קנית m5(alpha p8 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קנית m5(alpha p8

urielka

Recommended Posts

כן כן זה אני זה שנגנב לו הn-gage רציתי לדעת במקרה שלא יחזירו לי את הn-gage כדי לקנות את האלפא p8 (ובשמו האמיתי alphacell m5) יש לי כמה שאלות לגבי הפלאפון:

1.יש לזה כרטיס הרחבה mmc/sd כי אם כן.......

2.זה הgaming pad edition או music pad או סתם ?m5

3.יש לזה משחקים שיצוא עוד מעט בעזרת מנוע x-forge האם זה נכון?(כי אם כן זה יהיה אותה גרפיקה משל הn-gage)

4.באיזה פורמט צריך את הסרטים avi או 3gp?

5.יש איזו שהוא אפשרות כדי לגרום לו להריץ תוכנות של microshit (הרי זה אותו קרנל-ליבה)?

6.יש לזה איזה שהוא מנגנון אבטחה?

7.יש למישהו את התאריכים של יציאת המשחקים של ה m5 ?

8.יהיה לזה משחקים ברמה של הn-gage כלומר שיצוא כותרים ידועים כמו sims ולא steak from steak land?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

zזה לא העניין אני יודע כמעט ב99% שאני לא יקבל אותו אז רציתי לראות חלופות או שמא אני יצטרך לחסוך קצת בשביל אותו דבר דבר שמאוד מבאס אז רציתי לקנות משהו חדש לא יקר שיתן את אותה תמורה

ד"א : קניתי את הn-gage בתור ובגלל הסרטים וmp3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Si-Nom (אחי) קנה אותו לפני יומיים ומההתרשמות הראשונית שלי זה באמת פלאפון מדהים במחיר ממש זול!

התמיכה שלו במשחקים, ממ שראיתי עד עכשיו היא ממש טובה ומכילה אפילו משחקי (אחד כבר כלול בתוכו). אני עדיין בוחן את הפלאפון מבחינת התמיכה שלו באפליקציות ומשחקים (עד כמה רחוק ניתן להגיע איתו) כך שבהרחבה אני אוכל לדעת עליו רק כאשר אקבל את הכבל למחשב (ואז יתחיל האקשן).

בכל אופן, מההתרשמות הראשונית זה באמת פלאפון מדהים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מה שאתה מחפש זה פאלפון עם כל הטכנולוגיות הכי חדשות וכל השטויות זה פאלפון מצויין להיום, בטווח הרחוק אי אפשר לדעת

לטעמי הוא גדול מידי מה שהופך אותו ללא נוח

אם אתה מחפש משהו קטן יותר עם פחות אופציות הנוקיה 3100/6100 יהיה פיתרון מצויין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחים שלי תראו גם אני רוצה לקנות את הAlpha p8!

לפי איך שהציגו אותו ואיך שנראה לי הוא פלאפון מצויין!

אני האמת מחפש פלאפון עם הטכנולוגיות החדשות ביותר(לא אכפת לי גודל)!

אבל יש לי כמה שאלות נוספות:

1.האם הספיקר שלו טוב כמו של הנוקיא או לפחות כמו של Sk 1400?

2.האם הטייפ שלו קולט טוב?

3.כמה פיקסלים יש למצלמת סטילס שלו?

4.כמה פיקסלים יש למצלמת וידיאו שלו?

5.כמה זום יש למצלמת סטילס?

6.כמה זום יש למצלמת וידיאו?

7.האם יש לו קליטה טובה בכל הארץ?

8.האם הוא מתקלקל מהר?

9.כמה עולה שליחת Sms עם קובץ וידיאו?

10.כמה עולה שליחת Sms עם תמונת סטילס?

חברה, אני יודע שזה 10 שאלות וזה הרבה אבל אני חייב כי אני לא רוצה להיות שפן ניסיונות של Orange!

תודה,

Sms

איסיקיו:311568044

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן כן זה אני זה שנגנב לו הn-gage רציתי לדעת במקרה שלא יחזירו לי את הn-gage כדי לקנות את האלפא p8 (ובשמו האמיתי alphacell m5) יש לי כמה שאלות לגבי הפלאפון:

1.יש לזה כרטיס הרחבה mmc/sd כי אם כן....... לא

2.זה הgaming pad edition או music pad או סתם ?m5 זאת הגירסא הרגילה של הטלפון

3.יש לזה משחקים שיצוא עוד מעט בעזרת מנוע x-forge האם זה נכון?(כי אם כן זה יהיה אותה גרפיקה משל הn-gage) הגרפיקה של ה n-gage יותר טובה4.באיזה פורמט צריך את הסרטים avi או 3gp?

5.יש איזו שהוא אפשרות כדי לגרום לו להריץ תוכנות של microshit (הרי זה אותו קרנל-ליבה)? מערכת ההפעלה של הפלאפון שמתבססת על זאת של (אפילו אם מוציאים את הבטריה אפשר לראות מדבקה של מיקרוסופט) סגורה ככה שאתה יכול להוריד רק מהאתר של אורנג'6.יש לזה איזה שהוא מנגנון אבטחה?

7.יש למישהו את התאריכים של יציאת המשחקים של ה m5 ? אפשר להוריד כל הזמן משחקים מהאתר של אורנג' שמתדעדכנים מדי פעם

8.יהיה לזה משחקים ברמה של הn-gage כלומר שיצוא כותרים ידועים כמו sims ולא steak from steak land? לא יודע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.האם הספיקר שלו טוב כמו של הנוקיא או לפחות כמו של Sk 1400?-יש לו ספיקר מצויין אבל טיפה טיפה חלש

2.האם הטייפ שלו קולט טוב?- כמו טייפ מנהלים

3.כמה פיקסלים יש למצלמת סטילס שלו?-לא יודע לא איכות של מצלמת אולימפוס או משהו כזה, כמו מצלמת אינטרנט

4.כמה פיקסלים יש למצלמת וידיאו שלו?-לא יודע

5.כמה זום יש למצלמת סטילס?אין זום

6.כמה זום יש למצלמת וידיאו?כנ"ל

7.האם יש לו קליטה טובה בכל הארץ? קליטה של אורנג' למרות ששמעתי מאנשים אחרים שלפעמים הוא כותב שאין קליטה למרות שיש

8.האם הוא מתקלקל מהר? לא יודע עדיין מקווה שלא

9.כמה עולה שליחת Sms עם קובץ וידיאו? שליחת הודעת מולטימדיה עולה 80 אגורות אם אני זוכר נכון

10.כמה עולה שליחת Sms עם תמונת סטילס? כנ"ל

חברה, אני יודע שזה 10 שאלות וזה הרבה אבל אני חייב כי אני לא רוצה להיות שפן ניסיונות של Orange!

תודה,

Sms

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.האם הספיקר שלו טוב כמו של הנוקיא או לפחות כמו של Sk 1400?-יש לו ספיקר מצויין אבל טיפה טיפה חלש

2.האם הטייפ שלו קולט טוב?- כמו טייפ מנהלים

3.כמה פיקסלים יש למצלמת סטילס שלו?-לא יודע לא איכות של מצלמת אולימפוס או משהו כזה, כמו מצלמת אינטרנט

4.כמה פיקסלים יש למצלמת וידיאו שלו?-לא יודע

5.כמה זום יש למצלמת סטילס?אין זום

6.כמה זום יש למצלמת וידיאו?כנ"ל

7.האם יש לו קליטה טובה בכל הארץ? קליטה של אורנג' למרות ששמעתי מאנשים אחרים שלפעמים הוא כותב שאין קליטה למרות שיש

8.האם הוא מתקלקל מהר? לא יודע עדיין מקווה שלא

9.כמה עולה שליחת Sms עם קובץ וידיאו? שליחת הודעת מולטימדיה עולה 80 אגורות אם אני זוכר נכון

10.כמה עולה שליחת Sms עם תמונת סטילס? כנ"ל

תודה,

Sms

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...