תזונה לבניית שריר תעלה לי מידה במכנס? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תזונה לבניית שריר תעלה לי מידה במכנס?

naki

Recommended Posts

רזיתי דרסטית ועכשיו אני רוצה להעלות מסת שריר.. אימונים על בטן, חזה, ידיים.. אחרי ההרזייה ירדתי 6 מידות במכנסיים, ולא מעוניין להעלות שוב מידות, במיוחד אחרי שהחלפתי מלתחה.. במידה ואני מתאמן ואוכל חלבונים בהתאם.. תעלה לי המידה במכנס או שזה לא קשור? תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל עוד אתה מוציא מספיק אנרגיה, ולא צובר שומן, אין סיבה שהיקף המותניים יעלה.

אם אתה מקפיד להימדד בתדירות גבוהה, ולהתאים את התזונה/אימונים, אתה תמיד תוכל לנהל ולשלוט על המגמות.

דרך אגב.

תראה מה השמן הזה עשה תוך 6 חודשים בלבד.

עם מאמן אישי מעולה כמובן.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4670619,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם לא מתכוון להשתולל עם הכושר.. בעיקר שכיבות סמיכה כפיפות בטן. בהמשך משקולות..

במידה ואני אוכל חלבון כמו חזה עוף או טונה אחרי, היקף מותניים לא יעלה? הכתפיים יתרחבו, חזה ובטן יתפתחו אבל היקף מותניים ישאר צר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צר לי לאכזב. עליה במסת שריר כמעט תמיד מלווה בעליה באחוז שומן.

כל מפתחי הגוף למיניהם עולים מסה ב-off season ולקראת עונת התחרויות מורידים אחוזי שומן.

כמה אחוז שומן תעלה? זה כבר מאוד משתנה ותלוי בצריכה הקלורית לעומת ההוצאה הקלורית שלך (ובעוד הרבה גורמים אחרים)

בנוסף, לא אהבתי את "

אני רוצה להעלות מסת שריר.. אימונים על בטן, חזה, ידיים". טעות של מתחילים. אתה רוצה להעלות מסת שריר? סקוואטים. כשאתה נכנס למכון, אתה קודם כל הולך להגיד שלום לכלוב של הסקוואטים. אחרי זה אתה יכול להסתכל קצת מסביב.

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BODY BUILDERS?

הם לא דוגמה לכושר גופני.

מסת שריר היא לא הדבר הכי חשוב לכושר.

איכות השריר חשובה.

רוב הספורטאים לא נראים ככה:

25-tips-for-more-muscle-and-superstrength_e.jpg

זה גוף טוב(אולי) בשביל הרמת משקולות ועשיית פוזות.

נראה אותו רץ או עושה פעילות אירובית ממשוכת.

הוא יתעייף כמו כלום.

אפילו באיגרוף הוא יהיה איטי מאוד מול מתאגרף מקצועי.

בעיקרון הגוף מתחזק ומתייעל לעשות את מה שאתה מאמן אותו.

אם אתה רק מתאמן במשקולות כל היום, אז בעיקר תהיה טוב בהרמת משקולות, או פעולות דומות של הפעלת כוח מסויים לזמן קצר.

הנה תמונה של רוכב אופניים.

State_Bicycle_Rider_Signature_Jersey_Clary_3.JPG?v=1414519561

באופן כללי הוא שרירי וחזק.

יש לו סיבולת עבודה וכושר גופני טוב.

אך הוא אין לו גוף ענק, או שומן במתניים.

השרירים הכי חזקים שלו הם ברגליים בגלל ששם נמצא רוב המאמץ.

כשאתה עושה הרבה תנועתי רציף, הגוף מתייעל בהתאם.

מה שנחוץ נחוץ, מה שמיותר מיותר.

זה עד כדי כך פשוט.

אתה צריך לעבוד קשה כדי שהגוף יחליט שאין לו עודפי אנרגיה לאגור שומנים.

ואפילו עוד יותר קשה כדי שהגוף יחליט לשרוף את השומנים שיש לו.

ועם זאת לספק לגוף אנרגיה אחרי פעילות מאומצת כדי שיוכל לתקן ולבנות את השרירים.

שריפת אנרגיה, שריפת שומנים, הכנסת אנרגיה ובניה יעילה מחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה אני ממש לא ילד שמחפש להראות שרירים.. הפוך. כנראה אני הולך רק על שכיבות סמיכה כפיפות בטן.. העניין הוא שאחרי ירידה דרסטית במשקל, אני לא רוצה להיות ציפלון.. גוף בריא וחזק. לא יותר מזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכיבות סמיכה + כפיפות בטן בלבד נשמע כמו רעיון רע.

אם המטרה שלך היא להתחזק ולהיות בריא אתה צריך לעבוד על כל השרירים בגוף שלך, גם כאלה שלא ידעת שקיימים.

לא יודע מה השיטה הכי יעילה לפתח כאלו שרירים אבל בחדר יותר קל לעבוד על כל השרירים אם יש לך מאמן יצריתי שכל הזמן מאתגר אותך ומשנה לך את התרגילים שיעבדו על כל השרירים בצורות שונות ומגוונות.

מה גם שאם אין לך ידע מיקצועי באיך להתאמן ואתה הולך על לעשות קצת תרגילים בבית אתה תתייאש מהר מאוד ולא תראה יותר מדי תוצאות.

נניח אתה עושה כל יום 30 שכיבות סמיכה רצוף אבל לא מצליח לעבור את ה30.(קרה לי פעם). אתה תוכל להמשיך ככה כל יום הרבה זמן ולא תעבור את השלושים כי אם אתה לא סוחט את עצמך כמו שצריך בכל אימון אז כל האימון היה כמעט לחינם.

כאילו לא יכול להיות שרק באחרון אתה באמת מתאמץ ואז כשאתה לא מצליח את האחרון אתה חושב שעשית הרבה כי עשית את כל הכפיפות לפני.

בקיצור, ממליץ לך או לקרוא הרבה איך להתאמן. או ללכת לחדר עם מאמן, או פעילות אחרת עם מדריך שמבין עיניין.

יכול להיות הבדל גדול מאוד בתוצאות אם אתה עושה מה שנראה לך נכון לעומת אם אתה מקבל כיוון והדרכה ממישהו מיקצועי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו ו?

יכול להיות שאתה רק רוצה להפעיל את השרירים שלא יתנוונו שזה גם בסדר.

אני יודע, בדרך כלל גבר של מבין באימוני כח חושב שהוא רק צריך לעשות שכיבות סמיכה ובטן וזה מאוד פשוט. אבל נראה לי שהאימון שלך יהיה לא אפקטיבי אם תלך לפי מה שנראה לך ולא תכין לך תוכנית יותר רצינית ומסודרת.

אני לא יודע בעצמי, כי אני לא מאמן כושר.

יש גם כל מיני תוכניות שאתה יכול לעשות בעצמך(רק תקפיד לא להגזים שלא תגיע לבית חולים). שמעתי פעם על תוכנית שנקראת P90X

שווה לבדוק, אבל שוב, חשוב לא לזלזל ולא להגזים כי אתה בקלות יכול לפגוע בעצמך אם אתה עושה אימונים לא נכונים.

https://en.wikipedia.org/wiki/P90X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חסיד גדול של ריצות. אבל עם שתי פריצות דיסק וברגים בברך זה מובן :)

חסיד מאוד גדול של משקולות. מוט גדול. פלטות גדולות. תרגילים גדולים. לא כפיפת מרפקים וכל השיט הזה :)

הייתי מאוד ממליץ לך לבדוק את starting strength.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...