אל פסק למחשב עם ספק של 650w. - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אל פסק למחשב עם ספק של 650w.

Psychedelic

Recommended Posts

שלום, במקום מגורי יש נפילות מתח בתדירות גבוהה, המחשב נכבה בפתאומיות ונדלק, יש לי גם כונן שהבנתי שזה מאוד לא בריא לו.

איזה אל פסק מומלץ בסביבות ה500 ש"ח?

האם יש לי צורך בכלל באל פסק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין פגיעה ישירה בחומרה מכיבויים פתאומיים. לא בקשיחים ובטח לא ב שאין בו חלקים מכאניים

יכולה להיות פגיעה בנתונים ששמורים על הדיסק, אם הכיבוי היה באמצע כתיבה

יכולה להיות פגיעה בספק הכוח כתוצאה מנפילת המתח (או מכת מתח כלשהיא שמגיעה ביחד איתה), ולעיתים נדירות יותר פגיעה בחחומרה בצורה עקיפה : הספק של המחשב נפגע מהמתח הלא תקין, ואז הספק שנהרס אבל עדיין ממשיך לעבוד לזמן קצר כשהוא לא תקין, שורף את החומרה

השאלה הראשונה שהייתי שואל : ממה מגיעות נפילות המתח והאם יש מי שמטפל בזה ?

נפילות מתח לעיתים קרובות או מתח לא יציב יכולים להיות סימן מקדים לבעיה חמורה, כזאת שיכולה להביא גם לסכנות שריפה וכו' ולא רק נזק למחשב. לכל הפחות האם ידוע לך מה האיזור (חדר, חלק מהבית, בית, קבוצת בתים) שמושפע מהבעיה ?

ה UPS נבחר לפי צריכת החשמל של המחשב. היא נקבעת על ידי החומרה שבמחשב וסוג הספק, אבל לא על ידי הספק עצמו (ספק של 625W יכול לקחת פחות מ 625W או יותר מ 625W, תלוי מה החומרה לוקחת מהספק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי,תודה על המענה.

אני לא יודע ממה מגיעות הנפילות מתח,זה "בטיפול" חברת החשמל,יש שבועות שאין שום דבר ויש שבועות שיש גם כמה פעמים ביום,זה ככה כבר די הרבה זמן.

אני גר בישוב והקפיצות הן בכל הישוב.

המפרט הוא כרגע מה שיש לי בצד,חודש הבא אני משדרג ל i7 4790 + GA-Z97-HD3.

שוב תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין גם אם הנפילות משותפות לכל היישוב, או שיש בלי קשר נפילות שהן גם מקומיות יותר אליך (כלומר בעיה שמצאת איפה שהוא ליידך או אצלך בבית)

במפרט של המחשב משנה גם הכ מסך ואם יש לך משהוא "מיוחד" (כמות גדולה של קשיחים, מים וכו'), וההספק של המסך (שרצוי לחבר גם אותו ל UPS)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...