"תמכור לה קולה סגורה, מה היא ערביה????" - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"תמכור לה קולה סגורה, מה היא ערביה????"

Milford Cubicle

Recommended Posts

זה לא משנה מה ההסבר הביטחוני שחברת התעופה לא רצתה לתת לה פחית סגורה.

מה שמשנה זה שיש פה מוסלמית שפרנציפ מתעקשת על משהו שלכל בן אדם נורמאלי לא היה כזה משנה. זה יותר משנה כי זו סיטואציה שכל העולם כבר יודע שיש הקפדה מאוד גדולה על ביטחון במטוסי נוסעים.

זה כמו שאני יבוא לבריכה ציבורית ויחברן בה ואחר כך אני יאמר שאני רגיל לחרבן באמבטיה בבית.

כאילו צריך טיפה מודעות לחוקים הכתובים או לא כתובים מפורשות בשביל לדעת איך להתנהג במקום שלא שייך לאבא שלך, במיוחד שיש שיקולי .

זה רק מוכיח שגם אם מוסלמי הוא לא רדיאקלי, הוא בכוונה יתנקל למערב בדרכו שלו על מנת להקשות על המערב להתמודד עם האיומים הביטחוניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מאיפה אתה יודע את השיקולים? ומה שמוזר זה שהיא פתחה את פחית הבירה של הנוסע השני, מה הוא לא התעצבן עליה? לא צעק. נשמע כמו שקרים.

וגם אם הייתה אפלייה, זה מקובל להפלות על בסיס גזע ודת משיקולי .

זה רק מוסלמים ושמאלנים כמוך שצווחים "גיזענות" כשעושים RACIAL PROFILING למרות שזה הוכח כשיטה יעילה בהגברת האבטחה.

אבל אתם "בשם השוויון" רוצים לסכן מאות נוסעים על מטוס רק בשביל לא להעליב איזה מוסלמית.

אתה בטח מאלה שאומרים שאסור לצייר קריקטורות כי למה להעליב את המסולמים?

על דברים כאלה אין לך בעיה לצווח גיזענות אבל כשזה מגיע לדברים יותר מהותיים פתאום אתה אומר "למה להתגרות בהם. למה לעשות סתם דווקא".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי, אתה ליצן. אם נוסע לידה קיבל פחית סגורה אין סיבה שהיא לא תקבל. אם פחית יכולה לשמש שחברת התעופה לא תגיש פחיות בטיסה.

מה לעזאזל גורם לך לחשוב שנוסע לידה קיבל פחית סגורה?!?!?!?!?!?!?!?!?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהה חשבתי שהיא פתחה לנוסע השני את הפחית, הדיילת פתחה לו את הפחית. אז עכשיו אין לה אפילו בסיס לטיעון זה רק ספקולציות.

- - - תגובה אוחדה: - - -

ILyaN, בגלל אנשים כמוך ובגלל המוסלמים המין האנושי יכחד ואני שמח שכך. כי כל העולם עסוק עם השטויות והמניפולציות שלכם במקום לקדם את המין האנושי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי מפריע עוד משהוא, שהשיטות של "המערב" להילחם בטרור עלולות במידה מסויימת/במקרים מסוימים דווקא להפריע למלחמה בטרור. מסיפור ארוך לקצר, אני הייתי מחשיב את הטיסה לבטוחה יותר אם לכל הנוסעים יש פחיות בירה סגורות מאשר אם לאף אחד אין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במערב לא יודעים להילחם בטרור. אפילו בישראל מתעסקים בעיקר ביצירת אשליית ביטחון.

מה לעזאזל גורם לך לחשוב שנוסע לידה קיבל פחית סגורה?!?!?!?!?!?!?!?!?

היא אמרה:

אחמד הבחינה כי אותה דיילת נתנה לנוסע אחר פחית סגורה של בירה, תהתה על חוסר העקביות והאשימה אותה באפליה.

אהה חשבתי שהיא פתחה לנוסע השני את הפחית, הדיילת פתחה לו את הפחית. אז עכשיו אין לה אפילו בסיס לטיעון זה רק ספקולציות.

אפילו לא טרחת לקרוא את הכתבה, נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לב, במערב יודעים להילחם בטרור אבל אנשים כמוך כובלים את ידייהם של הצבא לטפל בטרור במידת האכזריות המגיעה לו.

למערב יש צבאות הרבה יותר חזקים אבל יש מערכת משפטית ואזרחים שפשוט כובלים את ידי הצבא. אזרחים כמוך.

קראתי פשוט את הגירסה בעברית(נדמה לי) שתורגמה רע או שפשוט לא הבנתי מה שקראתי.

בכל מקרה, היא מניחה שהדיילת נתנה לו פחית סגורה ואז "מהר מאוד" פתחה לו את הפחית. זה רק נקודת המבט שלה, יכול להיות שהדיילת התכוונה לפתוח לו את הפחית היא רק עשתה את זה לאט ואז כשהיא ראתה את המוסלמית הפאנטית מתחילה להאשים אותה היא נסתה להראות לה שהיא כן פותחת לו את הפחית פן עורכי הדין של האיסלאם יעשו גם פה שימוש ציני בחוקיי המערב כדי לירות להם ברגל.

חוץ מזה למה אתה חושב שמזיז לי שיש אפלייה וגיזענות נגד מוסלמים? מילא הדיילת היתה מוציא קלאצניקוב ויורה בכל הנוסעים המוסלמים אבל אפילו על כזה דבר קטן האסלם רוצה להוריד את המערב לברכיים.

המוסלמים נלחמים במערב בכל דרך אפשרית בפרנציפ, זה לא באמת בשביל צדק ושוויון, זה בשביל לקדם את האינטרסים האנוכיים שלהם.

למה בוויכוחים האלה כולם מעמידים פנים שאנחנו חברה ששואפת לשוויון ומוסר נעלה? DO AS I SAY DON'T DO AS I DO

בא נאמר את האמת שיש קבוצות אינטרסים שכל אחת מהם רוצה להיות הכי עשירה ומשגשגת על חשבון הקבוצות האחרות ובא כולנו נתחיל להלחם בלי חוק עד הסוף המר במטרה להשיג עליונות.

הסיבה שהמוסלמים מעמידים פנים שהם רוצים שוויון וצדק זה כי הם לא יכולים לאמר את האמת שהם רוצים לשנות את העולם.

כלומר, הם לא יכולים להודות שהם רוצים להחריב את המערב כי אז המערב יקום נגדם, אז הם מעמידים פנים וכובשים בדרכי שלום ונועם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשקוש.

ספר את זה לאדומים. אני די משוכנע שיש עוד כמה עמים, אבל הזיכרון שלי מעורפל.

אז הכתבה שבא קראת את המשפט הזה היא שיקרית.

בכתבה יש צילום מסך מדף הפייסבוק שלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היות ואתה טיפש מכדי להבין אחרת, אני אסביר כמו לילד: הערביה טוענת שנוסע אחר קיבל פחית סגורה. התבקשת להראות איזשהו קישור לאיזושהי כתבה\ראיון\משהו עם מישהו אחר, חוץ ממנה שמודה בכך. בתגובה, אמרת ש"רואים את זה בדף הפייסבוק שלה". עדיין לא מובן לך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...