תקוע באמצע התקנת וינדאוס - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תקוע באמצע התקנת וינדאוס

bati6

Recommended Posts

שלום, אני רוצה להתקין וינדאוס שני, בנוסף למנ שיש לי, אז התחלתי את ההתקנה ועגשיו שאני צריך לבחור איפה להתקין, אני רוצה ליצור עוד כונן אבל אין לי אפשרות, יש לי שם אפשרות של new ,אבל זה באפור. הוא לא נותן לי ללחוץ על זה, מה עושים? תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקווה שאתה לא מנסה להתקין מערכת הפעלה ישנה יותר מהקיימת של אחרת אתה תגיע למקומות לא טובים של בעיות boot.

יש לי וינדאוס 8.1 ואני רוצה להתקין במחיצה אחרת וינדאוס סרבר 2012 סטנדרט עם גוי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"עם גוי"?

למה שלא תתקין בVM?

אז זהו שרציתי, אבל יש לי בעייה בvm הפעלתי אותו דרך הווינדאוס התקנתי אותו והכל, וכשאני מנסה לפתוח מכונה דרך הlocal computer הוא מסמן לי ליד השם של המכונה איקס אדום והוא רושם לי hyper v encountered an error typing to access an object on computer locall found. the object might have been deleted or you might not have permission virtual machine management service on the computer is running. if the servic again by using as administor.

ונסיתי לסדר את זה, הרצתי כאדמיניסטור ולא עזר, נסיתי לחפש דרך הביוס אולי אפשר להפעיל את זה שם, ראיתי שם משהו שקשור לוירטואל שהיה על דיסייבל, הפכתי אותו לאייניבל וגם זה לא עזר(החזרתי אותו לדיסייבל) גם על זה רציתי לפתוח אשכול ושכחתי, הזכרת לי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לכל הרוחות...

תיקח את עצמך בידיים ותסביר את הבעיה שלך שוב.

כמו שזה נראה לי:

אתה לא חייב להתשמש ב Hyper-V עם כל dependencies שלו. יש לך hypervisor הרבה יותר פשוט כמו Virtualbox.

VT-d כן צריך להיות מופעל. אין לך דרך להפעיל VM בלעדיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום, אני רוצה להתקין וינדאוס שני, בנוסף למנ שיש לי, אז התחלתי את ההתקנה ועגשיו שאני צריך לבחור איפה להתקין, אני רוצה ליצור עוד כונן אבל אין לי אפשרות, יש לי שם אפשרות של new ,אבל זה באפור. הוא לא נותן לי ללחוץ על זה, מה עושים? תודה

יש לך שטח פנוי בדיסק שאף מחיצה לא משתמשת בו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...