הפרמדיק שנהג להכאיב ליהודים שדיברו נגד ערבים - הושעה - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הפרמדיק שנהג להכאיב ליהודים שדיברו נגד ערבים - הושעה

se7en

Recommended Posts

רשת 'טרם' מתכוונת לפטר פרמדיק יהודי שהודה כי נהג להעניק 'טיפול' שונה ליהודים שדיברו בגזענות נגד ערבים.במהלך דיון בפורום ברשת התבטא פרמדיק של מרפאת 'טרם' בכרמיאל, יניב רז, כי הוא נוהג להעניק טיפול כואב יותר למטופלים יהודים כשהוא רואה שהם לא אוהבים ערבים.

"כשאני נתקל במטופלים גזעניים, אני לא עוזב את המשמרת, אני פשוט בוחר במחט עבה יותר.

"אה קוראים לך יניב, סוף סוף יש יהודי כאן, כבר חשבנו שכולם במיון ערבים, אני מחייך מאולץ, והולך על ונפלון ירוק או כתום בוריד בגב כף היד". כתב הפרמדיק.

בתגובה מהירה החליטה 'טרם' להשעות את העובד ולזמנו לשימוע לפני פיטורים. מנכ"ל 'טרם' נתן אפלבאום מסר כי "רשת 'טרם' מגנה גזענות מכל סוג שהוא. העובד הושעה מיידית מעבודתו וזומן לשימוע לפני פיטורים".

יצויין כי מייסד 'טרם' ד"ר דוד אפלבאום היה קורבן טרור, ונרצח בפיגוע שאירע בבית קפה בירושלים יחד עם בתו הכלה נאוה.

http://rotter.net/forum/scoops1/219319.shtml

שמאלני דפקט.

:angryfire:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב מאוד. היום הוא מכאיב למטופלים ששמחים יותר לראות את בני עמם מאשר את בניו של עם אחר שבגדול לא ממש מחבב אותנו, מחר הוא יהרוג מטופל אם יגלה שהוא העז להצביע לליברמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

se7en, בתגובות ברוטר הפרמדיק מגיב

השם שלו ברוטר זה yanivriz וזה התגובה שלו:

״הדברים נאמרו מתוך כעס ולא מתוך מציאות.

כל בר דעת ברפואה יודע, שקוטר המחט נבחר לפי קוטר הוריד, ולא יכולים באמת להשתמש במחט גדולה יותר מהוריד שיש לחולה נתון.

הדברים נאמרו ממקום של כעס, כי אחת לשבוע בערך יוצא לי לראות איך עמיתי לעבודה שהם ערבים, נפגעים מחולים שמסרבים לקבל מהם טיפול, או מרכלים נגדם כשאני נכנס לחדר.

רק לפני שבועיים הגיעה חולה כאובה, ואני רואה את הרופא שלה (ערבי) רץ ממקום למקום חושב על איך להקל עליה, מוודא לשלומה אחרי כל מנת תרופה שהוא מזמין, מוודא בבדיקות שלא פספס משהו.

ואז כשהחולה נינוחה ורגועה, ואני נכנס לחדר, פתאום היא אומרת לי "טוב שלפחות יש כאן יהודי אחד כמוך"...

מתנצל אם פגעתי ברגשות אנשים בדרך בה בחרתי להתבטא (ולכן הקצנתי את מה שלא באמת נעשה במציאות).

אך הכעס שאני חש כל פעם שאדם נפסל בשל דתו, הוא עז.

הדרך היחידה לאוורר כעס כזה בפועל הוא בהתבטאויות ברוטר, לא ממש כאקט אמיתי על החולה, הסירו דאגה מליבכם.

לגבי התלונה שהוגשה לטרם, מדובר בשימוע כדי לדעת מה בדיוק קרה, ולא שימוע לפני פיטורים.

צדק והגינות היא לשפוט אדם על כל מעשיו, הטובים והרעים, ולראות מה היחס בינהם.

אם 8 שנים לא קיבלתי מכתב תלונה, התדבתי באיחוד הצלה, עבדתי 4 שנים במד"א וטיפלתי במעל 10,000 חולים מכל העדות והמינים, מן הראוי שהשיפוט יעשה לפי מידת הצדק והדין.

ולא לפי דיעות אידיאולוגיות שונות בין אנשים''

אני מצטט אותו מפאת ''גילוי נאות'' http://rotter.net/forum/scoops1/219377.shtml#0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז הנה כמה נקודות למחשבה:

1. מהנסיון (המוגבל) שלי, אחים ואחיות ערבים בממוצע היו קשובים הרבה פחות לתלונות החולה על כאב בזמן בדיקה זו או אחרת. לי אישית, למשל, הוורידים מאוד לא בולטים, ואחים ערבים לעיתים קרובות היו "מתייאשים" מהר מאוד ועוברים למקומות בהם הוורידים בולטים יותר, אך שהחדרת המחט אליהם כואבת הרבה יותר. אגב, הדבר תקף גם לאחיות רוסיות מבוגרות.

2. חבר קרוב שלי הוא רופא, והוא סיפר לי שבתקופת לימודיו, פרט לבחור ערבי אחד שבאמת היה מבריק רוב הסטודנטים הערבים היו משמעותית מתחת לממוצע והתקבלו על סמך "העדפה מתקנת" כלשהי.

3. סיפור שקרה קצת לפני שנאמרו הדברים הללו ברוטר והתפרסם בתקשורת, ואולי היווה השראה עבור הפראמדיק הזה לכתוב את מה שכתב - אישה יהודיה סרבה להתאשפז לצד אישה ערביה, אף שהיא לא אמרה זאת במפורש ולא בפני אותה אישה. מי יודע מהן סיבותיה? גם אם הפחד שלה מערבים חורג בהרבה מרמה שניתן להסביר ע"י מצב הדברים במחוזותינו, האם זה באמת חיוני להכריח אותה להתאשפז בחדר שבו, מסיבותיה שלה, היא לא תוכל לישון בשקט? בכל מקרה, הרופא הערבי, בתגובה, נפגע קשות ונטש את המחלקה, לרבות כמובן אותה ערביה. באותו עניין, פעם אמא שלי היתה מאושפזת במחלקה פנימית לצד אישה ערביה. בעוד שלא היו לה כל בעיות עם האשה עצמה, עם המבקרים שבאו אליה היו גם היו - היו מגיעים בחבורות של 6-8 איש, לוקחים את כל הכסאות הפנויים בחדר כך שלא היה נשאר דבר למבקרים שהיו מגיעים לחולים האחרים, רועשים, מסרבים לצאת כשבדיקה לאחת החולות האחרות היתה דורשת זאת מטעמי צנעת הפרט... בקיצור, סיוט - וזאת מבלי שאיש מהם נהג בעויינות גלויה או אלימות כלשהי.

4. מה מפתיע בכך שחולים שמחים יותר לראות את בני עמם במוקד הרפואי אליו הגיעו מאשר ערבים? אם ביום מן הימים הסכסוך כאן יתלהט שוב, אתם חושבים שאותם ערבים ישכחו פתאום שהם ערבים? אני, אישית, הייתי שמח לדעת שמוקד החרום הרפואי באזור מגורי ימשיך לתפקד במצב כזה.

5. גם אחמד טיבי הוא רופא, שעסק במקצועו זה בבתי חולים ישראליים לפני הקריירה הפוליטית שלו. דעותיו ועמדותיו מוכרות לכולנו. האם מישהו מכם היה רוצה להיות מטופל ע"י רופא כמוהו, בידיעה שהוא היה שמח לראות אותכם נעלמים, גם אם אין לכך השפעה מיידית על מקצועיות הטיפול? אני לא.

6. גם אם הפראמדיק הנידון לא באמת עשה את הדברים שתאר, לא הייתי רוצה לראות פה אנשי צוות רפואי שבכלל חושבים על להכאיב לחולה או לתת לו טיפול גרוע יותר, רק כי הבחנתו בין ידיד לבין אויב בפוטנציה חדה יותר משלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דובי770 לגבי לימוד הזכות שלך.

זה מחמם את הלב.

עקבתי אותו יום על השרשור בעל מאות תגובות המדובר ברוטר.

נתנו לבנאדם אלף פעם דרכים לרדת מהעץ.

ואלף פעם הוא התפתל ותירץ מעשיו אילו בתירוצים שונים ומשונים והתעקש שכך הוא נוהג.

מעבר לעובדה שדעותיו ידועות זה מכבר כמו גם יצר הנקמנות שלו.

אדם שפל הומו מוצהר שמאלני מניאק שמקבל בתחת מערבים ושונא יהודים.

אז...אני לא קונה את דמעות התנין.

ו-SARGON אתה צודק.

רק שזה יתחיל קודם עם האזרחים הנאמנים בני ישמעאל.

ואחרי הקטסטרופה הזאת כבר כל אדם שפוי שהצליח לשרוד ירצה לקרוע כמו דגים את אילו שהביאו אותנו למצב הזה.

אחרי זה כבר מלחמת עולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אויש. אתם כל כך שונאים שינאה עיוורת לערבים.

טופלתי לא פעם ולא פעמיים ע"י ערבים וסה"כ הם אחלה. עושים את עבודתם הנאמנה.

כן נתקלתי במטופלים יהודים וערבים כאחד שפשוט מיררו לצוות הרפואי את החיים לא משנה אם הוא ערבי או יהודי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שונאים שינאה עיוורת.

נכון יש ערבים טובים, ויש רופאים ערבים שהם נשמות טובות.

אבל, מכורח המציאות כל נקודה בה יש חיכוך בין ערבים ליהודים יש סיכוי שהקוטביות הפוליטית והניגוד אינטרסים המובהק שכל אחד רוצה בטובת הקבוצה שלו יכול לגרום לפישעי שינאה מסוג זה שהפרמדיק היהודי ביצע. מעצם היותו בעד הקבוצה עם האינטרסים של הערבים.

צריך להבין פה דבר פשוט. יהודים בישראל וערבים לא יהודים בעלי אינטרסים מנוגדים. אנחנו יכולים להיות נחמדים ובני אדם אחד אל השני ביום יום, אבל בסופו של יום כל אחד מצביע למפלגה שמטיבה עם הקבוצה שלו, או במקרה של השמאלנים למפלגות שמטיבות עם הקבוצה הנגדית.

אם כל האנשים בעולם היו חולקים את אותם האינטרסים אז כבר מזמן לא היה בכלל צורך בגבולות ובמדינות ובלאומיות.

מי שחושב שלא צריך גבולות ולאומים מתעלם מהעובדה שיש אלו שירוויחו מזה ויש אלו שיפסידו מזה בגדול.

אוליי אתה רוצה שאנשים מסויימים ירוויחו על חשבון זה שאחרים יפסידו, אבל אל תציג את זה כאילו כולם מרוויחים במידה שווה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, יהודים וערבים הם "אותו הדבר" בהרבה הקשרים (אני עדיין עומד מאחורי הנקודות שהעלתי) - עד שמגיעים לסוגיות לאומיות. אני בטוח שבימים הקרובים יתקיימו הפגנות באזור מגוריך בגלל עצירת המשט הנוכחי לעזה. אני מציע לך לבקר באחת ההפגנות הללו, ותראה שם מה צועקים אותם ערבים נחמדים שאתה מדבר עליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...