אזניות אלחוטיות (כן, אלחוטיות) ל-Light Gaming ושימוש שוטף - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אזניות אלחוטיות (כן, אלחוטיות) ל-Light Gaming ושימוש שוטף

Kzer-Za

Recommended Posts

הי,

קיבלתי שובר מתנה לבאג על סך 650 שקל וחשבתי שזו הזדמנות טובה להתחדש באזניות (היום אין לי כלום).

אני יודע שאלחוט זו מילה גסה בגיימינג אבל אני הכחדתי כל חוט או כבל מעמדת העבודה שלי ולכן מעוניין רק באלחוטי.

אשמח להמלצה על אזניות איכותיות (מבחינת שמע ונוחות) מבאג עם עדיפות למיקרופון מובנה.

אני ממש לא בעניינים בתחום הזה כך שאפילו המלצה על יצרן מסוים תעזור לכוון אותי למקום טוב יותר.

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מצוין באיזו טכנולוגיית שידור פועלות האוזניות

אך מתוך הדגם ניתן להסיק שמדובר בBT - טכנולוגיית בלוטוס

לשמחתנו הטכנולוגיה פועלת לא רע בכלל מבחינת איכות הצליל, תצרוכת סוללה וטווח קליטה רציף

מה שיכול לשמש אותנו נהדר לטובת שיחה קולית או האזנה למוזיקה

אך לצערנו (כאן הקאטץ' בעצם) יכולת הקידוד של תקן הבלוטוס אינה מספיק יעילה כדי לשדר בזמן אמת.

דבר שיוצר דילאיי של 350MS בין הפלט לקלט בבלוטוס בתקן 4.1

זה פוגע בך הסרטים משחקים ולמעשה כל שימוש שהוא ויזואלי וקולי יחדיו.

לסרטים יש פתרון סנכרון סאונד באמצעות ודומיו אבל זה מצריך לנגן את התוכן באמצעותו ולא דרך הדפדפן מה שהכי נפוץ היום...

מלבד זאת קיימים דגמי שיודעים להתאים ולסנכרן את הסאונד לסרט (לא הבנתי איך זה עובד וגם לא ניסיתי אבל שמעתי על זה הרבה).

אך לשאר השימושים היום יומיים פשוט לא קיים פתרון אל חוטי מבוסס בלוטוס וממה שבדקתי בWIFI המצב לא טוב .

אני נשארתי עם החוטים אף על פי שהיה לי תקציב מוכפל משלך לטובת העניין.

אך אם הסטנדרטים שלך שונים משלי וחצי שנייה זה לא ביג דיל עבורך, תוכל להינות מהרעיון הזה כבר עכשיו ... בהצלחה .

אגב מינוס נוסף, מערכת ההפעלה לא יודעת לעבוד סימולטנית עם 2 כרטיסי קול (אוזניות BT מכילות כרטיס קול מובנה)

צריך לוותר על פעולת הכרטיס המובנה ולהגדיר ידנית את האוזניות וחוזר חלילה לאחר כיבוי והדלקת האוזניות. לא נוח בעליל.

דרייבר מיוחד של התקן BT עשוי להועיל לעניין הזה אבל זה מסובך .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובה המפורטת.

מעניין מאוד.

דיליי של 350MS זה כלל לא מעט ...

לשימוש של צפייה בסרטים זה נשמע לי כמו דיל ברייקר.

אני אמנם לא צופה בסרטים במחשב (למעט סרטון מזדמן) כך שמהבחינה הזו זה בסדר. גם מוסיקה זה בסדר כי לדיליי אין משמעות.

אני תוהה כמה זה יהיה מורגש במשחקים...

תחושת הבטן שלי אומרת לי שזה לא כזה קריטי כי זה עדיין מתחת לחצי שניה (בהתייחס לתקן 4).

אתה יודע מה הדיליי של תקן 3?

הדגם שרשמתי למעלה מגיע גם עם חוט כך שאפשר לעקוף את הBT במידת הצורך (אבל בשגרה אני מעוניין באלחוט)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהה לחלוטין.

השתמשתי ברסיבר (דונגל) 2.0 ישן שהיה לי בבית, לפטופ שתומך 3.0 וקניתי במיוחד מאיביי דונגל תקן 4.0

את כל זה ניסיתי עם 2 דגמי שונות כאשר אחד תומך 3.0 והשני 4.1

כולם 350MS ללא יוצא מן הכלל.

ורק עוד עניין קטנטן: אם יש אופציה לחיבור AUX סימן שה BT לא מבושל מספיק... לא ?

ממש רמז עבה היצרניות נותנות פה בקטע הזה ....

בקשר למשחקים, לפעמים זה בא לך בסבבה ולפעמיים זה ממש מציק לך.... אתה יכול לנסות להתעלם אבל לא יעזור, זה שם.

לא רוצה להגיד לך שבRPG זה פחות מפריע מFPS אבל יש איזה משהו כזה מרחף באוויר.

בנוגע לעריכת סאונד או אין בכלל על מה לדבר ...

לסיכום אני חזרתי לחוטים .. תחליט לבד =]

אהה ועוד עניין אחד שמאוד הציק לי, במצב STEREO בניגוד לMONO יש באוזניות מנגנון 'שינה' שאם אין אז הן 'יושנות' למעשה.

חסכון מעולה באנרגיה, לאורך כל תקופת הניסיונות שלי (איזה כמה ימים טובים) לא הצלחתי לסיים את הסוללה של האוזניה .

אך המנגנון האידיוטי הזה, כנראה בגלל הדיליי, מעורר את השמע מאוחר מידי והמקטע הראשון שמגיע אחרי השקט פשוט נגדע באמצע.

עניין מטריף ביותר, תלך שקט בFPS ואז תשחרר ירייה, אתה תשמע רק את חצי הסאונד השני של הירייה ...

זהו אין לי יותר מידי מה להגיד, פשוט עדיין לא בשל... שב בשקט כמוני עד שיגיע משהו 1MS שלא עושה בעיות ולא מפריע בחיבור סימולטני או משהו כזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...