הפשע: מבטא רוסי, העונש: חודש מאסר - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הפשע: מבטא רוסי, העונש: חודש מאסר

Merrymoon

Recommended Posts

כולם אצלך הם גזענים ושונאי זרים. מאיפה ה"מידע" על כוונות השוטרים?

לא לא כולם.

Nur du auch dein sorte.

אני רק מציגה עובדה ותוהה לגבי האפשרות שזה מה שקרה, אם לא אז מה היתה הבעיה לבדוק עליו בלשכת הגיוס?

ולמה האלימות הפיזית? הרי הם נתנו לו סטירה.. אילו מניעים נוספים יכולים להיות לשוטר להתעלל ככה בבנאדם?

נגיד ויש לו חשדות נגדו, אבל למה לא לבדוק את העובדות ובמקום זה להחרים, ז"א לגנוב, את תעודת הזהות שלו,

לכלוא אותו בלי צו מעצר משופט כלשהו. תגיד לי אתה, Besser weisser!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אומר שכל השוטרים נחמדים ובעלי נימוסים והליכות אבל רוב הדברים שאומרים עליהם די מוגזם. ישנו תמיד שימוש בכח סביר על מנת לבצע פעולה מסויימת. עכשיו לכי ותוכיחי שהם השתמשו בכוח מוגזם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

הם יודעים לדבר טוב מאוד עברית בביטוח לאומי ולהראות "גברים" בכל מצב,

אבל הם גם יודעים לעשות את עצמם אומללים, הרוסים המסכנים האלה שאף אחד לא מקבל.

אולי לא מקבלים אותם כי הם לא טורחים ללמוד את השפה? או שאולי לא מקבלים אותם כי הם מעדיפים להסתובב בקבוצות ולהטיל טרור?

מסכנים, מרחם עליהם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אומר שכל השוטרים נחמדים ובעלי נימוסים והליכות אבל רוב הדברים שאומרים עליהם די מוגזם. ישנו תמיד שימוש בכח סביר על מנת לבצע פעולה מסויימת. עכשיו לכי ותוכיחי שהם השתמשו בכוח מוגזם.

לך תוכיח שהם לא! והעיקר הוא שהם עצרו בנאדם ף מפשע והעבירו אותו דרך שבעה מדרונות גהינום ככה סתם

אז תפסיק לבלבל במה שמימילא אין לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה שוטרים

סופסוף יש פה מישהו במדינה הזאת שעושה את העבודה שלו

גם כן

זו גם הבעיה של הרוסי שהוא לא יודע להגן על עצמו ולדבר כמו בן אדם

תגיד לי אתה שפוי?

בן-אדם מראה את כל התעודות האפשריות ולא בודקים את זה בכלל וזה אשמתו כי יש לו מבטא??

מצטער לומר לך כשבן-אדם עולה לארץ בגיל 30 כמעט אז יהיה לו מבטא לכל החיים למשל אמא שלי כבר בארץ 30 שנה ויש לה עברית מעולה אבל יש לה מבטא רוסי ותמיד יהיה לה

אנשים כמוך שחושבים שמגיע לבן-אדם להירקב בגלל מבטא צריכים ללמוד קצת מה זה כלא על בשרם האישי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה שוטרים

סופסוף יש פה מישהו במדינה הזאת שעושה את העבודה שלו

גם כן

זו גם הבעיה של הרוסי שהוא לא יודע להגן על עצמו ולדבר כמו בן אדם

אתה מוכן להסביר לכולם על מה ח"ח (חיזוק חיובי) העצבני הזה שאתה נותן להם?

הם יודעים לדבר טוב מאוד עברית בביטוח לאומי ולהראות "גברים" בכל מצב,

אבל הם גם יודעים לעשות את עצמם אומללים, הרוסים המסכנים האלה שאף אחד לא מקבל.

אולי לא מקבלים אותם כי הם לא טורחים ללמוד את השפה? או שאולי לא מקבלים אותם כי הם מעדיפים להסתובב בקבוצות ולהטיל טרור?

מסכנים, מרחם עליהם...

אם אבא שלי היה יודע להראות שהוא "גבר" בביטוח לאומי אז אולי היו משלמים לו משהו על האצבעות שהוא איבד בתאונת העבודה.

בקשר לארגוני הפשע וקבוצות בני נוער ממוצא רוסי שמתארגנים ועושים בלאגן - אינך יכול להגיד שזה קורה רק עם רוסים כי זה

קורה מימילא, התארגנויות כאלו ואחרות של עבריינים וזה שהם רוסים לא הופך אותם לפחות או יותר פושעים.

יש את האלו שמעדיפים לשמור את הזהות הרוסית שלהם ואני בעצמי לא מתלהבת מההסתגרות הזאת ולפעמים תוהה למה לבוא

לכאן אם הם רוצים שהכל יהיה כמו שם. אני עליתי לארץ לפני 11.5 שנים ובנתיים אני מסתובבת עם עולים וישראלים כאחד ולא

מתלוננת. אני לפעמים חושבת אבל שאלי לא נטפלים ככה כי אני לא נראית רוסיה בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אדם נעצר ללא שום בסיס, נחקר תחת לחץ ונכלא למשך חודש - זאת למרות שהציג את כל המסמכים הרלוונטיים והוכיח בדיעבד שהוא חף מפשע - ואתה מטיל ספק בכך שנעשה פה שימוש מופרז בכח? איזה מין דבר זה שעוצרים בן אדם בחשד לשהייה בלתי חוקית לאחר שהציג תעודה מזהה שניתנה לו כחוק ע"י מדינת ישראל? ואם לא ניתנה כחוק, אז לשוטרים אין שום דרך לדעת זאת מלבד לברר במשרד הפנים ורק לאחר שהם ביררו וקיבלו תשובה חד משמעית שהאזרח XY אינו באמת אזרח, הם יכולים לעצור אותו. הדבר היחיד שגורם לי לחשוב שזו באמת מתיחה היא שלא כתוב בכתבה שהוא הגיש תביעה נגד המשטרה, תביעה מוצדקת ונחוצה במקרה הזה ואולי אם המשטרה תאולץ לשלם כמה עשרות מיליונים מהתקציב היקר שלה, מישהו ידאג לחסוך הוצאות כאלו בעתיד ולפטר את כל האחראים לעבירות על החוק שהמשטרה מבצעת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אדם נעצר ללא שום בסיס, נחקר תחת לחץ ונכלא למשך חודש - זאת למרות שהציג את כל המסמכים הרלוונטיים והוכיח בדיעבד שהוא חף מפשע - ואתה מטיל ספק בכך שנעשה פה שימוש מופרז בכח? איזה מין דבר זה שעוצרים בן אדם בחשד לשהייה בלתי חוקית לאחר שהציג תעודה מזהה שניתנה לו כחוק ע"י מדינת ישראל? ואם לא ניתנה כחוק, אז לשוטרים אין שום דרך לדעת זאת מלבד לברר במשרד הפנים ורק לאחר שהם ביררו וקיבלו תשובה חד משמעית שהאזרח XY אינו באמת אזרח, הם יכולים לעצור אותו. הדבר היחיד שגורם לי לחשוב שזו באמת מתיחה היא שלא כתוב בכתבה שהוא הגיש תביעה נגד המשטרה, תביעה מוצדקת ונחוצה במקרה הזה ואולי אם המשטרה תאולץ לשלם כמה עשרות מיליונים מהתקציב היקר שלה, מישהו ידאג לחסוך הוצאות כאלו בעתיד ולפטר את כל האחראים לעבירות על החוק שהמשטרה מבצעת.

משום מה אני לא רואה את האזרח הנ"ל מקבל יותר מרבע מיליון וגם זה בהגזמות.

והחזירים האלה בקושי יקבלו נזיפה בתיק האישי.

והכל יושתק בצורה יפה מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כל הכבוד, לא מאמין שזה סיפור אמיתי כי:

-לא עוצרים רוסים, עוצרים פיליפינים ותאילנדים

-ברגע שהוא מראה תעודת זהות הם יכולים לבדוק במחשב ותוך עשר דקות לראות שזה הוא

-לא נראה לי שתעודת עולה חדש טובה ל 12 שנים

אבל בכל מקרה, משטרת ההגירה בהחלט חארות. דודים שלי מעסיקים תאילנדים (אף אחד לא רוצה לעבוד בעבודה קשה שהם צריכים בה עזרה) והם סיפרו לי איך הם מתנהגים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כל הכבוד, לא מאמין שזה סיפור אמיתי כי:

-לא עוצרים רוסים, עוצרים פיליפינים ותאילנדים

-ברגע שהוא מראה תעודת זהות הם יכולים לבדוק במחשב ותוך עשר דקות לראות שזה הוא

-לא נראה לי שתעודת עולה חדש טובה ל 12 שנים

אבל בכל מקרה, משטרת ההגירה בהחלט חארות. דודים שלי מעסיקים תאילנדים (אף אחד לא רוצה לעבוד בעבודה קשה שהם צריכים בה עזרה) והם סיפרו לי איך הם מתנהגים.

איזה עבודה דודים שלך עושים?

ד'א גם רוסים יכולים לעצור...

וזה בושה למדינה שלנו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לעשות, מדינה קטנה ודפוקה בעולם גדול ומסריח...

עד שאנשים לא יתעוררו ותתחיל המלחמה הצודקת היחידה - המלחמה בגזענות ולאומנות - ימשיך להיות רע להרבה אנשים קטנים.

"כמה לקוחות בה בלובה?"

אל תתדאג, בWWIII הכל יפתר. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...