המחשב לא נמצא ברשת - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשב לא נמצא ברשת

gkman

Recommended Posts

שלום,

אני לא בטוח שבחרתי את הפורום המתאים- אז אני מתנצל מראש.

אני מתשתמש באפליקציה es file explore על המכשירים הניידים שלי (אנדרואיד) וכפר תקופה ארוכה מרבה להתחבר דרכם לשיתופים שיש לי על המחשב.

יום אחד פשוט הפסקתי להצליח להתחבר דרך המכשירים הניידים שלי.

זה קורה לי לפעמים ואז אני פשוט מאפס למשתמש איתו אני מתחבר למחשב את הסיסמא- הפעם הפתרון הזה לא עבד.

הסרתי את המחשב מהאפליקציה (למי לא מכיר את האפליקציה - כל מחשב שמתחברים אליו דרך האפליקציה צריך "להוסיף") סרקתי מחדש את הרשת אבל מסיבה עלומה כלשהי המחשב שלי הפסיק להופיע.

בדקתי ומצאתי שמחשבים אחרים עם 7 כן מצליחים למצוא את המחשב שלי ולהתחבר.

באפליקציה כאמור- הוא מזהה (בסריקה של הרשת) את כל שאר המחשבים בבית רק לא את שלי. ניסיתי להוסיף אותו ידנית לאפליקציה והגדרתי לו את כל הפרמטרים המתאימים (IP וכו') אבל הוא עדיין נכשל בהתחברות.

לקחתי את הטלפון של אחותי והתקנתי לה עליו את האפליקציה - וגם לה זה לא הצליח.

ניסיתי להתקין astro file manager אבל חוץ מזה שהוא גם לא הצליח להתחבר הוא גם גרוע.

קיצר אני די בטוח שהבעיה שלי נמצאת במחשב אבל לא שיניתי שום הגדרות או משהו ואתחלתי כבר את המחשב וכו' ושום דבר לא עזר.

מישהו נתקל/נתקל או מכיר את הבעיה הזאת? החיפושים שלי בגוגל לא הניבו תוצאות שעזרו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב מצאתי מה הבעיה- זה ה-firewall שלי. כיביתי אותו לדקה ואז הצלחתי להתחבר אל המחשב שלי.

עכשיו השאלה שלי היא יותר איך הוא יודע שמי שמתחבר הוא מחשב או מכשיר אנדרואיד?

והשאלה השניה היא איך אני משנה את זה? אני משתמש בcomodo firewall והוא נמצא במצב safe mode- מעולם לא נגעתי בהגדרות שלו ואני לא יודע איך לאפשר איתו גישה למכשירים שלי. מישהו מכיר את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי את ההסבר שלך- אני יודע ש-firewall חוסם תעבורת תקשורת על פי פרוטולי תקשורת, פורטים, כתובות IP או , OUI וכו'- אבל ממתי ואיך הוא חוסם עפ"י מערכת הפעלה?

לענייננו- מהלוגים של הfirewall אני לא מצליח להבין איזה rule חוסם את התעבורה. מישהו מכיר את ה-FW הספציפי הזה ויכול לעזור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...