שמשתמשים במשקפי ראיה

Boris_yo

Recommended Posts

נוצר לכם מצב שמשקפיים מחליקים ולא מחזיקים היטב על אוזניכם? אצלי זה בעיה במיוחד בקיץ בזמן התעמלות פיזית ואני מחפש פתרון. אני מאמין שסוג של מסגרת היא נקודה חשובה מאוד. יש לי מסגרת שעשויה מפלסטיק והיא מחליקה אחרי שנוצרת קצת זיעה ואני מחפש פתרון.

האם יש פתרון למישהו או שעליי לחשוב על רכישת מסגרת חדשה?

האם מסגרת שעשויה ממתכת יותר טובה מבחינת אחיזה מאשר מפלסטיק?

חשבתי שיש חוטים שניתן לצרף לקצה של מסגרת מכל צד ולקשור ככה שמשקפיים לא יפלו. משהו כמו זה אבל למשקפיים ויותר דק:

authentic_karate_kid_daniel_san_costume_2.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם מסגרת שעשויה ממתכת יותר טובה מבחינת אחיזה מאשר מפלסטיק?

אתה לא יכול להניח מתכת ישירות על העור, המתכת נאכלת ופוצעת את העור (מנסיון). גם במשקפי מתכת החלק שנוגע באוזניים מצופה בפלסטיק.

חשבתי שיש חוטים שניתן לצרף לקצה של מסגרת מכל צד ולקשור ככה שמשקפיים לא יפלו.

ברור שיש. מן הסתם שאפשר למצוא כזה בכל אופטיקה. ניסית לחפש ולא מצאת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי ברגיל בלי זיעה המשקפיים מחליקים בקלות, גם אם אני אקנה חדשים אז אחרי חודש זה כבר יתחיל להחליק.

בדרך כלל אני פשוט מחזק את הברגים בידיות של המשקפיים וזה עושה את העבודה אבל לא תמיד יש לי מברגים שמתאימים לגודל של הבורג הקטנטן (כמו במשקפיים שיש לי כרגע) אז אני פשוט מסתדר איך שזה. ברגע שאני מזיע (קורה הרבה בעבודה) אז המשקפיים בכלל מחליקות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר לניתוח קטרט..? הבחור (ניחוש מושכל) צעיר.

תשמע, תעשה ניתוח .

אני עם משקפיים מגיל 13 ובגיל 17 התחלתי להרכיב עדשות מגע באופן קבוע. ז"א שתמיד הייתי עם עדשות. תמיד.

פשוט כי שנאתי את המשקפיים גם בגלל מה שאתה מתאר ובעיקר בגלל שזה פשוט לא מכסה את כל השדה ראייה שלך. אותי זה חירפן...

היום אני חצי שנה אחרי הניתוח (אני בן 23) ובכנות זה הדבר הכי טוב שעשיתי בחיים.

אתה פשוט לא מסוגל להבין כמה כיף זה להתעורר ופשוט לראות. או פשוט להניח את הראש ולהירדם, בלי עניינים.

אם אתה לא יכול לעשות ניתוח (יש אנשים עם בעיות ספציפיות בעיניים שמונעות מהם לעבור את הניתוח) אז אני ממליץ לך על עדשות מגע.

אם אתה חושב על הפן הכלכלי, אז פשוט תחשוב לרגע כמה כסף אתה משקיע כל שנה על משקפיים ותבין שאחרי מספר לא גבוה במיוחד של שנים, ההשקעה מחזירה את עצמה.

בקיצור - הניתוח הזה הוא פשוט להיט. החלמה מהירה (יום למחרת הניתוח כבר נהגתי לעבודה), עלות הגיונית לגמרי ובלי משקפיים שמחליקות לך.

*אני לא עובד בשום חברה שקשורה לעדשות מגע, עטי , ניתוח או זיעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בניתוח קטרקט מכניסים עדשה מלאכותית חדשה שמותאמת לראיה בלי משקפים.

זה ניתוח פשוט ובטוח מאד והתוצאות טובות לכל החיים.

חצי שעה והולכים הביתה ללא וזהו.

היות והוא צעיר ואין לו קטרקט הוא יאלץ לשלם מכיסו כי זה לא יהיה כלוו בסל הבריאות עבורו.

מעבר לנוחות ואיכות החיים שיברר ויעשה חשבון כמה עולה הניתוח

וכמה יעלו לו המשקפיים לכל החיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...