גנבו לי את הn-gage! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גנבו לי את הn-gage!

urielka

Recommended Posts

איזה בן-***ה גנב לי את הn-gage שלי שאשרתי בחנות של אימי על מדף רחוק מהרחק יד של אנשים והוא פשוט שיגע לאמי את השכל ובשניה שסתובבה הוא לחק את זה כל זה קרה ביום שישי בהרצליה סוקולוב 50 מי שיודע(לא יודע איך) בבקשה שיעזור לי את כל הפלאפון קניתי בכספי 4 חודשי עבודה סה"כ 16 שעות אבל עדיין זה 2000 ש"ח זה מאוד מעצבן אז בבקשה שמישהו יעזור לי ד"א:באותה שיטה גנבו משלוש חנויות בסביבה (אותו בן אדם)כבר הגשתי תלונה למשטרה אבל איך שזה נראה הם מאוד איטים

:cwm23: :bash: :cwm23: :devilfork: :evilking: :boid: :boid: :boid: :boid: :boid: :boid: :boid: :angryfire: :angryfire:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כן אני ידוע איך אתה מרגיש, גם לי גנבו את הטלפון מתחת לאף (בטיול ישנתי ליד התיק שלי שמישהו פתח את התיק שפשוט לקח ארנק ואת הפלאפון. מה שמדהים זה שהתקשרתי את הפלאפון ומישהו ענה (כמובן ערס מניאק) והוא לא רצה להחזיר את את הפלאפון אז נעלתי את

הSIM. ומה שאני בשוק זה מתי שהוצאתי פלאפון חדש הערס התקשר ורצה את הפלאפון "שלו" חזרה, ההיתי אז בorange למען השם!!

ורק הוצאתי את הפלאפון החדש שלי...

איזה fucker הוא התקשר אלי איזה חודש וכל החברים שלו גם.. בני זונות אבל דפקתי אותו אמרתי לו שאני גר באילת והוא נסע לשם

חחחח ערס מטומטם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כך יעשה לאיש אשר כתב בחתימתו: "intel sucks rules"

עכשיו ברצינות... מה אתה חושב שאנחנו יכולים לעשות?

לבעל הפיצריה בשכונה שלי גנבו צבעוני שהשאיר על השולחן לשניה, השולחן היה סנטימטר ממנו

הוא רק הסתובב לתנור להוציא את הפיצה ולקחו את הפלאפון..

לא נראה לי שיש הרבה מה לעשות

כן אני ידוע איך אתה מרגיש, גם לי גנבו את הטלפון מתחת לאף (בטיול ישנתי ליד התיק שלי שמישהו פתח את התיק שפשוט לקח ארנק ואת הפלאפון. מה שמדהים זה שהתקשרתי את הפלאפון ומישהו ענה (כמובן ערס מניאק) והוא לא רצה להחזיר את את הפלאפון אז נעלתי את

הSIM. ומה שאני בשוק זה מתי שהוצתי פלאפון חדש הערס התקשר ורצה את הפלאפון "שלו" חזרה, ההיתי אז בorange למען השם!!

ורק הוצאתי את הפלאפון החדש שלי...

איזה fucker הוא התקשר אלי איזה חודש וכל החברים שלו גם.. בני זונות אבל דפקתי אותו אמרתי לו שאני גר באילת והוא נסע לשם

חחחח ערס מטומטם

מובן שאתה עצבני (ובצדק) אבל תשתדל לרסן את עצמך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

vatos אתה ארגנטיני או משהו כי אני כן מה שחשוב שמרגיז אותי זה העובדה שהפלאפון חדששששששששש אני מתפוצץ עכשיו אני צריך לעבוד ארבע חודשים כדי לקנות אותו דבר במקום שאני יקנה לי r9800XT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DarkMan: ביטוח גנבה מאוד יקר בימינו

הביטוח הבסיסי והביטוח ה"מתקדם" מכסים רק נזקים של המכשיר

urielka: לא כל כך הבנתי מה הקשר לארגנטינים, אבל אני לא

בכל מקרה נכון שזה מרגיש נכון שזה יקר בטירוף נכון שעבדת על זה הרבה

אבל ככה זה היום בכל העולם גונבים כל דבר, אם זה כסף בקטנה אם זה פלאפון אם זה אוטו וכל דבר אחר

בארצות אחרות הטכנולוגיה יותר מתקדמת והחברה הסלולרית יכולה לדעת במדוייק איפה המכשיר

אצלנו זה עוד לא ככה, ובמיוחד לא אצל אורנג' וסלקום שברגע שאתה זורק את הכרטיס מבחינתם המכשיר לא קיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה בארץ היא שמי שגונב את המכשיר סה"כ צריך להכניס לתוכו כרטיס סים שהוא יכול לקנות בלי בעיה והמכשיר עובד.

בחול כבר התחילו לחסום פאלפונים גנובים, ע"י חסימת ה-IEMI שלהם ככה שאם הפאלפון נגמר אי אפשר להשתמש בו.

אולי אם יאמצו את השיטה הזאת בארץ מספר גנבות הפאלפונים יקטן בצורה משמעותית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שניה אם הפלא פון יתחיל לעבוד בsim אחר הוא לא שולח את iemi בשביל שרותים מיוחדים כי יש חי את המספר הזה אז אני יכול לתת את זה לאורנג וסלקום כי ספקית אחרת הוא לא יכול לשתמש אז יכלו לתפוס אותו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה בארץ היא שמי שגונב את המכשיר סה"כ צריך להכניס לתוכו כרטיס סים שהוא יכול לקנות בלי בעיה והמכשיר עובד.

בחול כבר התחילו לחסום פאלפונים גנובים, ע"י חסימת ה-IEMI שלהם ככה שאם הפאלפון נגמר אי אפשר להשתמש בו.

אולי אם יאמצו את השיטה הזאת בארץ מספר גנבות הפאלפונים יקטן בצורה משמעותית.

מה שבחברת פלאפון לא ניתן לעשות.

אין כרטיס SIM, אומנם חיסרון לא קטן אבל יתרון בהחלט לא קטן גם כן.

לכן אני מעדיף את חברת פלאפון, גם בגלל הרשת המתקדמת ביותר וגם בגלל עניין הגנבה.. :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מיטב ידעתי אין אפשרות טכנולוגית בארץ לחסום IEMI, ואורנג פשוט לא מאפשרים לעשות כזה דבר (שוב לפי מיטב ידעתי)

תתקשר ותברר אולי בכל זאת יש אפשרות לחסום את המכשיר, בחו"ל קיימת כזאת אפשרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה בן-***ה גנב לי את הn-gage שלי שאשרתי בחנות של אימי על מדף רחוק מהרחק יד של אנשים והוא פשוט שיגע לאמי את השכל ובשניה שסתובבה הוא לחק את זה כל זה קרה ביום שישי בהרצליה סוקולוב 50 מי שיודע(לא יודע איך) בבקשה שיעזור לי את כל הפלאפון קניתי בכספי 4 חודשי עבודה סה"כ 16 שעות אבל עדיין זה 2000 ש"ח זה מאוד מעצבן אז בבקשה שמישהו יעזור לי ד"א:באותה שיטה גנבו משלוש חנויות בסביבה (אותו בן אדם)כבר הגשתי תלונה למשטרה אבל איך שזה נראה הם מאוד איטים

:cwm23: :bash: :cwm23: :devilfork: :evilking: :boid: :boid: :boid: :boid: :boid: :boid: :boid: :angryfire: :angryfire:

יוווו שאתה אומר את זה עכשיו אני נזכר שאחד נכנס למספרה שהסתפרתי הספר סיפר לי שיותר מוקדם.... ליד סוקולוב רמת השרון... הסתפר איזה בן אדם כאשר הספר שאל אותו אם הוא רוצה קפה או משהו הוא אמר כן הספר הלך לחדר האחורי לדקה לשים מים או משהו הבן אדם לקח את הפלאפון שלו וברח...

אחרי הספר סיפר לי שהיה מקרה דומה בחנות ממול שגנבו באותה שיטה ארנק...

כנראה הבן אלף זונות מסתובב באזור הרצליה רמת השרון וגונב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזאת בדיוק הבעיה כמו שאמרתי בהודעה הקודמת שהחברות הסלולריות מזהות את המכשיר על פי הכרטיס ולא על פי המכשיר עצמו

זה קטע אידיוטי ולא בטיחותי ואין מה לעשות עם זה...

אם הם היו יותר חכמים הם היו מגלים את המיקום של הסלולרי לפי המכשיר עצמו ולא לפי המספר שלך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...