מישהו יודע מי בעלי השליטה בKSP ואייבורי מחשבים והאם המניות שלהן נסחרות בבורסה? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו יודע מי בעלי השליטה בKSP ואייבורי מחשבים והאם המניות שלהן נסחרות בבורסה?

RoberoIC

Recommended Posts

לשותפים המקוריים באייבורי קוראים שי ואייל.

אבל לאייבורי לא באמת מגיע חיסול.

למרות שככל שהולכים אחורה בזמן הם עשו יותר ויותר דברים שראויים לעונש.

במשך השנים הם השתפרו המון, וכיום הם די אחלה.

KSP לעומת זאת התחילו אולי קצת יותר טוב, ורק נהיים גרועים עם הזמן.

זה מאוד תלוי בסניף ובאדם ובשעה ביום ובמזל, אבל באופן כללי הם די חרא.

להיכנס לחנות שלהם זה מדהים.

במיוחד שהחושים שלי הפכו חדים ועמוקים.

הם משדרים הרבה עויינות.

אפילו כשהם מנסים להיות איתך ובשבילך אתה קולט שהם כבר במחלוקת איתך.

אפילו שזו פעם ראשונה שנכנסתי לסניף מסויים והם לא מכירים אותי.

וזה לא סתם הרגשה, יש ביננו מחלוקות עקרוניות כברירת מחדל על איך דברים אמורים להיות.

כנראה שהם התנגשו בלקוחות כל כך הרבה פעמים, שאתה יכול לחוש זאת.

בסניף רמת גן אבל המחסנאי אחלה.

אני תמיד מחליף איתו לכמה רגעים מבט, ועובר את השריון שלו הישר לאדם החביב שמסתתר שם.

אז כל עוד לא התנגשתי עם המוכר על ציוד תקול, אני יוצא משם עם חיוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מההתנסות שלי עם סניף אשדוד של ksp, יש שם מוכר ממוצא רוסי, שאם אתה לא דובר את שפתו (המקורית) תיתקל ביחס קריר ותמציתי במקרה הטוב.

לעומת זאת עם חבריו למוצא הוא מנהל שיחות ארוכות ומפורטות (להחריד) .

אה כן, והוא גם חרטטן צמרת..

המחסנאי שם התחלף מאדם מאיים למראה (לא נחמד בכלל ואפילו תוקפני) לאדם לא מאיים במראה ונחמד מאוד.

הטכנאי שם הוא פרווה, יושן בעמידה כזה, אני חושב שמבחינה מקצועית הוא סביר, אני מאתגר אותו מידי פעם בשאלות קשות ועושה רושם שהוא יודע על מה אני מדבר :D..

לגבי אייבורי אשדוד, היחס שנתקלתי שם מהמוכרים (של הרכיבים) הוא רובוטי ומרוחק, והתשובות שאתה מקבל מהם הם לרוב קרירות וחסרות ידע מקצועי.

דבר נוסף שהפתיע אותי לא מזמן דווקא מהטכנאי שלהם, זה שהוא לא ידע לומר לי (וגם לא רצה לדבר בכלל) האם קירור שרציתי לקנות (באופן ספונטני לחלוטין) מתחבר ללוח עם back plate או עם הפטנט הזה של קירורי הstock של (זה לא היה ברור מהקופסה והם סירבו לפתוח כדי לבדוק).

זאת גם הפעם האחרונה שהקשבתי להמלצה של מוכר, מה שאני לעתים נדירות עושה, אבל הוא הרעיף על הקירור הזה כאלה תשבחות שהשתכנעתי בסוף.

כשהגעתי הביתה וחקרתי קצת על מה שקניתי כמעט קיבלתי שבץ.

הקירור יצא זבל עופות מבחינת ביצועים, רועש וללא pwm.. במחיר מופקע, נאלצתי לקנות מאוורר שיחליף את המאוורר הדפוק שהגיע עם הקירור.

מה שכן, אני האשם היחידי בסיפור הזה, ואת הלקח שלי למדתי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסניף רמת גן אבל המחסנאי אחלה.

אני תמיד מחליף איתו לכמה רגעים מבט, ועובר את השריון שלו הישר לאדם החביב שמסתתר שם.

אז כל עוד לא התנגשתי עם המוכר על ציוד תקול, אני יוצא משם עם חיוך.

חח כלכך נכון.. פעם ראשונה שהייתי שם הופתעתי מאוד. סופסוף להיתקל בבנאדם נורמלי ברשת הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע האם האיש עדיין עובד שם, אבל לפני שנתיים קניתי כמה פעמים בסניף של KSP בטבריה והמוכר השני היה ממש בסדר גמור.

בזמנו רציתי לבדוק האם סנהייזר CX400 II יעבדו עם איזה נוקיה עתיק (או שהמגעים לא יתאימו והסאונד לא ישמע כראוי). הוא ממש יצא מגדרו לעזור. העביר קובץ מהמחשב לטלפון וחיבר את שלו (CX300) בשביל לבדוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...