בחירת מאוורר מארז (120מ"מ) SF2 vs. Enermax - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בחירת מאוורר מארז (120מ"מ) SF2 vs. Enermax

scylla

Recommended Posts

אני קונה עם חבר מג'ב טק ואני לא יודע מה לבחור בתור מאוורר מארז.

הSF2 ידוע בביצועיו אבל גם ברעש, אבל זה לא נורא כי הוא מתכוונן.

האנרמקס ידוע בשקט שלו, והדבר הראשון שעולה לי בראש אחרי שקט זה חוסר ביצועים.

לפי האתרים הTT דוחף 93 והאנרמקס 94.

השאלה אם זה אמין.

מה אתם אומרים?

הערה: החסרון של הSF2 מבחינתי זה הלד כי אני עושה UV והחסרון של האנרמקס זה צבעו הסגול והמזעזע (הצבע היחידי שיש שם)

אבל אפשר לצבוע אותו.

עריכה:

ביקורת על האנרמקס שעדיין לא עזרהלי בהחלטה, אולי לכם היא תעזור:

http://www.hwzone.co.il/reviews.php?file=enermax_fans

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה (מיסטרבלה) מיתכוון להשים אותו על הסינק שעל המעבד אז בדי לך לקית כבר SF2 80MM הוא יהיה הרבה יותר אפקטיבי

וSCYLLA אני הייתי הולך על Tt אני יותר מאמין להם מבחינת ביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה השטויות האלה ?!!? ממתי סמארט של 80ממ יהיה יותר אפקטיבי מסמארט 90 ממ או אנרמקס 92 ממ ??

תחשוב בהיגיון.. מאווררי 90 ממ דוחפים הרבה יותר אוויר ופחות רעש ממאווררי 80 ממ...

לגבי מאוורר למאורז אתה לא צריך משהו יותר מדי חזק וזה גם תלוי במיקום של המאוורר... אם זה מאוורר מוציא אתה יכול להסתפק

באנרמקס 80 ממ או כל מאוורר פשוט אפילו כאילהו של לדים.. אם זה מאוורר שעל סינק לך על משהו חזק למשל אנרמקס 92 ממ שהוא

גם שקט.. אם זה מאוורר מארז אבל במיקום שמשפיע על הטמפ' של המעבד כמו נגיד על הדלת ממול למעבד, שוב, כך מאוורר

חזק כדון SF2 או אנרמקס, שכן ככה הטמפ' יהיו יותר נמוכות...

עוד משהו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי גם 120 וגם 92 של אנרמקס.

ה 92 חביב, הכי חזק שפגשתי (לא כולל טורנדואים ומפלצות אחרות), אבל קצת רועש לטעמי.

את ה 120 אני די מצטער שקניתי, הוא היה אמור להיות התחליף של ה 120 של טרמלטייק (רגיל, שחור), אבל הוא דוחף פחות מבדיקה קטנה שעשיתי וגם מרעיש יותר :|

אז חוץ מלהיות יפה הוא לא הכי יעיל... עדיף את ה TT הרגיל.

אגב גם יש לי 92 של TT ו(גם שחור ורגיל כמו ה 120) גם הוא לא נשאר חייב, במחיר של 40 שקל הוא בחירה מעולה, נותן יחס של דחיפה לרעש די טוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שמאוורר מארז לא חייב להיות הכי חזק בארץ...

אבל למה לא? זה לא מזיק ואפשר לשים אותו על מהירות נמוכה וכך הוא לא ירעיש יותר מדי.

וגם אם הייתי רוצה 80 מ"מ אי אפשר, יש לי תושבת במארז של 120 למרבה המזל.

ולא ראיתי מאווררי לדים למיניהם שמשכו את תשומת ליבי באופן מיוחד...

חוצמזה גם הSF2 120 מ"מ יש לו לד כחול.

בכל מקרה אני חושב שאני אלך על הTT.

הבעיה אצל misterbla שהוא צריך מאוורר 92 וSF2 של 90 יכול לעורר בעיות אי-תאימות. ולפי נתונים של החברות אני די בטוח שSF2 80 מ"מ דוחף יותר מאנרמקס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

90=92, לא תהיה בעיית תאימות.

אם אתה רוצה מאוורר לדים אז יש הרבה פתרונות (אמרת שאתה מזמין מחו"ל, לא?), לווא דווקא TT. אבל ה SF2 נחשבים למאווררים איכותיים. אני אישית הייתי לוקח מאוורר עם דחיפה בינונית ושלא ירעיש לי כל הזמן, משהו עם 4/3 לדים אדומים/ירוקים/כחולים/מה שמשתלב לך במארז... ל SF2 אין משו תאורה בקטע הזה.

אם אתה רוצה מאוורר שקט אז תקח פנאפלו או וונטק סטלת'.

מאוורר ביניים כזה יכול להיות או TT הרגיל השחור, או סתם ג'נרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו אני דיי מבולבל ???

כולכם פה ממליצים על הSF אבל הENERMAX בממפרט שלו יותר טוב (CFM וDBA)

אז מה לקחת ???

(המאוורר הוא לSP94 אז אני צריך אותו כמה שיותר חזק)

והאים יש מאוורר יותר טוב בJAB-TECH שכדי לי לקחת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

90=92, לא תהיה בעיית תאימות.

אם אתה רוצה מאוורר לדים אז יש הרבה פתרונות (אמרת שאתה מזמין מחו"ל, לא?), לווא דווקא TT. אבל ה SF2 נחשבים למאווררים איכותיים. אני אישית הייתי לוקח מאוורר עם דחיפה בינונית ושלא ירעיש לי כל הזמן, משהו עם 4/3 לדים אדומים/ירוקים/כחולים/מה שמשתלב לך במארז... ל SF2 אין משו תאורה בקטע הזה.

אם אתה רוצה מאוורר שקט אז תקח פנאפלו או וונטק סטלת'.

מאוורר ביניים כזה יכול להיות או TT הרגיל השחור, או סתם ג'נרי.

לי יש 120 מ"מ וואנטק סטלת' ואני אישית לא מרוצה ממנו כל כך דחיסת האוויר שלו היא 53CFM שזה אפסי למאוורר 120 מ"מ!

מה שכן הוא שקט אבל לדעתי דחיסת אוויר ממש קטנה!

מאוורר שמשלב שקט מצויין ודחיסת אוויר יוצאת מהכלל (ככה לפחות לפי האתר של וואנטק):

Vantec Thermoflow 120 mm

1300 ~ 2200RPM

54.3 ~ 92 CFM

29 ~ 39 dB(A)

יוצא מהכלל!

תתחדש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המאוורר הוא לSP94 ושמעתי ביקורות טובות על הENERMAX אבל בHWZONE יש ביקורת לא משהו למאוורר הזה...

אז מה נראה לכם?

ולinstall תחשוב בהיגיון! מאוורר 80 ממ חזק לא הייה יותר חזק מ92 ממ חזק.

SF2 80MM יותר חזק מENERMAX 92 MM אני לא היתכוונתי שה SF2 80MM יותר חזק מSF2 90MM

ורק שתידע שSF2 80MM יותר חזק מENERMAX 92 MM

הוכחה:

SF2 : 72 CFM

ENERMAX 92 :64 CFM

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...