AMD Vs Intel P4 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

AMD Vs Intel P4

brk2k

Recommended Posts

יש לי התלבטות חזקה בין שתי מערכות שאחת מהם יותר זולה משמעותית (AMD) ואף יותר חזקה ומגיעה לרמה יותר חזקה באובר קלוק .

המערכות הן אלה:

Mobile 2600+

ABIT NF 7 -SL

OCZ 3200 enhanced latency platinum 512 * 2

wd 80 g sata

9800 pro

compucase 300 W

והנה מערכת האינטל:

P4 2.6C

ASUS P4P800 DELUXE

OCZ 3200 enhanced latency platinum 512 * 2

wd 80 g sata

9800 pro

compucase 300 W

חברה בבקשה ממכם אני צריך חוות דעת איזה מהמערכות יגיע לאובר קלוק שיהיה יותר חזק ומהיר .

כל דעה תתקבל בברכה זה באמת חשוב אז בבקשה ממכם תגיבו לגבי הת'ראד ... :-[

זה גם יכול לשמש דיון טוב מאוד לגבי איזה מערכת יותר טובה לאובר - או :)

תודה רבה רבה לכל המגיבים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני OC המערכת אינטל תהיה יותר חזקה בקצת אבל ה הרבה יותר מתאים ל OC (מעבד נייד שיכול להגיע לתוצאות מדהימות וגם יש לו מכפלה פתוחה וגם הזכרונות יתנו יותר מרווח ל OC בגלל שה P4 מיועד לעבוד במהירות המלאה שלהם וה מיועד לעבוד בפחות אז יש יותר מרווח להעלות את הבאס מול המקורי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן חשבתי על ספק יותר חזק בשביל תוצאות גבוהות.

איך אתם חושבים שיגיב ה- nf7- sl עם באס של 230 + ? לפי מה שהבנתי הוא לא אמור ליהיות יציב במצב זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי הAmd עדיף.

אבל אז לא כדאי לקחת שני סטיקים כי ישאר לך רק סלוט פנוי אחד, תחפש סטיק אחד של ג'יגה (ראיתי כבר שישי בכמה מקומות).

אהה כן ואם אתה הולך על אינטל אז תיקח את הלוח AI7 עם הגורו שלו הוא מעולה יותר טוב מהאסוס!

בכל מקרה, שני המחשבים האלה מעולים! אני חושב שמה שתבחר זאת כבר העדפה שלך! תתחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה פה הרבה שבחים אבל כמו שאתם יודעים האינטל מוסגל להגיע ואני חושב שאני יעשה זאת :

2600MHZ @ 3400mhz

אתם באמת חושבים שאוכל לעבור ביצועים אלו עם מערכת הAMD?

ודרך אגב שמעתי שהAI7 טוב באוברקלוק ובכל השאר הוא לא משהו אני עכשיו יילך להביט בכמה ביקורות ברשת אך אתם בטוחים שהוא מומלץ? ולא רק לאוברקלוקר אלא באופן כללי הוא יהיה טוב למשחקים , עבודה עם תוכנות וכו'?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע אני דיי בטוח שאתה יכול להגיע ל 2600Mhz עם ה בלי אפילו לאמץ אותו (אם אני מגיע ל 2200 עם 2500 לא נייד וקירור ג'נרי אז תאמין לי שזה מגיע הרבה יותר רחוק) ואם אתה משקיע בקירור זה בטוח עוקף את האינטל בביצועים אחרי OC... המעבד הזה פשוט חיה בשביל זה

נ.ב. בשביל להביא את האינטל למהירות השאת אתה צריך באס של 260 אני לא חושב שהזכרונות האלה יעמדו בזה לעומת זאת ה עם מכפלה פתוחה אז אתה פשוט מביא אותו למאקסימום של הזכרונות ואז מעלה מכפלה עד גבול היציבות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה אחרי התגובות המהירות שלכם (תודה רבה רבה!) אני נוטה לכיוון הAMD.

לכן אולי אתם יכולים להמליץ על או שזה יספיק (nf7-sl)?

ותרגישו חופשי להגיב על הזיכרונות ולשנות בכלל משהו בכל המפרט אם בא לכם. :) :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה NF7-SL נחשב לוח איכותי לכל מטרה לי יש אותו ואני מאוד מרוצה מה שכן עוד לא בדקתי אותו ב OC גבוה אומרים שהאיפוקס ממש קצת יותר טוב למטרה הזאת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע אני דיי בטוח שאתה יכול להגיע ל 2600Mhz עם ה בלי אפילו לאמץ אותו (אם אני מגיע ל 2200 עם 2500 לא וקירור ג'נרי אז תאמין לי שזה מגיע הרבה יותר רחוק) ואם אתה משקיע בקירור זה בטוח עוקף את האינטל בביצועים אחרי OC... המעבד הזה פשוט חיה בשביל זה

נ.ב. בשביל להביא את האינטל למהירות השאת אתה צריך באס של 260 אני לא חושב שהזכרונות האלה יעמדו בזה לעומת זאת ה עם מכפלה פתוחה אז אתה פשוט מביא אותו למאקסימום של הזכרונות ואז מעלה מכפלה עד גבול היציבות

אהההה צודק לא חשבתי על הבאס באינטל... :)

אבל משהו אחד מפריע לי, אמרו לי שNF7 - SL לא יציב עם באס מעל 200 , וזאת השאלה האחרונה שלי -

איך הוא יהיה עם באס מעל 200? ואיך הוא יהיה אם אני יגיע למקסימום באס של הזכרונות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...