מחשב קופא . - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב קופא .

Sarm1x

Recommended Posts

היי, יש לי בעיה במחשב שבצורה אקראית המחשב פשוט קופא ולא מגיב ולאחר הארד ריסטרט לוקח לו המון זמן לעלות גם אחרי שעולה לוקח לכל הרכיבים החיצוניים זמן להיקלט (מקלדת, מסך וכו).

לגבי העליה האיטית זה קורה לפעמים ולפעמים לא אין לי מושג מה גורם לזה.

המערכת רצה על ויש לי חשד חזק שדווקא זה הצורב דיסקים שכנראה דפוק או כבל דפוק.

רעיונות ממה זה נובע?

מפרט בצד, תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון:

אכן אחרי שניתקתי את כונן הDVD מהמחשב אני לא מקבל יותר פריזים או נעילות למחשב.

יש למישהו מושג ממה זה יכול להיגרם? חומרה, כבל או הDVD עצמו.

חיפשתי בגוגל לא מצאתי משהו שדומה למקרה שלי.

אשמח לעזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי התקנת הוינדוס, התקנת את הדריוורים ללוח מדף המוצר באתר יצרן הלוח?

Windows 7 Ultimate 64 bit Randomly Freezes

No BSOD just random freezes with screen on and no keys or cursor repsond, all I can do is use a hard reset to restart. Then I get the standard windows was not shut down properly messege at start-up. I have been having this issue/s and have tried all the same standard help people have had to offer, in all the dfferent post I've read online.

To actually fix this issue I ended up having to go to the device manager and check for driver updates on all my devices, one at a time. I think the ones that had updates that fixed this issue were the ACPIx64-based under the computer drop down and the IDE ATA/ATAPI controllers especially the ICH ATA and SATA AHCI ontrollers (I think these made the difference). I checked them all, but these were the only ones that had updates. Once those were updated and the computer was restarted, it has stayed on. It's been on for a day now and no problems so far.

בדיוק כתבתי לפני כמה ימים שהזיהוי האוטומטי של הוינדוס לדריוורים של הלוח עושה עבודה גרועה שהרבה פעמים גורמת לבעיות מוזרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזאת אומרת "משהו ניגש אליו" התוכנה לא רצה בשום אופן אם אני לא אומר לה לרוץ.

ומה לא תקין הכונן ? לי דווקא יש תחושה שזה הכבל SATA אבל לך תדע..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה יכול להיות משהו אחר שמנסה לגשת לכונן מדי פעם וגורם לתקיעה.

כבל הכי קל לבדוק, בטוח יש לך כבלים בארון, ואם השתמשת בכולם אז פשוט חבר במקום אחר מההרדיסקים הרבים שחיברת איתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...