פתרון streamer נייד - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פתרון streamer נייד

gkman

Recommended Posts

אני רוצה להציג דברים מהטאבלט שלי בטלוויזיה. דרוש לי משהו נייד שמקבל את המתח שדרוש לו מהחיבור שלו לhdmi. חשוב לי שזה יהיה גמיש לגבי מה אני יכול להציג - כלומר שאני יוכל להציג את המסך של הטאבלט שלי אם צריך, ושהכל יוצג חלק בלי קפיצות.

קראתי שה Chromecast יכול להציג רק מסוימות ולא את כל המסך. זה עדיין ככה או שאיפשרו את זה מאז? מה האופציות שלי? (אין לי יציאת mhl או משהו כזה אז זה לא אופציה. חוץ מזה שאני מעדיף לא להיות כבול לכבלים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...

chromecast אכן עובד טוב יותר עם אפליקציות אינטרנטיות. זה יותר נכון להסתכל עליו כאיזה דפדפן שמוכבל לשירותים מסויימים, מאשר כסטרימר של תוכן לוקאלי.

יחד עם זאת, הבנתי שהוא דווקא כן מסוגל להציג גם מסך לוקאלי.

זוהי אינה האופציה שלשמה הוא נועד, ולכן אין התחייבות על התוצאות שתקבל. רק אגיד שהרזולוציה עלולה להיות מוגבלת ל 720p. כמו כן, אם אתה מעוניין לצפות בתכני וידאו אז הדרך היחידה היא לנסות אפליקציה ייעודית (videostream מציגה סרטים לוקאליים לchromecast באיכות סבבה מתוך מחשב, לא טאבלט , שמותקן עליו דפדפן כרום). ללא ייעודית הוידאו ייראה בעייתי ויהיה קופצני מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממה שאני יודע יכול לספק במקסימום 50ma ב-5v.

זה כלום, וכנראה שלא קיים בשוק מוצר שעונה לדרישה שלך ויכול לפעול רק על חיבור . אתה תדרש למינימום חיבור (או חשמל נוסף)

עריכה:

אבל אם אתה ממש רוצה ניידות, תמיד תוכל להשתמש בסוללה חיצונית ל- (כזו של טלפונים)

סוללה של 10A עולה היום כמה עשרות שקלים, ותספיק לדעתי לפחות לכמה שעות עבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק- כשקראתי על הנושא הבנתי לא נכון וחשבתי שזה עובד רק על . אין לי בעיה שהסטרימר יעבוד על אבל אני כן צריך את שאר הדרישות..

בנוגע לchromecast ממה שהבנתי הוא מצריך חיבור דרך או אלחוטית קיימת (לא זוכר בדיוק מה היה הסיבה שהוא לא התאים לי) אני צריך משהו שמאפשר חיבור ישיר לסטרימר בלי תלות בעוד מרכיבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לא טועה יש אפשרות ל-wifi ישיר בכרומקאסט בלי צורך בראוטר נוסף.

קח בחשבון ששיקוף מסך הוא לא עניין חלק ב-100 אחוז. יש לזה קפיצות מדי פעם וזה גם קורס לפעמים.

אם אתה רוצה משהו חלק לגמרי, אתה צריך לחבר כבל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...