100 מגה ב 89 שקל ? - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

100 מגה ב 89 שקל ?

Shmuel Cohen

Recommended Posts

עכשיו 012 התקשרו לאבא שלי והציעו לנו 100 מגה ספק ותשתית ב 89 שקל.

המצב הנוכחי זה בזק+בזק בינלאומי בסביבות ה 110 שקל 15 מגה.

אבל הקטע הוא שאני מקבל 15-16 מגה , ואין בחיים בעיות ואם יש תוך טלפון אחד פותרים לי את התקלה.

שמעתי שהרבה חברות אחרות זה סיוט המענה הטלפוני , הרבה ניתוקים , מקבלים רק חצי מהמהירות (אני אבין אם אני אקבל 70-100 מגה , אבל לא 20-30 מגה )

מה אתם אומרים על ההצעה ? משתלם ? כדי אולי לפנות לבזק שיארגנו לנו חבילה טובה יותר (יש למישהו נסיון עם חבילות גלישה טובות אצל ? )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיי בטוח שתקבל בבזק משהו יותר טוב ממה שיש לך עכשיו אבל הם לא יגיעו למחירים של הדאבל

הבעיה בדאבל היא ברגע שיש לך בעיה אתה מתקשר ל012->שפותחים קריאה מול ->שבזק עונים לה עד 24 שעות->שמזמינים טכנאי שיגיע עוד 48 שעות

אתה מבין את העיכוב?

שינוי מהירות?חיכיתי שבוע וחצי

תקלה?עד שבוע לתיקון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לבזק בינלאומי יש חבילות משולבות.

https://www.bezeqint.net/documents/10157/5ba52588-f6b4-4aca-97bd-53deab7a84ea

הם לחלוטין לא מנצחים במחיר. אבל, לדעתי יטפלו בתקלות הרבה יותר מהר אם הם יגיעו מבזק בינלאומי (אפילו שזה באנדל)

אישית,בגלל העיכוב המשוגע שהיה לי עם תיקון תקלות החלטתי לא להיכנס לבאנדל בזמן הקרוב (לא משנה כמה הוא זול)

כיום אני בתשתית בזק+ספק CCC ומשלם איזור ה75 ל15 מגה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה היא אם יש הרבה תקלות ב 012 ?

כאילו אם אתה אומר לי שמע ישלך פעם בהרבה זמן ניתוק או משהו כזה אז אני אגיד בסדר שווה לקבל 100 מגה ב89 שקל עם ניתוק פעם ב

אבל אם זה על בסיס יום יומי ויש תקלות וחיבור איטי וכ'ו וכ'ו אז זה לא שווה את זה.

מה אתה ממליץ לעשות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספק והתשתית הם בנפרד. לדעתי לכל ספק יש אפשרות להתחבר לכל תשתית

יש תשתית נוספת של חברת unlimited (חברת החשמל) שמספקת במהירות הרבה יותר טובה מכל התשתיות בארץ-אבל, הפריסה שלה מאוד מצומצמת

אם תהיה בבנדל שכזה אתה מדבר 012 ששולחת בקשה לבזק שצריכה לענות על הבקשה. כל הסיפור יכול לקחת כמה ימים עוד לפני שבכלל קבעת טכנאי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספק והתשתית הם בנפרד. לדעתי לכל ספק יש אפשרות להתחבר לכל תשתית

יש תשתית נוספת של חברת unlimited (חברת החשמל) שמספקת במהירות הרבה יותר טובה מכל התשתיות בארץ-אבל, הפריסה שלה מאוד מצומצמת

אם תהיה בבנדל שכזה אתה מדבר 012 ששולחת בקשה לבזק שצריכה לענות על הבקשה. כל הסיפור יכול לקחת כמה ימים עוד לפני שבכלל קבעת טכנאי

בגדול אני תל אביבי אני מניח שהם פרוסים פה.

המחירים אבל גם לא כל כך זולים (124 שקל לחבילה של ה 100 מגה)

מה אתה ממליץ בקשר להצעה ש 012 הביאו ? 100 מגה ספק+תשתית (אני לא יודע מי הם התשתית בטח או הוט)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אם אתה הולך על 100 מגה הייתי הולך על תשתית של הוט (כי התשתית של לעולם לא תספק לך 100, הגבלה טכנולוגית)

אבל האם אתה באמת צריך 100 מגה? 40 מגה אמור להספיק בהחלט אם היום אתה מסתפק ב15. בטח יש גם ל40

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אם אתה הולך על 100 מגה הייתי הולך על תשתית של הוט (כי התשתית של לעולם לא תספק לך 100, הגבלה טכנולוגית)

אבל האם אתה באמת צריך 100 מגה? 40 מגה אמור להספיק בהחלט אם היום אתה מסתפק ב15. בטח יש מבצע גם ל40

תכלס אם יספקו לי 40 מגה אבל באמת 40 מגה (ז"א מהירות הורדה של סביבות 5 מגה בייט) אז אני יהיה מבסוט לגמריי.

מה עדיף ל 40 מגה ? תשתית של בזק? של ? משהו שאתה מכיר מנסיון אולי יכול לעזור לי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כיום אני על משיקולי מחיר ונוחות (יש מודם)

אם יש לך היום ציוד שמתאים ל40 מגה אז אני הייתי נשאר באותה תשתית. אחרת זה תלוי בכל מיני דברים-האם יש נקודת תקשורת קרובה לראוטר, האם התשתית בביתך מתאימה למהירות וכו'

הייתי עושה סקר שוק ואז בודק ספציפית עם 2 התשתיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...