עוד יתרון ברור ל-S6 על פני ה-G4 שאף אחד עדיין לא ציין משום מה: - עמוד 4 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עוד יתרון ברור ל-S6 על פני ה-G4 שאף אחד עדיין לא ציין משום מה:

Milford Cubicle

Recommended Posts

אח שלי קנה לאחרונה את ה-edge, החלטה נבונה שלו ומכשיר מדהים. אם הוא רק היה מוגן נגד מים זה היה יכול להיות הטלפון המושלם.

(ושיקפצו כל אלה שרוצים סוללה נשלפת וכרטיס SD מיושן ואיטי)

אתה יכול להגיד על מיושן ואיטי כמה שאתה רוצה ,אבל בתור אחד שהיה לו 4 לפני כמה שנים בגרסת 16GB ועכשיו G2 עם 32GB ובאמצע היה לי S3 עם אפשרות הרחבת בהתחלה זה מספיק לך אבל לאט לאט חסר לך יותר ויותר האפוציה להרחיב את הזיכרון .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שמע אתה משהו מיוחד, לא בקטע טוב כן אבל מיוחד.. זה שאתה אלוהים יודע מה עושה עם הטלפון זה עניין שלך, יש כאלו שגם משתמשים בטלפון שלהם בשביל לצלם ,לשמוע , אפלקציות שדורשות מקום ,אבל בסדר אם צורת השימוש שלך היא של מהעבר תהנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

Mah+balls+lookie+not+sure+if+repost+but+look+at_643ec3_4195057.jpg

ועכשיו ברצינות.

לא כולם מחפשים רוט לחלק מהאנשים התוכנה הבסיסית מספקת את הסחורה ולא דרוש יותר מכך.

החלק השני צריך את הרוט לרוב בכדי להיפטר מהמערכת ההפעלה הלאגית בטירוף ושיכורת האנרגיה של ה-G4 (לפני העדכון האחרון כמובן).

+1 לסמסונג על:

• עשו עבודה נהדרת עם ה-S6 ושמו בו את המפרט העוצמתי ביותר to date כמו כן נוסיף גם את ה-Storage המהיר והזכרונות מסוג .

• סקופ רחב יותר עבור המשתמש שיגלה כלים חדשים להשתמש בהם מעבר ל-Swipe כגון גלילה באמצעות העיניים, משופרת וכדומה..

• אימצה מושג חדש "If you can't beat them join them and make it better" ותיקנה Flows אם ברמת העיצוב שחשוב לא פחות

וגם ברמת התוכנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הROOT קיים בהתאם לפופולריות של המוצר.

הGALAXIES S תמיד היו פופולרים ונמכרו הרבה.

עד היום יוצאים עדכונים לS1.

אאל"ט לLG(שאני לא יודע עליהם כלום) אין סלוט לSD.

זה אחד הסיבות שהם לא פופולרים כמו הסמסונגים.

יורים לעצמם ברגל ויוצאים מניאקים.

וכל הביקורות שלא מייחסות לכך חשיבות.

וכל הלקוחות שלא מייחסים לכך חשיבות.

הם חוטאים למציאות.

כי המציאות היא שהרבה הרבה הרבה אנשים שקנו מכשירים עם 8-16GB בעיקר, מרגישים מוגבלים בשלב כלשהוא בגלל שאין כרטיס הרחבה.

אם הייתם כמו אלוהים, עפים בשמיים ומקשיבים למחשבות של בני האדם.

הייתם שומעים הרבה הרבה הרבה!!!!! מאוד קללות בנושא.

מי שלא מרגיש את זה עמוק הוא אטום לעולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארט, לא מתאים לך לכתוב בנושא טכני דברים לא נכונים...

הדיון הזה מגוחך וראוי היה שיימחק, שכן הוא התחיל בטעות. ל-G4 יש רוט וגם היה רוט לדגם הבינלאומי בזמן פתיחת הדיון. כתבתי את זה באמצע הדיון, אבל אנשים מגיבים רק על סמך הכותרת השגויה, וחבל.

השנה חל "מהפך" ביחס לכרטיס SD: לגלקסי אין כרטיס הרחבה ואין נשלפת. סימן ההיכר שלהם ואחד היתרונות (בעיני חלק מהמשתמשים, לפחות) - הושלך, משיקולים של גודל פיזי.

ה-G4 מגיע השנה עם סלוט לכרטיס הרחבה ועם נשלפת. יתרה מכך, מי שקונה מהיבואן הרשמי מקבל עוד במעמד הקנייה.

באופן אישי, לאחר התלבטות בין שניהם, החלטתי ללכת על מייזו, שעולה פחות מחצי ונותן כמעט אותו הדבר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי קודם אין לי מושג לגבי .

גם לא לגבי הS6.

אני יודע מה שהיה קודם ברוב רובו של הזמן.

בחלק הארי של ההיסטוריה.

ועל זה אני מגיב בעיקרון.

אם סמסונג הפסיקו להוסיף סלוט הרחבה לכרטיסי זיכרון, ובמקביל התחילו להוסיף, אז יש כאן אולי היפוך תפקידים.

אבל לי נראה שכל הסיפור הזה פשוט מוביל למסקנה אחת.

גם סמסונג וגם הן חרא של חברות ששמות את טובת עצמן על חשבון טובת הלקוחות באופן מוגזם ומזיק.

ואם יש אלטרנטיבות טובות יותר, של חברות שיש להן מצפון בDNA, אז אני בעד אותן חברות.

הסמארטפון הבא שלי לא יתמוך במדיניות רעה, גם אם זו השתנתה אחרי כמה שנים מטעמים אגואיסטים לחלוטין.

גם סמסונג וגם מחוקים מבחינתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט יש קשר לגודל הפיזי: כאשר הסוללה אינה ניתנת להחלפה ואין כרטיס , ניתן לעשות את המכשיר דק יותר. זה אחד הפרמטרים בהם מתקיימת תחרות עזה בין היצרניות.

אגב, ה-S3 לא היה כל כך מצוין. השתמשתי בו שלוש שנים, כך שאני כותב זאת מניסיון. הזיכרון המוגבל (1GB) בהחלט היה מורגש, גם עם רומים קלים (כמו CM) וודאי שעם רום סטוק או מבוסס סטוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...