איך Gainward בכרטיסי מסך? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך Gainward בכרטיסי מסך?

or_cool

Recommended Posts

GAINWARD אחת החברות היותר טובות בכרטיסי מסך. הם בדרך כלל משקיעים המון בקירור וכו'.

אבל עד עכשיו לפחות לפי מה שאני יודע הם מייצרים רק ל . לא יצא לי לראות GAINWARD של ATI.

אם אתה חושב לקנות אז אתה יכול לקנות בשקט. למרות שמחירים שלהם בדרך כלל גבוהים יותר בגלל שהכרטיס מושקע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תן לחבר שלך 2 סטירות ותחזיק אותו רק שלא יזמין תכרטיס הזה.

טוב, אני קצת דרמטי ;D

בכל אופן חבל על כל שקל מה-389 שחבר שלך רוצה להוציא בגלל שזה כרטיס עם 64 ביט, וכבר יש פה נדפק גיינוורד אחד שקיבל תכרטיס שלו במהירות מוחלשת כבונוס ל-64 ביט.

תאמר לו שינסה למצוא 5200 עם 128 ביט, שלא יעז להתפשר על 64. אם הוא לא מוצא שיקנה רדאון 9000\9200.

כיום החברה לא משנה, ההבדל הוא בקירור וכל עוד חברך לא מתכנן OC שיקח את הזול ביותר שהוא לא 64 ביט, בין אם זה רדאון ובין אם זה נווידיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תן לחבר שלך 2 סטירות ותחזיק אותו רק שלא יזמין תכרטיס הזה.

טוב, אני קצת דרמטי ;D

בכל אופן חבל על כל שקל מה-389 שחבר שלך רוצה להוציא בגלל שזה כרטיס עם 64 ביט, וכבר יש פה נדפק גיינוורד אחד שקיבל תכרטיס שלו במהירות מוחלשת כבונוס ל-64 ביט.

תאמר לו שינסה למצוא 5200 עם 128 ביט, שלא יעז להתפשר על 64. אם הוא לא מוצא שיקנה רדאון 9000\9200.

כיום החברה לא משנה, ההבדל הוא בקירור וכל עוד חברך לא מתכנן OC שיקח את הזול ביותר שהוא לא 64 ביט, בין אם זה רדאון ובין אם זה נווידיה.

א.איך אתה יודע שה 64 ביט

ב.מה זאת אומרת ה64 ביט האלה??

ג.מה ההבדל בין 64 ל128

תודה אחי ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. בארץ כמעט ולא מייבאים את ה128, ככה שאני בטוח שלוואלה אין את ה128ביט.

שאתה אומר לא מייבאים אתה מתקוון לכרטיס מסך הספציפי הזה או בכללי על כרטיסי המסך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...