איך בעצם עובד כל העניין של הזמנת נעליים דרך BUY2USA+AMAZON ? - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך בעצם עובד כל העניין של הזמנת נעליים דרך BUY2USA+AMAZON ?

RDvd

Recommended Posts

אהלן,

אני רוצה להזמין נעליים במחיר של 60$ מאמאזון.

BUY2USA מתפארים בכך שהם מביאים לך את הנעליים עד הבית ב-20$ ואכן במחשבון האמאזון שלהם אני מזין את הלינק למוצר ומקבל חישוב של הכל ויוצא 80$ אחרי הכל, אבל אז אני רוצה להמשיך עם הקנייה ולוחץ על הכפתור "קנו עבורי" ושם בעצם מופיע לי סיכום שונה שמעריך את שווי המוצר ב-66$ ומוסיף כל מני שטויות כמו טיפול וביטוח בעוד 6$ וכך המחיר מטפס סתם.

קראתי בכל מני מקומות שהמשלוח מסתכם ב-20$ בלבד על הנעלה בלבד.

אז מה אני מפספס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי בגלל שירות קונים עבורך?

אני קניתי מאמזון דרך BUY2USA לבד, שמתי באמזון את הכתובת שנתנו לי מ BUYUSA ולא הוסיפו לי כל מיני תוספות בתשלום

תנסה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקניה מאמזון מתווסף מס. תנסה לחפש את אותו המוצר ב .

אין מס על מוצרים מתחת ל-75$, במקרה שלי המוצר עולה 60$ אז זה לא זה.

- - - תגובה אוחדה: - - -

אולי בגלל שירות קונים עבורך?

אני קניתי מאמזון דרך BUY2USA לבד, שמתי באמזון את הכתובת שנתנו לי מ BUYUSA ולא הוסיפו לי כל מיני תוספות בתשלום

תנסה

כן, חשבתי על זה.

הבעיה שאם אני עושה את זה אז המוצר יהיה במחסנים של BUY2USA ואני אהיה בן ערובה שלהם, הם יכולים גם לדרוש 40$ ואני אהיה חייב לשלם להם.

כל הקטע בקנייה דרך B2USA זה לדעת כמה אתה משלם מראש על מנת לחסוך כאב ראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין סיבה שתהיה בן ערובה שלהם..הם גובים 20 דולר משלוח ארצה, במידה ואתה עובר את ה 75 דולר הם מוסיפים לך את תשלום המיסים לחשבון אצלהם ואתה משלם את זה להם והם אחראיים לשחרר את זה בארץ

במקרה הזה אתה קונה בפחות מ 75 אז תשלם להם את ה 20 דולר משלוח וזהו

הזמנתי מהם כמה פעמיים ואתמול עשיתי עוד הזמנה, עד עכשיו שירות מצויין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שאני לא סגור על דמי המשלוח והאם זה משפיע על תשלום המכס, אני בחרתי משלוח חינם בתוך ארה"ב.

אני לא שילמתי עוד 6$, רק 20$ של המשלוח ארצה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשבון שלהם הוא מחשבון של קניה עצמאית.

בשירות "קונים עבורך" יש מין הסתם עלויות נוספות (כי הם קונים עבורך...) אבל אין ממש שום סיבה לעשות את זה. זה מיועד בעיקר לאנשים שמשום מה אין להם כרטיס אשראי בינלאומי או שהם ממש לא מסוגלים להתמודד עם הזמנת מוצרים מאתרים באנגלית או משהו, אנערף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן יוצא בדיוק.

שום שירות כזה לא נותן לך מחיר סופי ובטוח.

הדרך היחידה לספק לך מחיר סופי ובטוח זה בשיטה של שמבצעים סוג של חיוב יתר ואז מחזירים לך את ההפרש, ואם הם טעו בחישוב ועלה יותר אז זה על חשבונם.

בכלל תבדוק אם זה מוצר שאמאזון שלוחים לישראל, כי יכול להיות שעדיף לך לשלוח איתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...