קרב סכיני גילוח: gillette mach 3 נגד Gillette Fusion - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קרב סכיני גילוח: gillette mach 3 נגד Gillette Fusion

Moshik144

Recommended Posts

כל הסכינים האלו הם מסחטת כספים וגרועים לעומת Safety Razor. השתמשתי בכולם, עד שחבר שכנע אותי לנסות את ה- Safety Razor, פשוט אין מה להשוות.

קניתי מכאן את הקיט למתחילים (מאז כבר שדרגתי כמה דברים), שווה כל שקל -

http://www.shaving.ie/products/the-basic-essentials-safety-razor-starter-kit.html

מה שדרגת, ולמה לא להתחיל ישר שם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הידית דווקא טובה מאוד (הלכתי על ה- Edwin Jagger DE89L לפי המלצות בפורומים בתחום). שדרגתי את המברשת, הוספתי קערה למרות שניתן להקציף בקלות על היד, יש מדריכים ביוטיוב, הוספתי גם מתלה. המשחה טובה מאוד ומספיקה לזמן רב, על הסכינים אני לא סגור כולם טובים ומשאירים עור חלק לחלוטין.

בהתחלה הלכתי על המינימום הוצאה כי לא הייתי בטוח שאני מתחבר לשיטת הגילוח הזו, אך מהר מאוד הבנתי שהיא פשוט מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר מדברים על טיפים אז יש יתרון בגילוח מיד אחרי מקלחת חמה, בגלל שנוצר חלון קצר של 2 דקות בערך בו השערות התרחבו מהמים.

אם החדר מקלחת/אמבטיה מלא באדים אפילו יותר טוב.

כבר שנים שאני מתגלח אך ורק במהלך המקלחת. גילוח "על יבש" זה פשוט מזוכיזם. בפעמים הבודדות שנאלצתי לעשות את זה (כי איכשהו נתקעתי בלי מים חמים למקלחת) רציתי למות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חמישה ניסיתי את ה- Safety razor בפעמים הראשונות ממש נחתכתי, אח"כ תפסתי את הרעיון אבל החלטתי לא להמשיך עם זה.

בינתיים אני הכי מרוצה ממנו אני קונה סטוק באיביי וזה מחזיק קצת יותר מחצי שנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הסכינים האלו הם מסחטת כספים וגרועים לעומת Safety Razor. השתמשתי בכולם, עד שחבר שכנע אותי לנסות את ה- Safety Razor, פשוט אין מה להשוות.

קניתי מכאן את הקיט למתחילים (מאז כבר שדרגתי כמה דברים), שווה כל שקל -

http://www.shaving.ie/products/the-basic-essentials-safety-razor-starter-kit.html

אני רוצה לקנות את הסכין גילוח הזה אבל שמעתי שהוא יכול בקלות לפצוע ...

אבל מבחינת תוצאה של פנים חלקות הוא מוריד הכי טוב ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...