מה נסגר עם האתיופים בהפגנות שם - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה נסגר עם האתיופים בהפגנות שם

3emi

Recommended Posts

זה אחד הדברים הכי דביליים שאי פעם שמעתי. אני ממש מתעב אנשים שמעלים את הטענה המפגרת הזו.

זה קרה בארץ לא פעם ולא פעמיים. קשה לי להאמין שבמקרה הזה עשו זאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה קרה בארץ לא פעם ולא פעמיים. קשה לי להאמין שבמקרה הזה עשו זאת.

קרה יותר מפעמיים ולא רק בארץ

טכניקה מוכרת ויעילה להפליא

לכל המלעיזים באמת מעניין אותי מאיפה אתם שואבים את האמונה העיוורת במשטרה הן כארגון והן מול השוטר הבודד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה פונה אליי ברבים?

אני מדבר בשם עצמי

לשאלתך

הפרד ומשול

במקום להתעסק עם הבעיות הקיומיות שלהם שעל זה הם באו למחות, אחרי כל המהומות הם מתעסקים במי בעד ומי נגד הפגנה אלימה. מי ראוי ומי לא ראוי להנהיג את הקהילה. פתאום צצים זרמים חדשים, מנהיגים חדשים, כל אחד לוקח כיוון אחר, אין סדר, אין סולידריות.. והופס התמסמסה המחאה. נורא מזכיר לי את קיץ 2011

זה מעורב בעוד הרבה אלמנטים אל תהיה תמים

כשהרוחות ברחובות סוערות השוטרים יכולים לקפוץ על כל אחד והם יודעים בדיוק על מי.. הראשים והמנהיגים שבשטח כל מי שבולט ומשמיע קול שוברים אותם במכות וסוחבים אותם חודשים אם לא שנים בהאשמת תקיפת שוטר. כאמור, על לא עוול בכפם!

במצב כזה אין הרבה ברירות

זה כבר לא מחאה אלימה או לא אלימה

זה להתקפל ולוותר או להלחם עוד יותר. ובדרך כלל זה נגמר בלסגור את הבסטה. הממשלה לא לוקחת אחריות(מנפיצה איזו ועדה) ואין יותר מחאה כי אנשים מפחדים לצאת לרחובות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא למשטרה ולא לאתיופים היה אינטרס להגיע למהומות.

לשבחים של דרום ת"א , להיימן עודה , לסתיו שפיר , ללהבה ולכל הארגונים הקיצוניים שהיו שם - כן הייתה כוננה להצית מהומות.

בקיצור, הרסו לאתיופים וחבל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

זה ממש אבל ממש ממש לא טענה דבילית.

בתור אחר שהיה עובד במגרש הרוסים תקופה ארוכה, בכל הפגנה של החרדים היו מחפשים מינימום 5-10 חבר'ה מהבילוש ושולחים אותם פנימה ל"זיהוי מסיתים". כמובן שעל הדרך הם משתתפים באופן פעיל מאוד בהפגנה עצמה.

מעבר לזה, יש ברורות של שוטרים אתיופים שנשלחו כסמויים בהפגנה של האתיופים, כך שממש אין מה לפסול את הטענה על הסף.

מהניסיון עבר שלי במתקני כליאה (לא אומר שזה אותו מקרה אבל זה כן אסטרטגיה ידועה), כשמרגישים שהאוכלוסייה מתחילה להתחמם מבשלים אותם בכוונה עד הסוף שיהיה פיצוץ ויוכלו להיכנס בהם הכי חזק שאפשר ולסגור את כל הסיפור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההפגנה בחיפה, מחצית מהמשתתפים מסיתים מקצועים שהגיעו בחסות האתיופים לעורר מהומות.

סביר להניח שחוץ מלקלקל לא עשו כלום לטובת האתיופים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...