Titanfall PC - יש פה בארץ קהילה כלשהי? - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Titanfall PC - יש פה בארץ קהילה כלשהי?

Ben N

Recommended Posts

אהלן חבר'ה,

אני כבר הרבה מאוד זמן משחק Titanfall, מת על המשחק הזה אבל אני לא מוצא שחקנים אחרים.

אני משחק ב-PC דרך . אם יש פה עוד שחקנים זה יהיה ממש מגניב אם נוכל לשחק כקבוצה מידי פעם.

יש פה אנשים כאלה? או שמכירים במקרה קהילות כלשהן של המשחק?

חפשו אותי באוריג'ין בשם MrPalmTree88

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב בארץ המשחק היה בירידה חדה לאחר כחודשיים - שלוש משחרורו הוא חצי מת בחו"ל אז בארץ בכלל.

וגם אני דווקא התלהבתי מהגיימפלי של המשחק חבל שלא הצליח יותר, תאמת אבל די מבאס שזה סה"כ 6v6, כי תאכלס הבוטים שרצים שם סתם ליופי הם לא באמת יעילים חח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הכי אוהב את הDestroy the harvest

כן זה Frontier Defence. זה נחמד אבל זה נטו נגד בוטים אז זה מעפן קצת לדעתי..

זה נחמד אם באמת יש לך קבוצה.

עזוב בארץ המשחק היה בירידה חדה לאחר כחודשיים - שלוש משחרורו הוא חצי מת בחו"ל אז בארץ בכלל.

וגם אני דווקא התלהבתי מהגיימפלי של המשחק חבל שלא הצליח יותר, תאמת אבל די מבאס שזה סה"כ 6v6, כי תאכלס הבוטים שרצים שם סתם ליופי הם לא באמת יעילים חח.

אולי רוב אנשים באמת מעדיפים לחימה ריאליסטית יותר סטייל CoD / BF. למרות שאם אתה שואל אותי עכשיו אני לא מסוגל לשחק בהם יותר. זה כל כך איטי שבא לי למות חחח.

אישית אני חושב ש6 על 6 זה יחסית מספר סביר למפות שהם עשו (לא ענקיות מידי) למרות שאפשר אולי באמת היה לעשות את זה קצת יותר..

אני חושב שהסיבה העיקרית שאנשים פשוט עזבו את המשחק היה בגלל ה-Smart Pistol המחורבן הזה שאתה אפילו לא צריך לכוון איתו אלא רק לקבל 'נעילה' שמתכוונת לבד (שונא את הדבר הזה).

זה ממש מחרפן שאתה מתאמץ מתאמן עושה פליק-פלאקים באוויר ובסוף בא איזה טמבל אחד 10 מטר ממך ודופק בך כדור שאתה אפילו לא מבין מאיפה הוא יצא..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...