המלצות למכונת תספורת - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצות למכונת תספורת

Guy950

Recommended Posts

לי יש מראה גדולה ניידת (תכלס יכולה להיות גם תלויה אבל אני מעדיף שלא) ובנוסף מראת יד קטנה כדי לראות מה הולך מאחור.

בדרך כלל אני תופס הכל על בליינד פשוט ע"י מעבר יסודי על כל אזור בראש. מה שבכל זאת פספסתי אני רואה עם המראת יד.

גם לי התקלקלה המכונה לפני שבוע, הייתה לי מכונת פיליפס שקניתי לפני 10 שנים בערך ב120 שקל. עשתה את העבודה מצויין. במהלך השנים פיתחה על מיני בעיות קטנות שתיקנתי לבד.

מה שהיה חסר לי זה כל מיני גדלים לזקן אז החלטתי לפתור את העניין הזה הפעם.

מצאתי מכונה שלהם שהיא ייעודית לגדלים שונים של זקן, נראה כמה היא טובה.

בנוסף חיפשתי מכונה תספורת כלשהיא, אני מאמין במוכנות זולות, אני יכול לקנות 5 מכונות זולות במחיר של אחת יקרה.

התלבטתי בין פליפס זולה לבין מוזר, אבל בסוף בגלל שהזמנתי את המכונה לזקן מאמאזון (הרבה יותר זול מפה אפילו עם המשלוח, וגם היה 5 דולר הנחה) אז הוספתי גם את המכונת תספורת מאמזון. הלכתי על הזולה הפופלרית שם למרות שאני קצת סקפטי לגביה.

מצד שני עלתה כלכך זול, שאם לא תיהיה טובה אתן אותה מתנה לחבר ואנסה את המוזר או הפיליפס הזולות.

הנה מה שקניתי:

http://www.amazon.com/gp/product/B000JNQSIQ?psc=1&redirect=true&ref_=od_aui_detailpages00

http://www.amazon.com/gp/product/B00ARF44O6?psc=1&redirect=true&ref_=od_aui_detailpages00

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז עדכון קטן, בסוף הלכתי על המכונה שאני הבאתי - הפאנסוניק ER1411 והמכונה עובדת מושלם!

היא מקצצת ביעילות ובזריזות - כל מה שאני צריך זה לזרוק עליה את ראש ה3 מ"מ ולהעביר על הראש :D

הייתי אומר שהיא עובדת יותר טוב מהפיליפס הקודמת שלי, אבל בכנות אני מרגיש שזה יהיה עלבון עבור הפנסוניק להשוות אותו למכונה הקודמת שלי. (לא מכליל את כל מכונות , רק את האחת שהייתה לי)

הבעיה בנוכחית, לעומת המכונה הקודמת, שהיא באמת מקצצת את השיער ביעילות אז נוצר הרבה יותר לכלוך ואני צריך להקדיש שעה כדי לנקות את כל המקלחת.

בסוף חברים המליצו לי על מכונה אחרת של פנסוניק וקניתי אותה

http://www.pompa.co.il/product/%D7%9E%D7%9B%D7%95%D7%A0%D7%AA-%D7%AA%D7%A1%D7%A4%D7%95%D7%A8%D7%AA-panasonic-er1611-%D7%91%D7%9E%D7%9C%D7%90%D7%99?aff=Zap&aff_a=1

אשמח לקבל טיפים איך אתם בעצם מספרים את עצמכם (הכוונה לעשות גלח)?

אתם עושים את זה לבד?

מעל כיור ? אמבטיה? איך אתם רואים מה קורה בחלק האחורי של הראש?

או שבכלל אתם מבקשים ממישהו עזרה?

אני לא מחשיב את עצמי למומחה, ובוודאי לא לספר מנוסה, אבל אתן לך כמה טיפים שלמדתי על בשרי ותפנים אותם.

אבל אציין שאני כן התייעצתי עם הספר שלי, למרות הכל הוא מכיר אותי 20 שנה ומודע לבעיה הרפואית שצצה אז היה מוכן להסביר לי על מנת שאגלח את הראש לעיתים קרובות יותר.

• תמיד תיקח את הזמן ותעשה לאט לאט. כל פעם כשניסיתי להזדרז, או לעשות מהר, רק התרחקתי יותר ויותר מהתוצאה הרצויה ומצאתי איזורים לא אחידים או שאפילו עשיתי לעצמי חתיכת פס רציני. פעם אחת גם העברתי את המכונה כל כך מהר שפצעתי את האוזן ודיממתי חצי שעה בגלל זה. אז תיקח את הזמן ותעשה לאט.
  • אתה במילא הולך להתלכלך, אז תעביר את היד מעל הראש ותלך לפי התחושה האם יש איזור לא אחיד ותעבוד עליו.
  • אל תלחץ את המכונה על הקרקפת, תשתדל תמיד להעביר אותה בזרימה נגד כיוון הצמיחה. כלומר, בצדדים אני מעביר את המכונה כלפי מעלה ואז מהמצח לאיזור העורף.

באיזור העורף אני מבקש ממישהו שיעשה קו לרוחב ויגלח כל מה שמתחת, בשאר אני עושה את העבודה לבד.

ואני גם עובד מעל הכיור מול מראה יחסית גדולה, יש לי בנוסף גם מראה קטנה שיש לה מוט וככה אני גם בודק איזורים שונים בראש, זה מאוד נוח כשיש מראה כזאת...

אה כן, תתחזק את המכונה כמו שצריך. אחרי כל שימוש תנקה עם המברשת ובמידת הצורך שים גם שמן מכונות. אי תחזוקה פשוט יקצר את אורך החיים של המכונה ואת היעילות שלה.

בהצלחה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש מראה גדולה ניידת (תכלס יכולה להיות גם תלויה אבל אני מעדיף שלא) ובנוסף מראת יד קטנה כדי לראות מה הולך מאחור.

בדרך כלל אני תופס הכל על בליינד פשוט ע"י מעבר יסודי על כל אזור בראש. מה שבכל זאת פספסתי אני רואה עם המראת יד.

גם לי התקלקלה המכונה לפני שבוע, הייתה לי מכונת פיליפס שקניתי לפני 10 שנים בערך ב120 שקל. עשתה את העבודה מצויין. במהלך השנים פיתחה על מיני בעיות קטנות שתיקנתי לבד.

מה שהיה חסר לי זה כל מיני גדלים לזקן אז החלטתי לפתור את העניין הזה הפעם.

מצאתי מכונה שלהם שהיא ייעודית לגדלים שונים של זקן, נראה כמה היא טובה.

בנוסף חיפשתי מכונה תספורת כלשהיא, אני מאמין במוכנות זולות, אני יכול לקנות 5 מכונות זולות במחיר של אחת יקרה.

התלבטתי בין פליפס זולה לבין מוזר, אבל בסוף בגלל שהזמנתי את המכונה לזקן מאמאזון (הרבה יותר זול מפה אפילו עם המשלוח, וגם היה 5 דולר הנחה) אז הוספתי גם את המכונת תספורת מאמזון. הלכתי על הזולה הפופלרית שם למרות שאני קצת סקפטי לגביה.

מצד שני עלתה כלכך זול, שאם לא תיהיה טובה אתן אותה מתנה לחבר ואנסה את המוזר או הפיליפס הזולות.

הנה מה שקניתי:

http://www.amazon.com/gp/product/B000JNQSIQ?psc=1&redirect=true&ref_=od_aui_detailpages00

http://www.amazon.com/gp/product/B00ARF44O6?psc=1&redirect=true&ref_=od_aui_detailpages00

עשית טעות לגבי הWahl.

קניתי אותה בעבר והיא עדיין יושבת אצלי בבית.

נתחיל מזה שהיא לא תואמת לחשמל בארץ (מתאימה לארה"ב 110V ולא לארץ 220V).

קניתי שנאי שממיר מ110V ל220V, זה לא עזר במיוחד. המכונה רועשת מאוד (קשה לספר ליד האוזן בגלל זה) והסכינים לא זזים מהר מספיק כך שזה מרגיש שהיא תולשת שערות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשית טעות לגבי הWahl.

קניתי אותה בעבר והיא עדיין יושבת אצלי בבית.

נתחיל מזה שהיא לא תואמת לחשמל בארץ (מתאימה לארה"ב 110V ולא לארץ 220V).

קניתי שנאי שממיר מ110V ל220V, זה לא עזר במיוחד. המכונה רועשת מאוד (קשה לספר ליד האוזן בגלל זה) והסכינים לא זזים מהר מספיק כך שזה מרגיש שהיא תולשת שערות.

אני יודע שהיא 110V זה לא בעיה מבחינתי.

רועשת לא מטריד אותי גם כן. הקודמת שלי הייתה די רועשת, לא מפריע.

הדרישות שלי ממכונה מאוד קלילות. אני מקצץ גודל 0 פעם בשבוע בערך ככה שאני מאמין שכמעט כל מכונה תספק אותי.

בסופו של דבר יש עליה הרבה ביקורות טובות והיא עלתה לי 90 כולל המשלוח. כמו שאמרתי, לא תיהיה טובה, נעביר אותה הלאה ונקנה משהוא אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב צדקת באמת אי אפשר להשתמש בה. אתן אותה לחבר שגר באמריקה ובא לבקר מדי פעם. אולי יעבוד אצלו טוב.

לפחות הפיליפס עושה עבודה טובה. ב0 היא לא שונה מהקודמת. גילחתי את הראש ללא בעיות, כמובן שהיא פחות מתאימה לראש כי היא צרה אז תופסת פחות שטח בהעברה אחת.

לגבי הזקן, תמיד הייתי סקפטי בנוגע למסרקים האלו שמלבישים על המכונה ואכן המסרקים האלו רק סבירים ועושים עבודה די לא אחידה. ובכל זאת זה הפתרון הכי סביר לזקן שמצאתי. אני רוצה זקן באורך 2-5 ממ בערך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...