לאגים בG3 במעבר בין תפריטים ומסכי בית - תמיכה טכנית מובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לאגים בG3 במעבר בין תפריטים ומסכי בית

Or94

Recommended Posts

שלום,

לפני כמה ימים קניתי G3 את הגירסא של ה32GB מKSP באילת של היבואן הרשמי. הגירסא שקיבלתי היא גירסא 5.0. המכשיר עובד מצויין וסידרתי כל מה שצריך אבל יש לי כמה בעיות ושאלות:

1. כאשר אני לוחץ על כפתור מגירת האפליקציות במסך הבית כדי להיכנס לתפריט של כל האפליקציות יש איטיות במעבר, לאג כזה. כך גם קורה כאשר אני עובר בין המסכי בית. כל שאר הדברים טסים וזזים חלק. מה שמוזר הוא שכאשר אני נמצא במגירת האפליקציות וחוזר למסכי הבית אין שום איטיות.

2. בגירסאת המכשיר ראיתי שיש גירסא ISR ויש גירסא 6SR. מה ההבדל בין הגירסאות?

3. ראיתי שלמפעילות הסלולריות יש גירסא 20L ולי יש 20H. מה ההבדל?

4. לגבי הסוללה, היא מחזיקה לי יום שלם בערך. האם זה תקין?

5. האם זה משפיע על הסוללה של המכשיר אם אני לא מחכה שהטלפון יגיע ל0 אחוז ומטעין אותו מ10 אחוז בערך? האם זה משפיע על הסוללה אם אני מנתק את המכשיר לפני 100 אחוז או שמנתק ב60 אחוז ואז מחזיר? האם זה משפיע על הסוללה להשאיר את המטען מחובר ב100 אחוז?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

4. לגבי הסוללה, היא מחזיקה לי יום שלם בערך. האם זה תקין?

5. האם זה משפיע על הסוללה של המכשיר אם אני לא מחכה שהטלפון יגיע ל0 אחוז ומטעין אותו מ10 אחוז בערך? האם זה משפיע על הסוללה אם אני מנתק את המכשיר לפני 100 אחוז או שמנתק ב60 אחוז ואז מחזיר? האם זה משפיע על הסוללה להשאיר את המטען מחובר ב100 אחוז?

תודה

4. שמחזיקה יום שלם זה מצוין, בסוף היום גם ככה מגיעים הביתה וטוענים את המכשיר. הבעיה מתחילה כאשר הסוללה מתרוקנת באמצע היום. כמובן שיום שלם זה לפי השימוש הסובייקטיבי שלך והוא לא מדד טוב. בדרך כלל משווים לפי שעות מסך.

5. עדיף לא לבצע פריקה מלאה של הסוללה: סוללות לית'יום-יון כדאי להטעין לפני שהן מתרוקנות. אחרת, זה מקצר את אורך החיים של הסוללה. באופן כללי, עדיף לבצע מחזורי פריקה-טעינה קצרים ולא מלאים. אין בעיה להפסיק את הטעינה ב-60%, אבל כאמור עדיף לא לרוקן לגמרי. גם אין בעיה עקרונית להשאיר את המכשיר בהטענה אחרי שהגיע ל-100%, אם כי תהיה לזה השפעה מסוימת על אורך החיים של הסוללה. המכשיר יודע להפסיק את הטעינה כאשר הסוללה ב-100%, אבל הוא יבצע מחזורי טעינה-פריקה קצרים סביב ה-100%. עדיף לא להשאיר בטעינה לאורך זמן, אבל זה לא "אסון". זה בטח פחות מזיק מאשר לרוקן לגמרי את הסוללה.

באופן כללי, הדברים האלה ישפיעו על אורך החיים של הסוללה. בשימוש שגרתי, הסוללות מתחילות לאבד מביצועיהן לאחר כשנתיים-שלוש. זה ממש לא נורא, משתי סיבות: 1. הרוב מחליפים מכשיר לאחר כשלוש שנים גם ככה. 2. לא עולה הרבה בכל מקרה, סביב ה-100-150 ש"ח למקורית, תלוי במכשיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...