עצה דחופה - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עצה דחופה

READONR9

Recommended Posts

שלום אני רוצה לשדרג את המחשב שלי

המערכת שלי היא 8GB DDR3 1600 מעבד I5 4570 ולוח אם רגיל PCIE2 X16 לוח אם GIGBYTE GH H81M S2PV

הציעו לי לקנות R9 290 WINDFORCE OC יד שניה עם אחריות לעוד שנה ב1000 מפרטי

שאלה ראשונה: האם זה עסקה טובה?

שאלה שניה: איזה ספק אני צריך לקנות(מינימום מחיר) ראיתי את זהhttps://www.ivory.co.il/catalog.php?id=14412 משתלם?

שלה שלישית: יש לי מארז גנרי והכרטיס כנראה לא יכנס בו(יש בו מקום ל28 סמ בערך) אז הציעו לי (אותו אחד של הכרטיס )לקנות את הR9 פלוס MINI P180 ב1300

שאלה רביעית: הוא הציע לי את הספק שלו ENERMAX MODU82+ 525W אבל אין לו אחריות

הוא הציע את כול החבילה(כרטיס ספק מארז) ב1500

תענו לי באופן מפורט

מצטער על החפירה

(אני מקווה ששאלתי במקום הנכון.כי השאלה מחולקת להרבה נושאים)

אני מקווה שלא עברתי על אף חוק כי אני חדש בפורום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

550W איכותי יספיק למערכת הזאת.

בקשר למארז שלך - באיזה מארז מדובר? ישנם מסוימים שמאפשרים הסרה של מפרצי הדיסקים לטובת כרטיס מסך ארוך יותר.

בקשר לספק הוא מוכר וטוב וגם מודולרי שזה בונוס, אך מכיוון שכבר לא באחריות אני מניח שהוא היה בשימוש דיי הרבה זמן ובמקרה כזה לא הייתי מסתכן. חוץ מזה המחיר שהוא דורש עליו לא רחוק מספק 550W חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיס מסך הוא באותו קו של הכוננים הקשיחים. אם אני מוציא את המסילה אז לא יהיה לי מקום לשים את הכוננים (יש שניים)

אין על המארז שם של חברה. הוא סתם מארז

ומה אתה אומר על המחיר של הPACK

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1000ש"ח זה מחיר טוב לכרטיס הספציפי הזה. ראיתי כאלה בגרסאות רפרנס שנמכרו ב900~1000ש"ח וכאן מדובר בגרסת WINDFORCE.

בנוגע למארז+ספק, אני לא ממליץ. המארז עתיק (=אין חיבורי USB3.0) והספק כוח ללא אחריות.

ב500 שקלים ניתן לרכוש באנדל כמו Antec GX500 שמגיע עם 550W ונותן אחלה תמורה לכסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...