ראש צוות או מנהל פרויקטים? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ראש צוות או מנהל פרויקטים?

chenrp

Recommended Posts

ציטוט של chenrp

כל ההנהלה בנויה ממשפחה אחת גדולה. מה שאומר שאין תהליך אסקלציה,

לא ניתן להתקדם ולהראות יכולת כי כולם נגד מי שמחוץ למשפחה.

אוי. כיום אני בהייטק בחברה טובה, אבל העבודה הראשונה שלי אחרי הצבא לימדה אותי לקח לחיים - לעולם אל תעבוד בחברה "משפחתית".

לא כי אין לאן להתקדם, זה לפעמים מסתדר דווקא (תלוי במשפחה), אלא כי האוירה... פוליטיקה פוליטיקה פוליטיקה.

חכה את השנה המתחייבת (לא להיראות רע בקורות החיים) ואז תברח כל עוד נפשך בך, או שאם אתה שם מעט זמן וה-"חור" לא יראה גדול, תמחק את החברה הזו מהקו"ח וחפש משהו חדש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא שלא יכולתי לדעת שזוהי חברה משפחתית.

הבעיה עכשיו היא שבכל הצעה שאני מקבל, השכר לא משתווה לשכר+ההטבות שקיבלתי בחברה הגדולה שאותה עזבתי...

:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של chenrp

הבעיה היא שלא יכולתי לדעת שזוהי חברה משפחתית.

הבעיה עכשיו היא שבכל הצעה שאני מקבל, השכר לא משתווה לשכר+ההטבות שקיבלתי בחברה הגדולה שאותה עזבתי...

:(

שואלים כמה אתה מקבל...

תגיד שאתה מקבל מה שקיבלת שם. זה שעשית טעות ועברת למקום עם משכורת נמוכה יותר לא מחייב שכל החיים תישאר איתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של chenrp

הכוונה היא שמציעים שכר מאוד נמוך.

השכר שמציעים לך הוא פונקציה ישירה של התשובה שלך לשתי שאלות: "כמה הרווחת קודם" ו-"כמה אתה רוצה".

כמובן שאתה צריך לעבוד לפי טבלאות שכר ולהיות הגיוני (זה לא שאם לא עבדת במקצוע 10 שנים פתאום תקבל שכר בטווח, צריך "להתגמש") אבל אם אתה עובד באופן קבוע ויש לך נסיון אין סיבה שתקבל פחות מהרף התחתון של הטבלאות, או מקס' 2000 למטה מזה (הן תמיד מוטות למעלה באיזה 1000-2000 ש"ח).

אם מציעים לך "מאוד נמוך" בתקופה שהיא לא משברית (וכרגע לא מריחים משבר) הבעיה נעוצה כנראה בהתנהלות שלך בראיונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבלנות, סבלנות ועוד קצת סבלנות.

פעם אחרונה חיפשתי עבודה קרוב לחצי שנה עד שמצאתי חברה שחיפשו בה הרבה זמן מישהו עם ידע והתמחות שלי ולכן הצלחתי להוציא מהם שכר שרציתי, גם זה אחרי שבועיים של משא ומתן.

ברוב המקרים שפנו אלי בראיון טלפוני ושאלו על ציפיות שכר - זה היה השלב שבו הראיון היה מסתיים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 7 חודשים מאוחר יותר...

מקפיץ על מנת לחפש עוד אופק קידומי...

חשבתי על הנדסת מערכת תואר שני בטכניון אך הבנתי שממוצע התואר הראשון חייב להיות בעל ממוצע 85 ומעלה.

כך שלא אוכל להתקבל.

האם יש קורסים מומלצים ל SYSTEM VERILOG? חשבתי אולי לעשות קורס כזה ולנסות לעבוד בתחום CHIP VERIFICATION.

האם הקורסים נחשבים? מישהו מכיר ויודע?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקפיץ לגבי UVM, וריפיקציה, צ'יפ דזיין, ASIC

מישהו יודע וממליץ לעשות את הקורסים או ללמוד עצמאית?

כל זאת על מנת לעסוק בתחום כמובן.

לחילופין, לעסוק בניהול פרוייקטים בהייטק...(כרגע צובר נסיון בניהול פרוייקטים/הנדסת מערכת מזה שנה וחצי)

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...